"Rolnik szuka żony". Kogo rolnicy zaprosili do swoich domów? Decyzja Waldemara... szokująca. "Chciał się pokazać w telewizji, to się pokazał"

Za nami kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Rolnicy ostatecznie już wybrali panie, które zamieszkają z nimi na gospodarstwach. Poznajcie ich decyzje.

6. sezon programu "Rolnik szuka żony" i czas najważniejszych, ale i trudnych decyzji. W trzecim odcinku rolnicy musieli wskazać, które kandydatki mają z nimi zamieszkać. Każdy z nich na swoje gospodarstwo mógł zaprosić trzy panie. Ta decyzja dla rolników nie była prostym zadaniem. 

"Rolnik szuka żony". Kogo wybrali rolnicy? 

Adrian, Jakub, Waldemar, Sławomir oraz Seweryn najpierw zaprosili swoje kandydatki na randki, a następnie podjęli ostateczne już decyzje.

Jako pierwszy swój wybór przedstawił Jakub. Rolnik do swojego domu zaprosił Anię oraz Ewę

Następnie swoją o swojej decyzji poinformował Seweryn. On natomiast z kandydatek na żonę wybrał Dianę, Joannę i Marlenę.

Kolejny decydował Adrian. On wybrał Agatę i Wioletę. A następnie kolejną dziewczynę, Ilonę z castingu internetowego. 

Później przyszedł czas na Waldemara, który... nie wybrał żadnej z kandydatek! Obie panie były w ogromnym szoku.

Czemu wcześniej nie podziękował? Chciał się pokazać w telewizji, to się pokazał.

Ostatni był Sławomir. Ten rolnik na swoje gospodarstwo zaprosił Małgorzatę, Natalię i Martę

Już za tydzień rolnicy otworzą drzwi swoich gospodarstw dla kandydatek na żony. A panie będą walczyć o ich względy! Jedno jest pewne - będzie się działo.

'Rolnik szuka żony'. Pary, które przetrwały:

DH

Więcej o:
Komentarze (115)
"Rolnik szuka żony". Kogo rolnicy zaprosili do swoich domów? Decyzja Waldemara... szokująca. "Chciał się pokazać w telewizji, to się pokazał"
Zaloguj się
 • matylda1001

  Oceniono 134 razy 98

  Pamiętam takiego jednego troglodytę z jakiejś poprzedniej edycji, takiego wielkiego, grubego o tępym wyrazie twarzy co to przez miesiąc, dwa wszędzie było o nim pełno ale nigdy nie oglądałam nawet jednego całego odcinka, dopiero dziś miałam okazję i jestem w szoku. Jak te kobiety lepiły się do chłopów, rany boskie :) Wystawiły się na sprzedaż jak szkapy na końskim targu. Zero godności, zero ambicji byleby tylko złapać faceta. Straszne! Niechby już te przechodzone 30+ 40+ co może wyczuły ostatnią szansę ale co tam robiła 21-latka? Godzą sie na bycie jedną z pięciu, popisują się przed facetem, pozwalają sie wybierać jak towar z półki, odrzucone płaczą a wybrane piszczą z radości. Zapomniały, że to mężczyzna powinien zabiegać o względy kobiety a nie odwrotnie. Z kolei tym chłopom powodzenie poprzewracało w rolniczych mózgach. Straszne! a teraz proszę o minusy bo zdaje sobie sprawę, że weszłam do ogródka, w którym pani Manowska hoduje swoje kwiatki ;)

 • Gość: Daria

  Oceniono 79 razy 59

  Zwykły burak do tego zarozumiały i naiwny. Zapomniał o tym, że ma dwójkę dorastających dzieci, które sam wychowuje. I co on myślał, że atrakcyjne i inteligentne trzydziestki będą się rwać, żeby wychowywać czyjeś bachory, gotować, sprzątać, pomagać na gospodarce, a potem kłaść koło takiego łysego, żałosnego wieśniaka. Z Jakuba też nie jest ciacho, ale przynajmniej jest sympatyczny, skromny i ma czystą kartę.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 58 razy 48

  Myślał dziad że napisze chmara młodych głupich A on jeszcze poujezdza sobie młodszą i wyszło szydło z worka jak już czytał listy furia i złość że nici z fantazji A na koniec jeszcze ten apel że może zobaczą to i napiszą bezcenne

 • Gość: ona

  Oceniono 56 razy 46

  Trudno dziwić się Waldemarowi, że żadnej nie wybrał, on naprawdę nie miał wyboru. Chociaż ja osobiście nie chciałabym być wybrana przez takiego faceta, należy się go bać.

 • Gość: Edi

  Oceniono 50 razy 36

  Ten cały Waldemar to zarozumiały wieśniak , ale z drugiej strony nie miał wyboru bo kandydaki hmm niestety nie zbyt ciekawe

 • Gość: Kim

  Oceniono 38 razy 26

  Ta kobieta w kapeluszu u Waldemara jak podkreślała , że ta druga kandydatka jest ze wsi ! Jakby to było obraźliwe ! Jak taka Pani z miasta to niech zęby doprowadzi do stanu porządnego bo nie tyle co krzywe ale brązowe i zniechęcające do niej. Zdziwiłam sie ze podziękował krótkowłosej blondynie co nie wiedziala ze ma iść po decyzji bo ta w kapeluszu byla/jest straszna

 • Gość: Yy

  Oceniono 22 razy 22

  JAkub spoko facet-nie przeszkadzało mu,że dziewczyna nie lubi gotować.Powiedział:zabiorę Cię na lepsze sushi.Gdyby był burakiem to powiedział by :ty się nauczysz i zrobisz mi lepsze.Światopoglądowo Jakub jest wyżej od reszty i ta jego babka też fajna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX