"Big Brother". Niespodzianka w domu Wielkiego Brata. W show pojawiły się dwie nowe osoby. Uczestnicy: Ale fagas!

Kolejny odcinek "Big Brother Arena" za nami. W tym tygodniu show opuściła Ewa. Teraz jej miejsce zajęły dwie nowe osoby.

"Big Brother" nadal zaskakuje widzów. W ostatnich dniach w formacie pojawił się Tomasz Karolak. Emocji dostarczyła też Ewa Kępys, która sama zdecydowała się opuścić program. Teraz okazuje się, że do show dołączyły dwie nowe osobyJedną z nich wybrali widzowie, drugą uczestnicy.

"Big Brother": Kim są nowi uczestnicy 

W niedzielę na oficjalnym koncie instagramowym show pojawiła się informacja, że do programu dołączają kolejne osoby. Szansę na wejście do formatu miały trzy osoby: singielka i pasjonatka sportu Sandra MendelowskaEwelina Puzio, która prowadzi firmę zajmującą się transportem i prowadzeniem robót ziemnych i Bartłomiej Czochara - były wojskowy, nurek, zawodowy strażak. Wszyscy oni zamieszkali w sekretnym pokoju domu Wielkiego Brata. Mogli podglądać ich nie tylko fani "Big Brothera", ale też mieszkańcy domu.

"Big Brother". Kto dostał się do programu

Po tym, jak Ewa opuściła show, okazało się, że w tym tygodniu nikt nie opuści już domu Wielkiego Brata. Widzowie nie zostali jednak pozbawiani możliwości głosowania. Produkcja postanowiła jednak, że fani zdecydują, kto dołączy do ekipy. 

I tak podczas 'Big Brother Arena' dowiedzieliśmy się, że do programu decyzją widzów dostała się Sandra. 

Ania, która została wyznaczona przez Wielkiego Brata, zdecydowała natomiast, że w następnych tygodniach będzie towarzyszył im Bartek. 

Ale fagas - krzyczeli pozostali uczestnicy show, kiedy zobaczyli zdjęcia strażaka. 

Dobry wybór?

Big Brother Ewa Kępys opuszcza program po rozmowie z Natanem

Więcej o:
Komentarze (15)
"Big Brother". Wiemy, kto opuścił dom Wielkiego Brata. Widzowie zaskoczeni
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Magda

  Oceniono 12 razy 10

  Mateusz prostak i szowinistyczna zboczona swinia! Bo juz nie mozna go poprostu inaczej nazwać! W tym tyg.pokazal swoja prawdziwą twarz!Nie dosc ze to brzydkie to mniemanie ma o sobie jakby byl co najmniej z okladki playboya! Tfu! Won z nim-te dragi mu mózg wypalily! Maminsynek do domu

 • Gość: gość

  Oceniono 15 razy 9

  Mateusz i jego siarczysty język w kierunku Kamila to już przegięcie. Zimne i gorące mu leci z buzi jak się do niego zwraca.Paskudny człowiek

 • Gość: Ja

  Oceniono 8 razy 8

  Mateusz, zazdrosnych, zawistny, falszywy. Nie moge na niego patrzec ani go sluchac. Zalosny. Wart Ani ktora jest taka sama. Kamil nie daj sie, nie ufaj tam nikomu, nie pozwol juz sie ranic.

 • Gość: Wollna

  Oceniono 10 razy 8

  Najwredniejsza jest Ania i ta niby Chinka, tora wydaje mi sie .....latwa....dziewczyna.

 • Gość: teraz

  Oceniono 7 razy 7

  powinien odpasc mateusz lub anka.

 • Gość: Viki

  Oceniono 12 razy 6

  Wyszło szydło z worka i prawda.Kamil wielki człowiek z wielkim dobrym sercem ,Mateusz cham i fałszywy do bólu,Martyna niech już idzie do swojego chłopaka, reszta dziewczyn nie ma już co pokazywać gąski poprostu..Oprocz Kamila reszta uczestnikow fałszywych ,mieli na celu Karmila żeby go wypierdzielic aż sami wpadli w swoje zawistne sidła.Nowi uczestnicy ?jeszcze niewiadomo.Ewa bądź sobą i trwaj w tym co robisz.Kamil nie daj się, życzę wygranej bo na to zasługujesz!!!!!

 • Gość: Jula

  Oceniono 13 razy 5

  Wypad z koniobijcą, obleśny koleś. Kamilowi to on może buty czyścić. Współczuję matce, że ma tak żałosnego syna.

 • Gość: xyz

  Oceniono 4 razy 4

  Bez sensu wpuszczać znowu kolejne osoby, przeciąganie na siłę, niedawno weszły dwie laski i wyszły i teraz znowu. Coraz to głupsze.

 • zawszedak111

  Oceniono 2 razy 2

  "Widzowie nie zostali jednak pozbawiani możliwości głosowania."
  Pismaku AG, pozbawiani? czy pozbawieni?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX