"Rolnik szuka żony". Seweryn wytknął Marlenie jej największą wadę. To jednak rozmowa o dzieciach wyprowadziła ją z równowagi

"Rolnik szuka żony". W tym odcinku programu działo się naprawdę dużo. Uczestniczki show poznały bowiem rodziny rolników. Podczas spotkań doszło do kilku wyznań.

"Rolnik szuka żony"  nadal zaskakuje swoich widzów. Widać już, że kandydatki rolników są coraz bardziej śmiałe.

"Rolnik szuka żony". Ania i Jakub wspominają o dzieciach 

Doskonale bawią się w swoim towarzystwie zwłaszcza Jakub i Ania. Kobieta namówiła bowiem rolnika, by poszedł z nią do parku linowego. Kuba zgodził się, choć nie ukrywał, że takie atrakcje nie są bliskie jego sercu.

Nienawidzę cię - krzyczał do Ani Jakub, kiedy znalazł się kilka metrów nad ziemią i był przypięty linkami.
Rozum mi przez nią odbiera - mówił później przed kamerami z uśmiechem na ustach. 

Rolnik przyznał też, że jest zazdrosny o Anię, ale jego zazdrość jest zdrowa. Ania natomiast dodała, że na  randkę celowo wybrała park linowy. Według niej Kuba powinien polubić takie zabawy, bo w przyszłości w ten sposób będzie bawił się z dziećmi. Po wszystkim przyznała jednak:

Pierwszy raz widziałam strach w jego oczach.

"Rolnik szuka żony". Seweryn i Marlena - pierwsze sprzeczki

Seweryn i Marlena odbyli poważną rozmowę. Rozmawiali o tym, jak widzą swoją przyszłość po programie. Widać było, że dziewczyna ma nadzieję na to, że zostanie na wsi. Nagle zaczęli jednak mówić o swoich wadach. Kiedy Marlena zapytała rolnika, co mu się w niej najmniej podoba, ten od razu wytknął jej, że nie lubi tego, że pali papierosy. 

Później rozmowa zeszła na temat... dzieci. Ten temat również zainicjował sprzeczkę, podczas której Marlena mocno się poirytowała. Seweryn przyznał bowiem, że chciałby mieć potomstwo. 

Wcześniej mówiłeś, że trzeba na to czas, że nie wiesz. Teraz mówisz, że chcesz mieć dzieci - mówiła podniesionym tonem. 

Ostatecznie do kłótni nie doszło. Kiedy jednak para wracała z randki, widzowie byli świadkami przedziwnej sceny. 

Zapomniałam, że tu jest kamera, a chciałam coś zrobić - powiedziała Marlena z uśmiechem na twarzy. 

Czyżby chodziło więc o czułości?

Marta Manowska o swoim partnerze. Koniecznie posłuchajcie, co powiedziała

Więcej o:
Komentarze (92)
"Rolnik szuka żony". Seweryn wytknął Marlenie jej największą wadę. To jednak rozmowa o dzieciach wyprowadziła ją z równowagi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Celine

  Oceniono 50 razy 36

  Tylko Ani i Kuba oj dawno nie było tak fantastycznej pary z w tym programie.

 • Gość: Aurelia

  Oceniono 44 razy 34

  I te ciotki Sewerynka wychwalające go jaki to cudowny chłopak, ciekawe co powiedziały po poprzednim odcinku gdy kłamał dziewczynie w żywe oczy-czy nadal takie święty dla nich???

 • Gość: 123

  Oceniono 37 razy 31

  Podziwiam Anię że tak super odnalazła się wśród znajomych Jakuba, zresztą i oni ja ciepło przywitali , widać że fajnych znajomych ma Kuba

 • Gość: An

  Oceniono 34 razy 24

  Ta iskra już się wypala między nimi. Prawdziwa iskra jest między Ania i Jakubem. Wyglądają na swietnych ludzi. Mam nadzieję,że będą szczęśliwi.

 • Gość: A

  Oceniono 26 razy 22

  Nie wiem o co chodziło w tym odcinku, bo słychać tylko jakieś mruczenie pod nosem, jąkanie i dukanie. I nie jest to kwestia muzyki w tle. Wypowiedzi Seweryna z dziwną fryzurą i tego kwiaciarza Adriana, czy jak mu tam powinny być z napisami.

 • Gość: Violet

  Oceniono 22 razy 16

  Seweryn ma obecnie dziewczynę z którą już mieszka, i nie jest to Marlena. Także może rewizyta i będzie, ale dalej nic nie było.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 30 razy 16

  Ania i Jakub uwielbiam Was ogladać, jesteście świetni, widać jak bardzo was ciągnie do siebie, i to pokonywanie nowych wyzwań prze Kubę dla Ani. Serce rośnie.

 • Gość: Król

  Oceniono 19 razy 15

  Dziś bez znaku pokoju,ale Adrian to godny następca marka z poprzedniej edycji. Zauważyliście że jak jego znajomi mówili o dziewczynach to on mało kojarzył o które chodzi.

 • Gość: Zocha

  Oceniono 14 razy 14

  Szczerze tego Seweryna i Marleny nie da się oglądać pustaki a Seweryn to się nie dziwię że niby normalny chłopak a nie może znaleźć dziewczyny to zwyczajne ciepłe kluchy i ja stara babą nie chciałaby takiego zadarmo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX