Hell's Kitchen 6 - czwarty odcinek już dziś

Michał Bryś w Hell's Kitchen

Michał Bryś w Hell's Kitchen (Mat. prasowe)

Czwarty odcinek Piekielnej Kuchni już dziś (27 wrzesień ) o 20.05 w telewizji Polsat. Trzeci dostarczył wielu emocji , czy tym będzie także tym razem?

Tak jak w trzecim odcinku do walki o nagrodę i sławę staną zapaleni kucharze z całej Polski. Zostało 11 uczestników. Kto tym razem odpadnie, a kto przejdzie dalej? Dowiemy się już we wtorek 27 września wieczorem, w czwartym odcinku Hell's Kitchen 6.

Nowy prowadzący

Prowadzącym nowej serii będzie Michał Bryś - współwłaściciel znanej warszawskiej restauracji. Czy poradzi sobie z uczestnikami show? Czy odnajdzie się w Piekielnej Kuchni w podobnym stylu jaki prezentował Wojciech Modest Amaro?

Nagrody w Hell's Kitchen

Poprzedni zwycięzcy Piekielnej Kuchni zdobywali 100 000 zł nagrody. Kto tym razem sięgnie po tak duże pieniądze i sławę? A kto w najbliższym odcinku "odda fartucha" ?

Przeczytaj więcej na Plotku

Więcej ciekawostek na temat szóstej edycji Hell's Kitchen znajdziecie w dedykowanym dziale na Plotek.pl : Hell's Kitchen .

Zobacz także
  • Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo skazany! 18,8 mln euro grzywny i 23 miesiące więzienia w zawieszeniu!
  • Meghan źle się czuje w roli księżnej? Meghan Markle żałuje, że poślubiła księcia Harry'ego? Nowa rola przytłacza ją coraz bardziej. "Czuje się odizolowana i samotna"
  • Olga Buława Miss Polski 2018 pozuje na salonach. Ta kreacja to nie był dobry wybór. Chyba pomyliła imprezy