"Starsza pani musi fiknąć". Kwiatkowski z mamą odwiedzili slumsy. Tam kobieta wyznała. "Alkohol wziął górę. Dawid uciekał z domu"

Dawid Kwiatkowski i jego mama Agnieszka wystąpili w pierwszym odcinku programu "Starsza pani musi fiknąć". Polecieli do Kapsztadu w RPA, gdzie czekało na nich wiele ekstremalnych atrakcji.

Jesienna ramówka stacji TVN obfituje w nowości. Jedną z nich jest program rozrywkowy "Starsza pani musi zniknąć". Produkcja ma szansę stać się prawdziwym hitem, gdyż pojawią się w niej gwiazdy, które zabiorą swoich rodziców w niezapomnianą podróż wypełnioną ekstremalnymi przygodami. W pierwszym odcinku wystąpił Dawid Kwiatkowski ze swoją mamą. Okazuje się, że pani Agnieszka całe życie spędziła w Gorzowie Wielkopolskim i była tylko raz zagranicą, dlatego trzeba było to zmienić!

ZOBACZ TAKŻE: Mama Dawida Kwiatkowskiego w "Starsza pani musi fiknąć" poleci paralotnią. Puszczą jej nerwy: Ty mendo, glizdo! Trzymajcie mnie, bo go zabiję [WIDEO]

Ekstremalne zadanie mamy Dawida Kwiatkowskiego

Dawid Kwiatkowski wraz z mamą polecieli do Kapsztadu w Republice Południowej Afryki. Tam na panią Agnieszkę czekało kilka mniej i bardziej ekstremalnych zadań. M.in. musiała jeździć na desce po piaszczystych wydmach, spróbowała ostryg, które nie do końca przypadły jej do gustu, a także latała paralotnią, choć jej syn zdawał sobie sprawę z tego, że mama ma lęk wysokości.

Jednak najtrudniejszym zdaniem dla mamy Dawida Kwiatkowskiego okazało się wyzwanie w zatoce rekinów.

Reakcja mamy, to był pierwszy z momentów w tej podróży, kiedy poczułem, że może faktycznie przesadziłem - powiedział Dawid.

Dawid Kwiatkowski z mamąDawid Kwiatkowski z mamą screen TVN / Starsza pani musi fiknąć

Kiedy mama wokalisty była już w klatce bezpieczeństwa i zanurzyła się w wodzie, zaczęła panikować. Bardzo się przestraszyła, gdy dowiedziała się, że wokół niej pływają cztery rekiny, a jeden z nich się do niej zbliżył.

Ja pier***, ale on był był brzydki. Ja chcę już stąd wyjść! - krzyczała.
Bałam się tej wody. Bałam się, że one mnie capną. Nie wiadomo było, z którego kierunku przypłyną. Jak mnie zamknęli w tej klatce, to ja płakałam - wyznała roztrzęsiona mama Kwiatkowskiego.

Starsza pani musi zniknąćStarsza pani musi zniknąć screen TVN / Starsza pani musi fiknąć

Dawid przestraszył się, gdy zobaczył, że jego ukochana mama płacze.

Widzieć, jak twój rodzic płacze, to okropne uczucie. A jeszcze gorsza od tego jest ta świadomość, że to twoja sprawka. Z każdym dniem mama rośnie w moich oczach i wzbija się na wyżyny tego, co o niej sądzę i jak bardzo ją kocham - wyznał syn.
On mi powiedział, że myślał, że się odwrócę i zrezygnuję. Także on jest bardzo dumny i powiedział mi, że teraz widzi inną mamę. Lepszą mamę. Też jestem bardzo dumna - powiedziała wzruszona pani Agnieszka.

Mama Dawida Kwiatkowskiego miała problem z alkoholem

Po zakończonym zadaniu Kwiatkowscy udali się do slumsów. Chcieli zobaczyć, jak mieszkańcy tego miejsca żyją i radzą sobie na co dzień. Okazuje się, że wiele osób tam boryka się z problemem alkoholowym. Z podobnym problemem przez wiele lat zmagała się mama Dawida.

Sama nie umiałam wyczuć momentu, że wpadłam. Późno sobie uświadomiłam, że jestem chora. Alkohol wziął górę.Obiecywałam, że już jutro nie, dzisiaj ostatni raz. Kłamałam. Dawid płakał w pokoju lub uciekał do kolegów i koleżanek nocować. Zawodziłam go. Potrafiłam iść o 5-tej rano kupić alkohol i stanąć w drzwiach. A Dawid powiedział do mnie "I znów jesteś pijana. Znów nie będę miał śniadania do szkoły - wyznała pani Agnieszka.

Starsza pani musi fiknąć Dawid KwiatkowskiStarsza pani musi fiknąć Dawid Kwiatkowski screen TVN /Starsza pani musi fiknąć

Mieliśmy dobry dom, mieliśmy pieniądze, ale mama była codziennie pijana. Gdy dorosłem, przeprowadziłem się do Warszawy i zacząłem karierę, ale wiedziałem, że gdyby nie ona nie miałbym tego wszystkiego. Chciałem jej pomóc. Zadzwoniłem do lecznicy dla alkoholików i oni ją zabrali. Mama uciekała stamtąd. Dopiero od dwóch lat mam całkiem nową mamę, kiedy przestała pić - powiedział drżącym głosem Dawid.

Starsza pani musi fiknąć Dawid KwiatkowskiStarsza pani musi fiknąć Dawid Kwiatkowski screen TVN / Starsza pani musi fiknąć

Trzeba przyznać, że odcinek z Dawidem i panią Agnieszką był pełen skrajnych emocji. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak kolejne gwiazdy poradzą sobie ze swoimi rodzicami w ekstremalnych sytuacjach i czego nowego się o nich dowiemy.

[TYLKO U NAS] Dawid Kwiatkowski z mamą w 1. odcinku "Starsza pani musi fiknąć. Zobacz wideo.

JP

Więcej o:
Komentarze (33)
"Starsza pani musi fiknąć". Kwiatkowski z mamą odwiedzili slumsy. Tam kobieta wyznała. "Alkohol wziął górę. Dawid uciekał z domu"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ZZZZ

  Oceniono 31 razy 27

  Niestety. Następny program, w którym celebryci zarabiają ciężką kasę , zwiedzają świat na koszt telewizji, opowiadają bzdury do kamery , a gawiedź łyka to i cieszy się nie wiem z czego.

 • Gość: Madzia

  Oceniono 28 razy 24

  Próbowałam to oglądać, ale nie dałam rady. Mama udaje naturalną, a Kwiatkowski twardziela. Kto w ogóle wymyśla takie idiotyczne programy i po co?

 • Gość: alkoholiczka

  Oceniono 23 razy 21

  Nie musiała wyznawać to widać z twarzy,oby się trzymała to trudne jak cholera, życzę naj, naj, i pozdrawiam !

 • Gość: Babcia

  Oceniono 11 razy 11

  Powodzenia Dawid i Jego mama ,tylko starsza pani nie wróć do alkoholu .

 • Gość: Dana

  Oceniono 18 razy 6

  Duży szacunek dla syna tej Pani ! Okaz młodego człowieka! Jestem pełna podziwu! Mam nadzieję że mama nie zawiedzie syna ! Widać po tej Pani że naduzywala alkohol !!!!!!

 • Gość: Ela

  Oceniono 6 razy 4

  Znam to uczucie gdy alkohol jest w domu.Powinni zabronić sprzedawania alkoholu, tylko w urodziny na szczególne okazje powinien być dostępny w ograniczonych ilościach.Zniszczyl już tyle rodzin ,ludzi.Dzieci.Jesli jesteś tego samego zdania ,napisz.

 • Gość: Patologiawrodzinach

  Oceniono 13 razy 3

  No ale żeby kobieta matka była alkoholiczką? To dopiero dziecko ma w życiu problemy natury psychologicznej po takiej matczynej miłości bardziej do alko niż dziecka. Syndrom DDA na całe życie.

 • Gość: piwna

  Oceniono 2 razy 2

  Starsza pani???? Mama Dawida jest urodzona w 1975r. Ona ma 44 lata.

 • Gość: Tess

  Oceniono 4 razy 2

  Tess. wzruszyła mnie p.Aga! Życzę powodzenia w tym programie i w życiu prywatnym ( niech pani Agnieszko nigdy nie wraca do starego życia, ponieważ ma pani komu żyć Cudownie bez alkoholu,jest pani super ) pozdrawiam serdecznie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX