Marta Żmuda Trzebiatowska u Wojewódzkiego o swojej urodzie: Lepiej być ozdobą ekranu, niż nie być. Opowiedziała też o mężu

Marta Żmuda Trzebiatowska była gościem show "Kuba Wojewódzki". Aktorka na kanapie samozwańczego króla TVN bawiła się świetnie. Zobaczcie, co powiedziała.

Marta Żmuda Trzebiatowska pojawiła się w ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego. Aktorka była bardzo rozgadana. Najwięcej powiedziała jednak o swojej najnowszej roli w filmie "Mowa ptaków" Xawerego Żuławskiego. 

Marta Żmuda Trzebiatowska u Kuby Wojewódzkiego 

Zaczęło się od tego, że Marta Żmuda Trzebiatowska tłumaczyła się z tego, że do tej pory nie brała udział w poważnych produkcjach. Wojewódzki zwrócił jej wszak uwagę, że do tej pory była kojarzona z komediami romantycznymi i serialami. Dopiero film Żuławskiego miał być dla niej nowym wyzwaniem. 

Po stadiach byłam zapraszana na różne castingi, do rożnych produkcji. Być może pewne moje decyzje zawodowe sprawiły, że zostałam zapraszana tylko do komercyjnych produkcji - przyznała się.

Później rozmowa zeszła na nieco bardziej prywatne tematy, bo związków. 

Ja też się spotykam z młodszymi partnerkami?- zaczął Wojewódzki. 

Dziennikarz nie zdążył jeszcze skończyć pytania, a Żmuda Trzebiatowska zaczęła się śmiać. 

Jakie to wrażenie być z młodszy facetem? - zapytał w końcu prowadzący. 
Młodsi faceci są czasem dużo bardziej dojrzalsi niż starsi. Kiedyś sam powiedziałeś, że to jak pytanie w komisie samochodowym. To można tam zapytać o przebieg - rzuciła. 

Dalsze pytania Wojewódzkiego były jeszcze bardziej bezpośrednie. 

Bolało cię te, że jesteś postrzegana jako ozdoba wszystkich seriali. Bolało cię to?
Lepiej być ozdobą ekranu, niż nie być.(...) Zaczęło mi to doskwierać. Chciałam czegoś więcej.(...) Wiele razy miałam moment zwątpienia. Nie raz myślałam, żeby to wszystko rzucić. 

Marta Żmuda Trzebiatowska przyznała się przy tym, że gdyby nie udało jej się z aktorstwem sprawdziłaby się jako prowadząca warsztaty teatralne. Jak widać aktorka ma na plan "B" na swoje życie. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (11)
Marta Żmuda Trzebiatowska u Wojewódzkiego o swojej urodzie: Lepiej być ozdobą ekranu, niż nie być. Opowiedziała też o mężu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Dh

  Oceniono 13 razy 13

  Gdyby nie uroda, to by nie skończyła tej szkoły, bo aktorka z niej żadna. Jak ktoś taki mógłby prowadzić warsztaty teatralne? Chyba tylko dla dzieci.

 • Gość: Vuvuv

  Oceniono 10 razy 10

  "Żóławski" - wezcie wywalcie te gimbaze, bo po prostu rece opadaja. Nic nie maja do roboty, mozgami nie musza ruszac tylko spisywac to co uslysza w programie, a jednak wioche robia. nazwisko mozna sprawdzic w googlach. Bez jaj!

 • pislamabad

  Oceniono 2 razy 2

  Jak dla mnie kobieta bez właściwości, żadnej, kompletnie przezroczysta...

 • Gość: Anna

  Oceniono 2 razy 2

  Na starych zdj sprzed operacji wyglada przasnie, ale teraz jest bardzo ladna, tylko w sumir jest to jej jedyny atut, i zawsze bedzie grala dziuniee, ale ilez moza nie?

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  Obsamrował ją w swojej "autobiografii" a teraz przyszła do jego programu , dziwni ludzie

 • Gość: Sandra

  Oceniono 7 razy -1

  z facetami młodszymi ma rację i fajny ten kawałek filmu który z nią pokazali w programie obejrzę napewno

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX