"Love Island". Jedna z uczestniczek to znajoma Karoliny Gilon. Na jej Instagramie prowadząca show jest częstym gościem

"Love Island" dopiero się rozkręca, nic więc dziwnego, że prywatne życie uczestników spoza programu tak interesuje widzów. Fani wyłapali, że Monika Kozakiewicz i Karolina Gilon znają się również poza programem.

"Love Island" zgromadził młodych ludzi o bardzo różnym doświadczeniu. Dominik przyznał się do roli w filmie porno, Ada grała w "Apetycie na miłość", ale tylko Monika Kozakiewicz może pochwalić się znajomością z samą prowadzącą, Karoliną Gilon.

Love Island: Monika Kozakiewicz zna się z Karoliną Gilon prywatnie

Monikę Kozakiewicz przedstawiono w "Love Island" jako uroczą 23-latkę, która jest makijażystką i szkoleniowcem. Powiedziano co nieco o jej poprzednich związkach i pasjach, ale nie wspomniano, że Monika ma naprawdę poważne związki z show-biznesem. Jako makijażystka pracuje z gwiazdami i zdarzało się jej malować m.in. Maję Bohosiewicz, Sonię Bohosiewicz, Sarsę czy Ewę Chodakowską. Przyznacie, że zwykła makijażystka rzadko kiedy ma aż takie osiągnięcia.

Wśród gwiazd jest również Karolina Gilon. I to nie raz, jak pozostałe gwiazdy. Karolina Gilon pojawia się w makijażu Moniki wielokrotnie, panie ewidentnie znają się i lubią, co skłoniło fanów do pytania, na jakiej zasadzie Monika w takim razie znalazła się w "Love Island".

O, widzę, że połowę showbiznesu maluje. I z Karoliną Gilon też się zna. No tyle ludzi w Polsce, a wszyscy na siebie wpadają.
Wiadomo, że Monika koleguje się z Gilon, to i musi być w programie
Żenada, pewnie wyniki też ustawione
O, koleżanka Karoliny.

I rzeczywiście, spojrzeliśmy na Instagram Moniki, a tam Karolina Gilon w wielu odsłonach:

Co o tym myślicie?

A tak Karolina Gilon zapraszała do "Love Island" chwilę przed premierą show:

Więcej o:
Komentarze (33)
"Love Island". Jedna z uczestniczek to znajoma Karoliny Gilon. Na jej Instagramie prowadząca show jest częstym gościem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy 10

  masakra jakby nie było innych ludzi ,wszędzie wciskaja swoich !!!

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 8

  ustawka, jak nic.....teściowa , siostra, ....kochanek....Miszczuk, opanuj sie...tego nikt nie będzie ogl adał, ustawione wszystko

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 7

  przecież to nie są ludzie z przypadku, taka sciema że nie chce się tego oglądać.Wszystko ustawione! Zanajome znajomych sasiad brata tesciowej, kochanek mojej narzeczonej.Miszczuk-schodzi twój program na niżej niz psy(a te lubię)

 • Gość: hallo

  Oceniono 7 razy 5

  Przecież wiadomo że to wszystko ustawka

 • Gość: Magdalena

  Oceniono 4 razy 4

  Marieta jest wg mnie normalna a ta Ada to totalne dno pusta jak nic a faceci to mało się nie zesraja widać czym najpierw faceci się kierują przy wyborze kobiety wyglądem dopiero później intelektem

 • Gość: Ola

  Oceniono 6 razy 4

  WŁaśnie przestałam to oglądać! Zwłaszcza jak zobaczyłam tego kolejnego do ranki z Agata...Dominik chyba ten facet był już w apetyt na miłość i innym randkowym programie. Jest wszędzie wydaje się strasznie pusty. Tyle kobiet poznał a ciągle z kwiatka na kwiatek... O tej Monice też nie warto wiele pisać. Dno. Jedyna Marieta jest świetna i z wyglądu i charakteru. Ale jedna osoba nie pociągnie programu

 • Gość: Wacek Zawadzki

  Oceniono 2 razy 2

  Sowicie oplacane panienki z agencji (PR) nie zadaja sobie zbytnio Trudu by stailorować kampanie tego mega-kopiacego-dupe show. Mamy więc odgrzewany kotlet i reminiscencję podobnych produktów: nachalna obecność we wszystkich mainstreamowych mediach, pushowanie “kontrowersji” i watpliwej reputacji bohaterów.

  To wszystko by zapchać konsumentów papki.

  To wszystko... już było.

  No, ale jak ryczał klasyk: “żryjcie z tego gówna!”

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX