"Rolnik szuka żony". Awantura Seweryna i Marleny zszokowała widzów. "Mam nadzieję, że dała mu plaskacza poza kamerami"

"Rolnik szuka żony". Ostatni odcinek programu wstrząsnął widzami. Marlena i Seweryn kłócili się na wizji. Padły bardzo ostre słowa.

"Rolnik szuka żony" z odcinka na odcinek staje się coraz bardziej emocjonujący. A wszystko za sprawą Marleny i Seweryna. Para od początku budziła duże kontrowersje. Teraz jednak oboje są na ustach całej Polski. Dlaczego? Bo pokłócili się na antenie programu. Takiej ostrej wymiany zdań w historii programu "Rolnik szuka żony jeszcze nie było. Nic więc dziwnego, że po emisji ostatniego odcinka show w sieci zawrzało. 

"Rolnik szuka żony". Wyzwiska, łzy i groźby na oczach widzów 

Ostatni odcinek "Rolnik szuka żony" był bezprecedensowy. Fani formatu mogli bowiem usłyszeć, jak Marlena zarzuciła Sewerynowi pijaństwo. Twierdziła też, że rolnik ją wykorzystał i oszukał.  Seweryn odpierał zarzuty uczestniczki, twierdził, że kobieta mu groziła. Kiedy ta zaczęła krzyczeć, uznał, że nie może z nią rozmawiać i wyszedł z kadru. Widzowie usłyszeli też, jak byli kochankowie wyzywają się, a Marlena płacze.

Negatywne emocje udzieliły się też internautom. W poście na Facebooku "Rolnik szuka żony." wybuchła dyskusja. Jedni twierdzili, że zarówno Marlena jak i Seweryn nie popisali się kulturą osobistą i zachowali się jak dzieci. Byli jednak tacy, którzy zdecydowanie opowiedzieli się za jedną ze stron konfliktu. 

Mnie się wydaje, że ona za bardzo pewna siebie była, i już miała całkowity plan na życie po kilku dniach. A on się tego wystraszył - pisali o Marlenie.
Marlena za bardzo osaczyła Seweryna! Nie dziwię się, że facet się wystraszył. Nie chce jej oceniać, ale wydaje mi się, że szykowała sobie i mamie łatwą przyszłość. Młoda i bardzo niedojrzała dziewczyna.
Seweryn święty nie jest, ale Marlena wyraźnie go osaczyła, a on zwyczajnie się przestraszył. Teraz drama na pół Polski - oceniali.

Pojawiły się jednak też głosy broniące 22-latki. 

Takiej kur*y w życiu nie miałem" no, brawo  Seweryn... Podsumowałeś swoje zachowanie pięknie. Tragedia!!!
Seweryn możesz się zaszyć w swoim domu. Największy przegrany wszystkich edycji. Marlena jest młodziutka, jeszcze nie do końca poukładane myśli ma. Mam nadzieję, że dała mu plaskacza chociaż poza kamerami, bo mu się należy i to bardzo
Naprawdę hejtujecie 22-letnią dziewczynę, która się zakochała i po alkoholu wyznała mu miłość? A skąd wiecie, co on jej pisał? Zamydlał oczy od samego początku, dawał nadzieję, całował na boku. Brak słów. A nazwanie jej kur...ą było szczytem - pisali.

A co wy myślicie o tym odcinku "Rolnik szuka żony". My już teraz nie dziwimy się wcale doniesionym, że podczas finału show Marlena i Seweryn unikali się, jak tylko mogli. Ciekawi jednak jesteśmy, jak zakończy się ta medialna wojna.

'Rolnik szuka żony'. Dotąd to czwarta edycja była najbardziej kontrowersyjna. Te chwile zapamiętamy na długo

AG  

Więcej o:
Komentarze (210)
"Rolnik szuka żony". Awantura Seweryna i Marleny zszokowała widzów. "Mam nadzieję, że dała mu plaskacza poza kamerami"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: julia

  Oceniono 73 razy 59

  Dziewucha prosta niezbyt inteligentna, nie potrafiła załatwić go z klasa, tylko darła ryja i wyzywała...Diana go rozjechała z klasa, ale Diana to madra dziewczyna. Nie to co ta

 • Gość: Magda

  Oceniono 47 razy 43

  Powinni dostać od produkcji Bonus pieniężny extra, za dostarczenie nam nieoczekiwanych wrażeń.

 • Gość: Izka

  Oceniono 40 razy 40

  Głupie dzieci się powyzywały, wcześniej pewnie po alko było co innego teraz wielkie żale. Dla mnie śmieszni oboje.

 • Gość: onnn

  Oceniono 63 razy 39

  Nazwanie k...ą dziewczynę w przed całą Polską to totalne dno, niżej jako facet upaść nie można.

 • Gość: ja

  Oceniono 65 razy 37

  Nienormalna jest ta dziewczyna. Żadne zakochanie, odkochanie ani nic innego nie usprawiedliwia tak agresywnego i wulgarnego traktowania innego człowieka. Seweryn ma swoje za uszami, ani dojrzały, ani madry nie jest, ale ta dziewczyna to masakra.

 • Gość: Pgf

  Oceniono 38 razy 36

  Hejtowali sie przed 4 mln Polaków. Dramat

 • Gość: Rewadgb

  Oceniono 41 razy 35

  Szczęka mu opadla jak to sluchalam. Takie wyzwiska na kobiete a ona tez wpadla w szał

 • Gość: DIANA

  Oceniono 63 razy 33

  SEWERYN TO MEGA DZBAN TO NAJGORSZY UCZESTNIK EDYCJI

 • Gość: Ula

  Oceniono 37 razy 31

  Mnie szokuje ze produkcja Rsz to dopuscila na wizje i jeszcze zmontowali ze starymi ich wypowiedziami. Jeszcze gorzej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX