"Big Brother". Wiemy, kto opuścił program. Przez niespodziankę Wielkiego Brata zdecydował o tym... Łukasz

Za nami odcinek "Big Brother Arena". Show zaczęło się od występu Honoraty Skarbek. Jednak wszyscy czekali na to, by dowiedzieć się, kto pożegna się z programem.

Druga edycja programu "Big Brother" staje się coraz bardziej emocjonująca. Uczestnicy bawią się w domu Wielkiego Brata wybornie. Niestety, nie każdemu pisane jest zostać w programie do końca. I tak w tym tygodniu show opuściła kolejna osoba. 

"Big Brother". Kto pożegnał się z programem

Tydzień temu uczestnicy formatu nominowali do odejścia Łukasza Stawickiego oraz Karolinę Sztafę. Zagrożona była również Ania Izvarina (powodem były przegranie zadania). Później okazało się, że odpaść może również Mateusz Sławiński. Tego ostatniego karnie nominował sam Wielki Brat. Była to sankcja za to, że Sławina na oczach wszystkich zdarł z Malwiny koszulkę [więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ].

W ostatnim odcinku  "Big Brother Arena" długo nie było wiadomo, kogo widzowie nie zobaczą już w programie. Decyzją widzów to Karolina powinna opuścić show.

Big BrotherBig Brother Screen TVN7


Wielki Brat miał jednak dla domowników niespodziankę. Zaprosił do pokoju zwierzeń Łukasza. Mężczyzna obejrzał tam nagrania, na których zobaczył swoje zachwianie. Wielki Brat wyznał, że docenia jego szlachetność i autentyczność. W nagrodę więc pozwolił mężczyźnie zdecydować, kto opuści program - on czy Karolina właśnie. 

"Big Brother". Kto odejdzie

Wielki Barta postawił Łukasza przed bardzo trudnym zadaniem. Widać było, że mężczyzna przeżywał bardzo całą sytuację. Rosły również emocje na widowni, bo Łukasz do końca odcinka miał czas na przemyślenie decyzji. Ostatecznie zdecydował, że z show pożegna się Karolina, tak by on mógł dalej walczyć o wygraną. 

Czuję szczęście i radość, bo spotkała mnie niesamowita przygoda. Mam nadzieję, że otworzą się przede mną nowe możliwości - powiedziała Karolina, kiedy wyszła z domu Wielkiego Brata. 

"Big Brother". Kto odpadnie w przyszłym tygodniu?

Tym razem nominowani do odejścia zostali Gosia i Kamil. Oboje dostali po pięć nominacji. Zgadzacie się z takim stanem rzeczy?

A teraz zobaczcie, jak uczestnicy 'Big Brothera bawili się w jacuzzi. 

AG

Więcej o:
Komentarze (74)
"Big Brother". Wiemy, kto opuścił program. Przez niespodziankę Wielkiego Brata zdecydował o tym... Łukasz
Zaloguj się
 • Gość: Widz

  Oceniono 26 razy 24

  Lukasz bardzo dobrze zrobill ze podjął taka decyzje wkoncu przyszedł tam by walczyc o wygrana. To była trudna decyzja i na bank Malwina bedzie go nominowac w przyszlym tygodniu.

 • Gość: Widz

  Oceniono 26 razy 24

  Ten mąż taki bidulek ,nawet buzi nie dostał tylko policzkiem musiał się nacieszyć.Bdb decyzja nie trawiłem kobiety od początku.

 • Gość: gość

  Oceniono 26 razy 22

  Zagranie poniżej pasa. Co to miało być? Osoba nominowana przez uczestników z największa ilością glosow widzow miała zostać?

 • Gość: Pyza

  Oceniono 20 razy 20

  Bardzo dobra decyzja Łukasza, tylko co na to reszta uczestników. Ciekawe jak zareaguje. Ciężka walka przed Łukaszem. Trzymam kciuki za niego. Bo jest naprawdę spoko gość.

 • Gość: Ona

  Oceniono 22 razy 16

  Super, najbardziej fałszywa osoba to Karolina

 • Gość: Ona

  Oceniono 21 razy 15

  Big Brother faworyzuje Karolinę już drugi raz powinna opuścić dom BB to jeszcze nie może być nominowana. Miałam wykupić Player, nie warto, ignorują głos Widzów, szkoda kasy.

 • Gość: Dominika

  Oceniono 17 razy 13

  Trzymaja Karolinę na siłę jak w poprzedniej edycji tą tolniczkę Magdę - za każdym razem kiedy byla nominowana wymyślano jakiś immunitet. To nieuczciwe wobec widzów i niejako kradzież ich pieniedzy bo wysyłają płatnego smsa na konkretną osobę.

 • Gość: Widz

  Oceniono 21 razy 13

  Nie dość, ze ignorują wolę telewidzów zmieniając ich decyzję, to jeszcze z automatu jedno z nich ma immunitet. Naprawdę nie warto już tego oglądać...

 • Gość: Moni

  Oceniono 16 razy 12

  Szkoda gadać. Widać TVN ma gdzieś widzów i to kogo my chcemy oglądać...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX