"Rolnik szuka żony 6": Pierwszy odcinek za nami. Były łzy wzruszenia, ale i smutek rozczarowań

Pierwszy odcinek programu "Rolnik szuka żony" już za nami. W szóstym sezonie wystąpi pięciu rolników. Dziś panowie czytali listy od zainteresowanych nimi pań. Wzruszenie było widać jak na dłoni.

Program "Rolnik szuka żony" rusza z 6. sezonem. Pierwszy odcinek na antenie TVP już za nami. Marta Manowska przedstawiła pięciu bohaterów, którzy w najbliższych odcinkach będą szukali dla siebie najlepszych partnerek - oby na całe życie. Do tej pory kilka par z poprzednich sezonów programu wzięło ślub i nawet doczekało się potomstwa.

Rolnik szuka żony 6 - pierwszy odcinek za nami

W tym sezonie ponownie zobaczymy pięciu panów - rolników, których łączy jedno. Żaden z nich nie ma partnerki, dlatego też zgłosili się do programu Marty Manowskiej. Seweryn, Adrian, Jakub, Sławomir i Waldemar mają nadzieję znaleźć za pośrednictwem programu miłość na całe życie. Łatwo nie będzie, bowiem już w pierwszym odcinku otrzymali wiele listów od przeróżnych kobiet z całej Polski, które byłyby zainteresowane poznaniem ich bliżej.

Adrian ma 28 lat i już zanim rozpoczął się program został okrzyknięty jednym z "najprzystojniejszych uczestników" tegorocznej edycji. Do programu ściął włosy, dzięki czemu upodobnił się jeszcze bardziej do ojca. Adrian okazał się twardym zawodnikiem, który najpierw patrzył na wiek, potem na zdjęcie, a potem dopiero czytał. Agata jako pierwsza (po naprawdę wielu listach) przeszła do kolejnego etapu. A kolejna dziewczyna ujęła Adriana "długą lufą", narysowaną na jego portrecie w dość strategicznym miejscu. Adrian podszedł też do sprawy metodycznie. Zamiast na trzy kupki podzielił listy na cztery, potem dokładnie obejrzał zdjęcia dziewczyn.

Jakub ma 42 lata i szuka żony, która niekoniecznie będzie razem z nim działała jako rolniczka. Czy taką uda mu się znaleźć? Jakub żartował, że jego przyszła partnerka pojedzie z nim na Kubę, "żeby mogła sobie poleżeć na Kubie". Sam w partnerce też szuka pazura i skłonności do żartów, ale i ciepła. Każdy kolejny list był jednak od pań starszych i raczej ustatkowanych, a co gorsza - nieszczególnie urodziwych. Ale trzy panie przeszły gęste sito selekcji.

Seweryn, tak samo jak Adrian, ma 28 lat. Własnymi siłami prowadzi agroturystykę i szuka nie tyle kochanki, co przyjaciółki. Otrzymał zdecydowanie najwięcej listów i był wyraźnie poruszony tym, że aż tak się spodobał dziewczynom. Listy najpierw odrzucał, spojrzawszy tylko na zdjęcie. A potem trafił na piękną blondynkę w rzepaku i długowłosą brunetkę Dianę z Podlasia. Zapunktowała jednak Marlena, którą nawet pokazano przez chwilę.

Sławek jest nie tylko rolnikiem, ale również strażakiem ochotniczej straży pożarnej. Ma za sobą nieudany związek, dlatego szuka teraz kogoś, kto zaakceptuje go takim, jakim jest. Może będzie to Ewa z Islandii? Albo Kasia? A może będzie to Małgosia, z którą udało się porozmawiać przez telefon?

Waldemar ma 46 lat i dwójkę dzieci. Z byłą żoną nie ma kontaktu. I niestety listów dostał najmniej. Czyżby potencjalne kandydatki wystraszyły się tego, że jest to mężczyzna z pewnym bagażem życiowym? Na razie Waldek postawił na Elę, zawodową żołnierkę. Ale zawiedziony jest też, że napisały do niego głównie starsze panie. Udało się jednak porozmawiać z Wiolettą przez telefon (mimo pierwszych niechęci i problemów technicznych).

W przyszłym odcinku za tydzień czekają nas prawdziwe emocje. Panie przyjadą poznać panów.

Więcej o:
Komentarze (49)
"Rolnik szuka żony 6": Pierwszy odcinek za nami. Były łzy wzruszenia, ale i smutek rozczarowań
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: rtr

  Oceniono 33 razy 31

  Tylko najspokojniejszy Sławek dobrze rokuje, cała reszta ma sie chyba za DiCapriów i nie wiadomo kogo szukają, jakoś w wizytówkach że najważniejsze aby byłą ciepła i szczera, a tu proszę po fotkach odrzucają.

 • Gość: Gf

  Oceniono 31 razy 29

  W tym kraju nawet rolnikom w doopach się przewraca. Don Juany niech lepiej popatrza w lustro.

 • Gość: jh

  Oceniono 26 razy 26

  Matko ci starzy mogli powiedziec ze czekaja na listy od 20-stek,a nie tera tacy rozczarowani...

 • Gość: Monika

  Oceniono 16 razy 16

  Ale gwiazdorzą🤦 🙉

 • Gość: yax

  Oceniono 11 razy 11

  Sławka pozytywnie oceniam i Seweryna też chociaż facet który mówi że szuka żona podobnej do mamy to co on szuka mamy czy żony i też wzbudza u mnie bardziej litość ... a pozostali panowie wiedzą czego chcą i nie chcą się oszukiwać i wybierać tylko żeby wybrać i ja ich rozumiem a panie też się zgłaszają żeby zaistnieć. . zobaczymy jak się rozwinie sytuacja w trakcie programu ...

 • Gość: Ola

  Oceniono 14 razy 10

  Seweryn to cwaniak widać na kilomentr udaje takie skromnego i pokrzywdzonego,a tylko Agroturystykę chce zareklamowac pewnie po programie zejdzie sie z dziewczyną z ktróaa był przed programem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX