Tata Pawła Fajdka siłuje się na rękę w programie "Starsza pani musi fiknąć". Nie ukrywał emocji: Nie ma kozaka na Polaka! [TYLKO U NAS]

W najbliższym odcinku programu "Starsza pani musi fiknąć" zobaczymy Pawła Fajdka i jego tatę Waldka. To prawdziwa męska wyprawa!

Przygotowana przez Pawła Fajdka, mistrza świata w rzucie młotem, podróż dla taty Waldka będzie małą zemstą za wychowanie go twardą ręką. Nieświadomy wielu wyzwań, jakim będzie musiał stawić czoło ojciec, ucieszy się na wiadomość o wspólnej męskiej wyprawie do Jordanii, gdyż panowie już dawno nie mieli okazji spędzić trochę czasu tylko we dwóch. Radość jednak okaże się przedwczesna… Bo ta rodzinna wycieczka z sielanką będzie miała niewiele wspólnego! Jedno jest pewne. Tej przygody obaj nie zapomną do końca życia.

"Starsza pani musi fiknąć". Paweł Fajdek z tatą podczas męskiej wyprawy

Zanim Paweł przejdzie do serwowania tacie przygód rodem z filmów z Indianą Jonesem, trzeba będzie zapewnić mu odpowiednią garderobę, gdyż na lotnisku przydarzy im się dość niefortunny wypadek. A mianowicie, wizyta w arabskim kraju zacznie się od zgubionego bagażu pana Waldka. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki temu wypadkowi losowemu tata będzie mógł wyposażyć się w ubrania odpowiednie do tutejszych warunków. A czeka ich między innymi noc spędzona na pustyni. Będą też m.in. wodne akrobacje i wspólne spacery po pustynnych, skalistych bezdrożach.

Emocjonalnym wyzwaniem dla pana Waldka będzie siłowanie się na rękę z arabskim mistrzem. Tata mistrza Polski podejdzie do tego zadania bardzo poważnie. Jak mu poszło? Zobaczycie to na naszym nagraniu!

Na jakie jeszcze wyznania zdobędzie się tata Pawła Fajdka? Dowiecie się 9 października, o godz. 21.30, w programie "Starsza Pani musi fiknąć" w TVN.

AW

Więcej o:
Komentarze (2)
"Starsza pani musi fiknąć". Tata Pawła Fajdka siłuje się na rękę. Nie ukrywał emocji: Nie ma kozaka na Polaka!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • morenowa38

    Oceniono 6 razy 4

    Leśnego faszystę pokonało kampanijne hejtowanie żłobków i przedszkoli.I żubr, i wilk, i białowieski dąb.I mafia śmieciowa, którą nam zafundował, ze smogiem z ruskiego węgla.

  • jego_eminencja

    Oceniono 1 raz 1

    co za prostaki, na trole z nimi orac pola i kopac doly

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX