"Rolnik szuka żony". Diana zarzuciła Sewerynowi, że pisał z Marleną na portalach. Kłamał prosto w oczy. Jej decyzja mogła być tylko jedna

Za nami kolejny odcinek szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Widzowie nie mogli narzekać na brak emocji. Diana zdecydowała się opuścić program po tym, jak nakryła Seweryna na kłamstwie.

Szósta edycja programu "Rolnik szuka żony" rozkręca się. Niektórzy rolnicy mają już wybrane swoje faworytki, inni jeszcze się zastanawiają. W najkorzystniejszej sytuacji jest Jakub, który już wie, że chce zbudować związek z Anną i w poprzednim odcinku podziękował Ewie. Także Seweryn poczuł, że nie wyjdzie mu z Joanną i podziękował jej za udział w programie. Przeczytacie o tym TUTAJ.

"Rolnik szuka żony". Seweryn okłamał Dianę

Seweryn, którego faworytką od początku była Marlena, zaprosił na randkę Dianę. Przed wyjazdem na spotkanie kobieta podzieliła się swoimi wątpliwościami:

Ma cechy faceta, które chciałabym widzieć u swojego męża. Ale po tym, co widzę, że spędza z Marleną tyle czasu, gdy słyszę ich rozmowy, to zastanawiam się, czy Seweryn jest szczerym facetem. A ja byłam tyle razy oszukiwana, że nie chcę kolejny raz - wyznała.

'Rolnik szuka żony''Rolnik szuka żony' Screen z TVP1/ 'Rolnik szuka żony'

Gdy byli sami, poddała w wątpliwość szczerość Seweryna. Zaczęła się go dopytywać, czy przypadkiem nie pisał z jedną ze swoich kandydatek na innych portalach społecznościowych.

Pisanie przez inne portale jest nie w porządku - mówiła do niego.
Nie wiem - kręcił Seweryn.
Miałeś sytuacje, kiedy musiałeś kłamać?  - dopytywała, a rolnik udawał, że nie wie, o co jej chodzi.
Potrafisz tak patrzeć na kogoś i kłamać? - drążyła.

Gdy rolnik zapewniał ją, że jest szczery i nie zdarza mu się okłamywać innych, powiedziała, o co jej chodzi:

Bo wiem inne rzeczy, które gdzieś tam do mnie doszły. Jesteś u mnie skreślony jako mężczyzna - poinformowała zdziwionego rolnika.

Okazało się jednak, że Diana nie myliła się co do Seweryna i miała prawdziwe informacje. Dowiedziała się tego od Marleny, która jej to wyznała w tajemnicy dzień wcześniej:

Marlena pisała do mnie na portalu po wizytach w pałacu - przyznał się przed kamerą.
Głupio wyszło, powinienem jej powiedzieć. Nie wiem, czy to kamery, czy co - kajał się później.

'Rolnik szuka żony''Rolnik szuka żony' Screen TVP1/ 'Rolnik szuka żony'

Diana poczuła się oszukana i zdecydowała się opuścić program. Na koniec oceniła szanse Seweryna i Marleny. Uznała, że 22-latka jest zbyt niedojrzała, a rolnik się nią zauroczył. Mimo to życzy im szczęścia.

Jak oceniacie zachowanie Diany? A jak Seweryna?

AW

Więcej o:
Komentarze (150)
"Rolnik szuka żony". Diana zarzuciła Sewerynowi, że pisał z Marleną na portalach. Opuściła program
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: hj

  Oceniono 86 razy 76

  Ale go wypunktowała pięknie,a on jaki burak na ryju od razu. Blee kłamczuch obrzydliwy

 • Gość: kibicfair

  Oceniono 77 razy 69

  Szkoda Diany - konkretna szczera i myśląca przyszłościowo dziewczyna!!!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 56 razy 50

  Diana super zachowala klase...dobrze zrobila..a Seweryn też jak by nie dojrzały...i ta Marlenka fałszywa dziecinna...i jeszcze pretensje ze Diana sie wygadala ..masakra a Sewerynek Skoleji obrażony na Marlenke ze powiedziała Dianie ..obudwoje mocno nie dojrzali..

 • Gość: yax

  Oceniono 44 razy 36

  ta edycja rolnik szuka żony jest najgorsza cały urok tego programu to Ania i Jakub zachowują się naturalnie reszta uczestników prze milczę.

 • Gość: Jan

  Oceniono 37 razy 33

  Mnie z kolei dziwi fakt, że 28 letni rolnik chodujący krowy nie brał nigdy udziału przy cieleniu się krowy.

 • Gość: ya

  Oceniono 36 razy 30

  Marlena jest tak jakaś że nie ufam jej ale Seweryn ślepy widać... Sławomir też odrzuca fajne dziewczyny i wybiera tą chudą.. Adrian powinien wybrać Ilonę ... bo Ania i Jakub to jedyna fajna para i za nich trzymam kciuki ....

 • Gość: Qłik Nik

  Oceniono 35 razy 29

  Diana. Klasa! Rzadki widok jak dziewczyna z takim spokojem punktuje klamstwa. Rozjechalas go jak walec drogiwy. Zachowalas twarz chociaz na pewno nie bylo latwo bo i kamery i emocje. Super z Ciebie dziewucha.

 • Gość: En

  Oceniono 38 razy 28

  Marlena strasznie cwana. Najpierw jednej powiedziała że nie ma szans u Seweryna a potem drugiej „przypadkiem” wygadała że pisała z nim przed programem. Mówi że chce czwórkę dzieci a potem się krzywi ze wstrętem jak się krowa cieli. Wydaje się być bardzo fałszywą osobą która mówi to co druga osoba chce usłyszeć. Ale z Sewerynem są siebie warci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX