Roksana Węgiel u Wojewódzkiego opowiedziała, jak uciekła z domu. "Grube akcje odwalałam". Padło pytanie o odważne stylizacje

Roksana Węgiel pojawiła się w programie "Kuba Wojewódzki". Zobaczcie, jak nastolatka poradziła sobie z pytaniami dziennikarza.

Roksana Węgiel była gościem programu "Kuba Wojewódzki". Młodziutka piosenkarka świetnie bawiła się u samozwańczego króla TVN. Nastolatka wydawała się też bardzo pewna siebie. 

Roksana Węgiel u Kuby Wojewódzkiego 

Zaczęło się od żartów - i tu was nie zaskoczymy - na temat wieku. 

Czy ty znasz kogoś starszego ode mnie? Zastanów się czy chcesz być miła czy szczera? - pytał 14-latkę Wojewódzki. 
Znam - odpowiedziała po chwili wahania, po czym wskazała na swojego dziadka. Nastolatka przyznała też, że jej rodzice są młodsi od dziennikarza. 

Nie brakowało komplementów. 

Jestem twoim fanem - powiedział Wojewódzki. 
A ja Twoją fanką - przyznała Roksana, która dodała, że ogląda show na YouTube. 

Wojewódzki nie kryl zdziwienia. Samozwańczy król TVN przyznał bowiem, że jego show nie jest przeznaczone dla dzieci. Zastanawiał się więc, czy rodzice Roksany pozwalają jej na takie seanse. 

Roksana Węgiel: Jestem szczęściarą

Roksana Węgiel przyznała, że na jej sukces złożyło się wiele czynników - talent, ciężka praca i szczęście. 

Jestem szczęściarą - powiedziała, a później zgodziła się z Agatą Kuleszą, że w Polsce jest wiele utalentowanych ludzi, którym jednak nie dane było pokazać swojego talentu. 

Wojewódzki nie krył, że jest pod wrażeniem tego, że jego rozmówczyni jest dużo dojrzalsza niż większość jej rówieśniczek. 

Wydaje mi się, że zawsze byłam inna niż wszyscy. Mój charakter nie zawsze się wszystkim podobał. Ludzie próbują wkładać wszystkich do jednego worka i to pewnie dlatego.

Później wokalistka zaczęła opowiadać.

Jak byłam młodsza to byłam bardziej pokręcona. (...) Byłam szalona. Teraz też trochę jestem. Miałam dużo głupich pomysłów. Raz uciekłam z koleżanką z domu. Nie dlatego, że miałam jakiś konflikt z rodzicami. Miałam 7 lat i planowałam wczasy z koleżanką. Skończyło się tak, że całe Jasło nas szukało. Zaczęło się ściemniać i zorientowałyśmy się, że to nie jest dobry pomysł.(...) Grube akcje odwalałam z tą koleżanką - wyznała. 

Roksana Węgiel o swojej karierze 

14-latka szczerze przyznała, że nie marzyła o karierze piosenkarki. Jej talent odkryto też w nietypowym momencie, bo podczas obozu sportowego. Węgiel jako 8-latka trenowała bowiem judo. 

Nie marzyłam, żeby zostać piosenkarką. Chciałam zostać akrobatką, tancerką albo modelką. Trafiłam jednak na judo. Jak miałam 8 lat to pojechałam na obóz i tam się w ogóle dowiedziałam, że lubię śpiewać. Było karaoke i zaśpiewałam "My Cyganie".

Roksana przyznała się też, że inspiruje się gwiazdami światowego formatu, takimi jak Ariana Grande czy  Beyonce.

Śledzę na Instagramie Arianę Grandę i Beyonce. (...)Ona ma choreografię odrypaną w kosmos. 
A znasz jakiś synonim "odrypana"? - pytała zaskoczony tym młodzieżowym slangiem Wojewódzki. 
To może ja na ucho powiem - przyznała wokalistka, po czym faktycznie coś wyszeptała Wojewódzkiemu. 

Roksana Węgiel o swoim wizerunku 

W trakcie rozmowy okazało się, że Roksana Węgiel jest bardzo skromna. Nastolatka przyznała się bowiem, że czasem zadziwia ją to, jak wielu ma fanów. 

Widzę te tłumy pod sceną i zastanawiam się, dla kogo oni tu przyszli. (...) Trudno mi uwierzyć, że tylu osobom podoba się to, co robię - powiedziała na antenie. 

Wojewódzki zapytał też młodziutką piosenkarkę o jej sceniczny wizerunek. W ten sposób odniósł się do zarzutów, że Węgiel pozawala sobie na coraz śmielsze i bardziej kobiece kreacje (taki zarzut wokalistka usłyszała m.in. od Blanki Lipińskiej).  

Scena rządzi się swoimi prawami. Na scenę i na galę nie wyszłabym tak normalnie ubrana jak teraz - odpowiedziała. 

Taka riposta bardzo spodobała się Wojewódzkiemu. Nie dziwmy się. My też jesteśmy podobnego zdania. 

AG 

Roksana Węgiel zrobiła sobie zdjęcie z parą prezydencką. Niektórzy zarzucili jej stronniczość. Co im odpowiedziała?

AG 

Więcej o:
Komentarze (53)
Roksana Węgiel u Wojewódzkiego opowiedziała, jak uciekła z domu. "Grube akcje odwalałam". Padło pytanie o odważne stylizacje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kreha

  Oceniono 22 razy 12

  Kim są rodzice a zwłaszcza mama tej małolaty? Serio? Puszczać 14-latkę do Wojewódzkiego? Aż takie starzy mają niepohamowane parcie na kasę? Zniszczycie własną córkę, bo Beyonce to z niej nie zrobicie, żeby skały sra...y

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Roksana Węgiel,bardzo mi przypomina Panią Górniak,też piękną mloda i utalentowana., która na dzień dzisiejszy coraz bardziej dziwaczeje...! Na starość samotność i depresja w otoczeniu kotów.
  Bo rodzicom zachciało się mieć sławną i bogatą córkę,bez względu na koszty jakie niesie ze sobą show biznes biznes...!!!
  Eurowizja powinna była być dla Roksi fajną przygodą,a potem normalnea nauka i zastanowić się spokojnie,czy napewno chce dalej iść w tym kierunku gdzie bardziej wyniszcza niż kształtuje tak młodego człowieka.

 • Gość: kkk

  Oceniono 6 razy 6

  Pewnie zamiast "odrypana" wyszeptala Kubie "odje....bana"
  Małolata się sobą zachwyca, wydaje się jej, ze jest w "de" nowoczesna taka światowa, a niestety jest żenuuującaaaa!
  Przerost formy nad treścią Ba, tresć się juz w tym dawno zgubiła.
  No cóż, widać rodzicom żaden sygnał alarmowy nie dzwoni.
  W końcu Roksana juz wyskakuje z lodówki, kasa płynie strumieniem z jakichś reklam. Nie powiedzą stop.
  Ich wybór, ich życie. Tylko nie każcie mi się tym produktem zachwycać, bo nie m czym.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 7 razy 5

  Młodziutka?Młodziutka dziewczyna to ma 17-24 lata, a to jest dziecko.

 • Gość: lidka

  Oceniono 4 razy 4

  głupia dziewucha a jeszcze głupsi rodzice

 • Gość: eriisa

  Oceniono 10 razy 4

  W telewizji były wielkie nudy. Natomiast na Playerze to Kuba ośmieszał Roksanę prawie cały czas, a przez chwilę nawet Kulesza się dołączyła.
  Ale najbardziej bezmyślne ze strony Roksany były wypowiedzi odnośnie pieniędzy. Z jej wypowiedzi wynikało, że zarabia ogromne pieniądze i oddaje rodzicom, a potem prosi ich o swoje pieniądze gdy chce coś kupić. To dziecko ma nieźle poprzestawiane w głowie. Szkoda że Kuba odpuścił i nie wytknął jej tego co gada.

 • Gość: Uhaha

  Oceniono 7 razy 3

  Biedne ,puste dziewcze.Matko dlaczego opuśćiłaś swe dziecię!!!!Zeżrą ja nawet nie zauważysz kiedy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX