Serial "Zniewolona" dostanie kolejny sezon. Co z obsadą? Znamy szczegóły z ukraińskich mediów

"Zniewolona" w Polsce zakończyła się na drugim sezonie, jednak u naszych sąsiadów na Ukrainie dopiero teraz pokazano ostatni odcinek. Na nowo pojawiły się pytania o trzeci sezon serialu. Sprawdziliśmy, co na ten temat wiedzą ukraińskie media.

Ukraiński serial "Zniewolona" okazał się nieprawdopodobnym hitem - większym nawet w Polsce, niż na Ukrainie. Telewizja Polska postanowiła pokazać dwa sezony "Zniewolonej" już w wakacje, tymczasem widzowie zza naszej wschodniej granicy dopiero teraz obejrzeli ostatni odcinek. I zadają te same pytania, które my zadawaliśmy pod koniec sierpnia - co z trzecim sezonem "Zniewolonej"? Czy Żadan żyje? Czy Katia będzie w końcu szczęśliwa?

"Zniewolona" powróci z trzecim sezonem

Dokładnie tak. Serial "Zniewolona" doczeka się trzeciego i od razu czwartego sezonu. Tak przynajmniej widzi to ukraiński producent, StarLightMedia. Ukraińskie media spytały Dmitrija Troitskiego, dyrektora StarLightMedia, czy widzowie zobaczą kolejne odcinki "Zniewolonej". Odpowiedź jest słodko-gorzka.

"Zniewolona" otrzyma trzeci i czwarty sezon. Oba - tak jak dwa pierwsze - będą powstawały jednocześnie. Niestety, z wielu względów "Zniewolona" wróci na ekrany telewizorów najwcześniej w 2021 roku. Po międzynarodowym sukcesie serialu powstał bowiem również nowy, nieprzewidziany problem. Katerina Kowalczuk, gwiazda i główna aktorka "Zniewolonej", Katia, opuściła Ukrainę i wyjechała robić karierę w Hollywood. Nie wiadomo jeszcze, czy w ogóle wróci do serialu, który stał się dla niej odskocznią do sławy. Podobny problem dotyczy pozostałych gwiazd, które przeżyły do ostatniego odcinka. Aktorzy zaangażowali się już w nowe projekty i nie wiadomo jeszcze, czy "Zniewolona" będzie dla nich wciąż atrakcyjna.

W planach rozpisanych jest 21 odcinków. Zobaczymy w nich najpewniej nowe twarze - i to wcale nie musi oznaczać, że nie będą to twarze znajome. Już we wrześniu informowaliśmy, że w produkcję kolejnego sezonu "Zniewolonej" chce zaangażować się również strona polska. To oznacza najpewniej obecność nie tylko polskich krajobrazów w serialu, ale również naszych polskich gwiazd.

Czekamy na dalsze informacje, ponieważ żadne decyzje jeszcze nie zapadły - trzymamy jednak kciuki. Katia rozgrzała polskich widzów na równi ze słynną niewolnicą Isaurą.

Więcej o:
Komentarze (9)
Serial "Zniewolona" dostanie kolejny sezon. Co z obsadą? Znamy szczegóły z ukraińskich mediów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: KK

  Oceniono 3 razy 3

  Szkoda że dopiero w 2021 kolejne sezony... dość długo...bez głównych aktorów ten serial już nie będzie tym samym serialem....z drugiej strony po co takie głupie zakończenie....po prostu nieprzemyślane....

 • Gość: Kalina

  Oceniono 2 razy 2

  Super aktorzy.... Wielka szkoda że kolejne sezony będą tak późno...bez głównych aktorów to już nie będzie ten sam serial....taka prawda... choć główna aktorka skomentowała że to kłamstwa co do jej zastępstwa...

 • Gość: Kalina

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo dobrzy aktorzy.... Wielka szkoda że tak późno kolejne sezony.... choć główna aktorka komentowała że to głupie spekulacje i kłamstwa dotyczące jej zastępstwa....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX