Jurorzy "Top Model" zachwyceni uczestniczką. Prosili, żeby wzięła udział w show. Taka sytuacja zdarzyła się pierwszy raz

W drugim odcinku 8. edycji "Top Model" doszło do niespodziewanej sytuacji. Jurorzy zachwycili się jedną z uczestniczek, jednak ona nie była do końca przekonana, czy dalej chce wziąć udział w programie.

Takiej sytuacji w "Top Model" jeszcze nie było. Na castingu pojawiła się dziewczyna, w której jurorzy dostrzegli ogromny potencjał. Gdy oznajmili, że chcą ją widzieć w dalszych etapach programu, ona nie wykazywała większego entuzjazmu, czym wywołała niemałe zaskoczenie wśród osób znajdujących się na planie. Ostatecznie jednak wyraziła zgodę na udział w show.

"Top Model". Olga zachwyciła jurorów

17-letnia Olga interesuje się sztuką, lubi malować obrazy, nie ma doświadczenia w modelingu. Na castingu pojawiła się z tatą, który też nie ukrywał, że jest zaskoczony zachowaniem córki. Michał Piróg stwierdził, że jest trudnym rozmówcą, gdyż nie chciała z nim prowadzić dłuższej rozmowy. Jednak gdy tylko pojawiła się na wybiegu przed jurorami, od razu wzbudziła w nich zainteresowanie. Kasia Sokołowska stwierdziła, że bardzo jej się podoba. Olga jest dość specyficzna, na co zwrócił uwagę Marcin Tyszka.

O, coś mnie zmęczyło - mówił, naśladując jej ruchy.
Olga, a ty bardzo się nie wyspałaś dzisiaj? - zapytał Dawid Woliński.

'Top Model''Top Model' Screen z TVN/ 'Top Model'

"Top Model". Jurorzy wyprosili uczestniczkę, żeby wzięła udział

Za to Kasia Sokołowska nie mogła powstrzymać się przed komplementowaniem 17-latki. Zachwycała się, że jest bardzo zdolna.

Olga, czy ty jesteś gotowa na naukę? - zapytała się uczestniczki. 
Jestem gotowa, ale to, jak sobie z nią poradzę, to już inna sprawa - odpowiedziała.
O, to dajesz nam dużo nadziei - śmiał się Tyszka.

W 8. edycji "Top Model" pojawił się uczestnik, który choruje na zespół Tourette'a. Zachwycił jurorów i widzów. Hubert Gromadzki z poprzedniej edycji komentuje jego szanse na karierę:

Jurorzy próbowali z niej wyciągnąć, dlaczego myśli, że nie da sobie rady. Tłumaczyła, że "jest za mało doświadczona". Joanna Krupa ze zdziwieniem zwróciła się do niej, czy chce się poddać. Stwierdziła, że w sumie może spróbować. Gdy się wahała, namawiali ją i przekonywali, że liczą, że zgodzi się wziąć udział. 

To jest niewiarygodne. Oni mówią, że ją chcą, tylko teraz pytanie, czy ona chce - podsumował zaskoczony Piróg.

Jurorzy rozmawiali między sobą, że taka sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy w historii programu i to nie oni, a modelka decyduje, czy chce zostać w programie. Ostatecznie podjęła próbę i zobaczymy ją w dalszych etapach.

Top ModelTop Model Screen z TVN/ Top Model

Myślicie, że jurorzy słusznie o nią walczyli?

AW

Więcej o:
Komentarze (47)
"Top Model". Jurorzy zachwyceni uczestniczką. Prosili ją, żeby zgodziła się wziąć udział w programie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 52 razy 48

  Odniosłam dziwne wrażenie kiedy zobaczyłam jej ojca i jego zachowanie... Poucza ją jak ma chodzić, obserwuje jej ruchy i wszystko komentuje... Nie wiem jakoś mnie to zaniepokoilo. Mam nadzieję, że to moje wymysły.

 • Gość: matka

  Oceniono 29 razy 27

  "wyprosili uczestniczkę żeby wzięła udział "- drogi autorze wyprasza się za drzwi a nie żeby wziąć udział.

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 28 razy 26

  Ona jest sterowana przez ojca ciekawa jestem jak się odnajdzie sama

 • Gość: Francesca

  Oceniono 24 razy 14

  Nie widziałam ale brzmi to dziwne, jak dziewczę nie ma motywacji do udziału w programie to po co w ogóle przyszła na casting ? Czy to proszenie jej było zdrowo normalne? Czy może łechtało jej narcyzm?

 • Gość: Ncf

  Oceniono 18 razy 10

  Prześliczna dziewczyna. Co z tego że nie śmiała i trochę dziwna. Niektórzy komentujący powinni sobie strzelić w łeb

 • Gość: FUCK

  Oceniono 12 razy 10

  Od dawna młodsze osoby wiedzą, że wszystko jest dla publiki i pieniędzy. Momenty które nie "nadają" się są wycinane lub zupełnie wyrwane z kontekstu żeby daną sytuację wytworzyć mimo że jej nie było. Natomiast sami producenci robią wszystko żeby ten program i jurorzy mieli dobrą opinię - szkoda, że im się nie udaje.

 • Gość: GG

  Oceniono 13 razy 9

  Trochę dziwna. I taka aspołeczna. Ojciec też nie halo.

 • Gość: Lach

  Oceniono 14 razy 8

  Ta blondynka co ma 16 lat mnie rozwaliła XD uważa 20 letnie dziewczyny za "bardzo dojrzałe " no padłam, masakra haha.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX