"The Voice of Poland". Znamy już finałową 16-stkę uczestników. Szpak odesłał do domu swojego faworyta: Zawiodłem się, że aż ręce mi opadły

"The Voice of Poland". W sobotnim odcinku muzycznego show TVP2 trenerzy programu wybrali finałowe czwórki w swoich drużynach. Kto przeszedł dalej?

Widzowie "The Voice of Poland" nie mogą narzekać na nudę. W ostatnim odcinku show działo się naprawdę dużo. Za nami ostatni etap przed finałami na żywo - Nokaut, po którym zostało już jedynie 16 zawodników. Każdy z trenerów wybrał do następnego etapu jedynie czterech uczestników. 

"The Voice of Poland". Drużyna Michała Szpaka w ostatecznym kształcie

W drużynie Michała Szpaka ostatecznie pozostali Magdalena Ollar, Piotr Szewczyk, Daria Reczek i Jakub Dąbrowski. Wielkim zaskoczeniem był występ Filipa Czyżykowskiego, który do tej pory był jednym z faworytów. Chłopak fałszował i Michał musiał się więc z nim pożegnać, by dać szansę innym uczestnikom. Nie krył przy tym swoich emocji.

Zawiodłem się, że aż ręce mi opadły. Filipie, będąc w programie, nie możesz stawiać się już w pozycji wygranej. (...) Chcę promować ludzi takich jak ty, ale przyjdź na to przygotowany  - powiedział Szpak, który jednocześnie zachęcał wokalistę, by pojawił się na castingach do show w przyszłym roku. 

'The Voice of Poland''The Voice of Poland' Screen 'The Voice of Poland' TVP 2

"The Voice of Poland". Drużyna Margaret już znana

Margaret przyjęła do finałowej czwórki Stanisława Ślęzaka, Sonię Michalczuk, Sonię Hornatkiewicz i Tadeusz Seiberta

Jestem z ciebie strasznie dumna, przeszłaś samą siebie i zawalczyłaś dziś o siebie jak nikt inny, ale... przepraszam cię - powiedziała Margaret Zofii Marcinkowskiej. 
To są trudne wybory - przyznała ostatecznie. 

"The Voice of Poland". Kamil Bednarek zadecydował 

Kamil Bednarek miał twardy orzech do zgryzienia, bo wszyscy wybrani przez niego uczestnicy byli bardzo uzdolnieni. Niestety do domu musiał odesłać aż czterech wokalistów. Ostatecznie jednak w przyszłym odcinku programu zobaczymy Julię Olędzką, Damiana Kuleja, Adę Nasiadkę oraz Kasjana Cieślę.

Patrzysz im prosto w oczy i człowiek pęka w środku... - przyznał Kamil Bednarek, podczas podejmowania ostatecznej decyzji. 

Drużyna Tomsona i Barona w komplecie

Tomson i Baron wcale nie mieli łatwiejszego zadania. Chłopaki długo zastanawiali się, kogo chcą zobaczyć w występach na żywo. Ostatecznie w ich drużynie zostali: Patryk Żywczyk, Adrian Burek, Bartosz Deryło oraz Alicja Szemplińska. 

Uważacie, że decyzje jurorów były sprawiedliwe? A może jest ktoś, kto odpadł niesłusznie?

Bednarek do Barona: "Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli". Jurorzy "The Voice of Poland" nie pałają do siebie sympatią

Więcej o:
Komentarze (61)
"The Voice of Poland". Znamy już finałową 16-stkę uczestników. Szpak odesłał do domu swojego faworyta: Zawiodłem się, że aż ręce mi opadły
Zaloguj się
 • Gość: Rozczarowany Marian

  Oceniono 25 razy 25

  Porażka jurorów.Dziewczyna która totalnie zwaliła piosenkę O.N.A przeszła dalej, a odpadła ta która zaśpiewała perfekcyjnie. Margaret twierdzi, że piosenka O.N.A. była zaśpiewana OK, a to oznacz, że nie zna piosenki którą śpiewała jej podopieczna. Żenada. Ktoś kto w czasie zwrotki śpiewa refren piosenki nie powinien przejść dalej. Minus dla pozostałych jurorów, którzy bali powiedzieć co zrobić, a sprawa jest prosta. Na tym etapie takie błędy są niedopuszczalne. jest to nie w porządku w stosunku do innych uczestników.

 • Gość: Dorothea

  Oceniono 8 razy 8

  Jak dla mnie to chłopaki zrobili błąd eliminując Mikiego. :(

 • Gość: ewa

  Oceniono 12 razy 8

  Tadeusz Sejbert- z odcinka na odcinek traci..............i te włosy z trwałą ondulacją !!!!!!!
  Sejbert pokazał w Spragniony , że potrafi śpiewać a co się dzieje na żywo? I te łańcuchy - wiocha !

 • Gość: Snajper

  Oceniono 12 razy 8

  Uważam że Margaret zrobiła kardynalny błąd pozbywając się takich glosow jak Karolina i Zosia!!!

 • Gość: Ola

  Oceniono 12 razy 8

  Jest bardzo nię w porządku, że oni sami sobie piosenki nie mogli wybrać!!!!!! Ewidentnie można wtedy manipulować kto lepiej zaśpiewa!!!!! Dali bardzo dobrze śpiewającym dziewczynom piosenki SIA i DUA LIPA tych piosenek nikt by dobrze nie zaśpiewał zwłaszcza piosenki SIA jest bardzo ciężko zaśpiewać dostatecznie a co dopiero dobrze.... Szkoda, że nie mieli równych szans...

 • asiak20

  Oceniono 9 razy 7

  Moim zdaniem Marzena nie powinna odpaść - cudny głos i ta magia...

 • Gość: An

  Oceniono 11 razy 7

  Łzy,emocje, rozterki jury...Wszyscy uczestnicy niby pięknie spiewaja. Ale po co to wszystko? Jakoś nikt z nich wielkiej kariery nie robi i giną po programie. Żeby być artystą trzeba mieć osobowość,a nie tylko ładnie odtwarzać covery.

 • Gość: Ko2

  Oceniono 7 razy 7

  Pozostali ci,którzy popełnili błędy-Karolina nie powinna odpaść,zostaje facet,który śpiewa piosenkę Bajmu fatalnie Kazdt z jury powinien podejmować decyzje SAM Najlepszym w jury Kamil,słaba Margaret

 • mike69

  Oceniono 7 razy 3

  Zabawne, że gdyby przeciętny słuchacz miał podać ile zna utworów wszystkich osób z jury to nie starczyło nawet na wydanie płyty. Margaret max 4 utwory, Bednarek może 3, Afromental 2, diwa Szpak 1....Jakie oni mają kompetencje by kogoś oceniać?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX