"Rolnik szuka żony". Agata za bardzo się rządzi u Adriana? "Ja tutaj przejmę stery". Widzowie krytykują: Zaczyna przytłaczać swoją osobą

"Rolnik szuka żony" trwa w najlepsze. Widzowie mają już swoje faworytki oraz osoby, za którymi nie do końca przepadają. Największą uwagę zwraca Agata, czyli wybranka Adriana.

W programie "Rolnik szuka żony" uczestnicy wybrali już swoje kandydatki i zaprosili je na gospodarstwa. Największą uwagę widzów zwróciły kandydatki Adriana. Są jak woda i ogień. Dwie, Ilona i Wioleta, są spokojne i jeszcze nie poczuły się zbyt pewnie w domu rolnika. Natomiast Agata jest ich zupełnym przeciwieństwem. Ciągle zagaduje, przejmuje inicjatywę, zwraca na siebie uwagę i komentuje każdą sytuację. Takie zachowanie bardzo nie spodobało się zarówno rywalkom, jak i widzom.

"Rolnik szuka żony". Agata nie pasuje do Adriana?

W najnowszym odcinku "Rolnika" zobaczyliśmy pierwsze chwile kandydatek w domu Adriana. Panie nie przypadły sobie do gustu. Na pierwszy plan od razu wysunęła się Agata, która zwraca na siebie największą uwagę.

Agata była bardziej komunikatywna. My z Iloną raczej się wyciszyłyśmy i oglądałyśmy wszystko - stwierdziła Wiola.
Ja z natury nie mówię zbyt dużo, a Agata, ona gada sporo, więc... - oceniła zrezygnowana Ilona.

Co na to Agata?

Mam syndrom matki kwoki, więc myślę, że i tutaj przejmę stery - skwitowała.

Widzowie nie do końca są przekonani, że Agata pasuje do Adriana.

Zbyt duża pewność siebie gubi . On nie potrzebuje mamy, tylko żony. Mamę już ma.
Agaty jest po prostu za dużo... zaczyna przytłaczać swoją osobowością i nie wszystko da się kontrolować. Myślę, że potrzeba dać jedną randkę Ilonie sam na sam i być może pokaże swoje oblicze, widać ze wizualnie się sobie podobają. Potrzeba tej chwili poznania bez natarczywej Agaty.
Agata skupiona na swojej autoprezentacji, chyba bardziej zależy jej na wygraniu rywalizacji, niż na poznaniu Adriana - czytamy.

A Wy, jak oceniacie udział Agaty w programie "Rolnik szuka żony"? Myślicie, że to ona skradnie serce Adriana?

Poznali się w "Rolniku" i przetrwali. Zobacz, o kim mowa.

JP

Więcej o:
Komentarze (18)
"Rolnik szuka żony". Agata za bardzo się rządzi u Adriana? "Ja tutaj przejmę stery". Widzowie krytykują: Zaczyna przytłaczać swoją osobą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: olo

  Oceniono 13 razy 11

  Bardzo pewna siebie a jest wkurzajaca i niezbyt ladna

 • Gość: Anna

  Oceniono 12 razy 10

  A ta blondyna kyora do adriana przyjechala, to jak panna na godziny sie zrobila i ubrala, zero klasy, niemowa.

 • Gość: EWa

  Oceniono 14 razy 10

  Wyglada jak młoda Agnieszka Dygant

 • Gość: Uli

  Oceniono 7 razy 7

  Żyleta, hetera, uwodząca i wątpliwej urody ta Agata

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Ona nie pasuje do niego,i za bardzo się rzadzi

 • Gość: Mm

  Oceniono 11 razy 3

  Jak poznać kogoś bliżej, jeśli nie mówi się nic?? Może reszta pań czeka aż pan będzie zadawał pytania, a One grzecznie będą odpowiadały. Nie wyobrażam sobie towarzystwa osoby niekomunikatywnej.. lub tylko odpowiadającej "tak", "nie". To nie jest dialog. Panie robią z siebie spokojne, co nie przeszkadzało Im rzucać w swoją stronę ironicznych uśmieszków na każde zdanie "koleżanki". Nie podobało mi się u Panów brak umiejętności zachowania, kwiatka przy przywitaniu. Ktoś, kto mnie wita polnym wiechciem.. brak klasy. Tak jak ze strony Pań. Kiedy się do Kogoś jedzie, przykładowe ciasto to miły gest. Sama tak zostałam nauczona. Panie, które tak się zachowały, wykazały się kulturą a nie wazeliniarstwem.

 • Gość: tyu

  Oceniono 5 razy 3

  pan kwiatkowy kasanowa

 • Gość: lojosc

  Oceniono 2 razy 2

  Chyba dla ogladalnosci ja wybral

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX