Mama Dawida Kwiatkowskiego w "Starsza pani musi fiknąć" poleci paralotnią. Puszczą jej nerwy: Ty mendo, glizdo! Trzymajcie mnie, bo go zabiję [WIDEO]

Już w środę 4 września zostanie wyemitowany pierwszy odcinek programu "Starsza pani musi fiknąć". Zobaczymy w nim Dawida Kwiatkowskiego i jego mamę Agnieszkę.

"Starsza pani musi fiknąć" to nowa produkcja TVN-u, która ma szansę stać się prawdziwym hitem. W programie pojawią się gwiazdy, które zabiorą swoich rodziców w niezapomnianą podróż, która będzie wypełniona ekstremalnymi przygodami.

"Starsza pani musi fiknąć". Dawid Kwiatkowski z mamą

Jak już wspomnieliśmy, w pierwszym odcinku udział wezmą Dawid Kwiatkowski i jego mama Agnieszka. Pani Kwiatkowska nie podróżowała zbyt wiele po świecie, a teraz jej syn zabierze ją na sam kraniec kontynentu afrykańskiego. W Republice Południowej Afryki, w Kapsztadzie mama idola nastolatek zakosztuje atrakcji o jakich nawet nie śniła. Chociaż o niektórych może i tak, ale tylko w najgorszych koszmarach! I choć wszystkie te wyzwania będą bezpieczne, pani Agnieszka niejednokrotnie poczuje się, jakby balansowała na granicy życia i śmierci. Nie zabraknie też tekstów, które na pewno pokochają widzowie:

Ty małpo, ty mendo jedna, glizdo! Ludzie trzymajcie mnie, bo go zabiję! - krzyczała do syna.

Zobaczcie fragment premierowego odcinka nowego programu "Starsza pani musi fiknąć". Gwarantujemy, że mama Dawida szybko zdobędzie waszą sympatię i rozbawi was do łez:

Cały odcinek pojawi się na antenie TVN już w każdą środę o godz. 21.30. W każdym z nim będziemy śledzić przygody innych gwiazd i ich bliskich. Oprócz Dawida Kwiatkowskiego i jego mamy pojawią się także m.in. Andrzej Piaseczny z mamą, Joanna Krupa z mamą oraz Anna Dereszowska z tatą. Oj, będzie się działo!

AW

Więcej o:
Komentarze (5)
Mama Dawida Kwiatkowskiego w "Starsza pani musi fiknąć" poleci paralotnią. Puszczą jej nerwy: Ty mendo, glizdo! Trzymajcie mnie, bo go zabiję [WIDEO]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • valla

  Oceniono 6 razy 4

  Kolejny gniot. Nie ma na co ta tv kasy wydać??

 • bakaliamix

  Oceniono 3 razy 3

  Tytuł, jak ulał, oczywiście negatywnie. Oby tylko się nie sprawdził, bo takie wyskoki i przeskoki, to nie dla starszych pań. I na prawdę któraś ze starszych kobiet może fiknąć na dobre. Oby nie, oczywiście.

 • wolfspider

  Oceniono 2 razy 2

  Ale będzie hit......

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 2 razy 0

  Widać że twarz strasznie zniszczona alkoholem a te wysławianie jej prostackie makabra czym tu się chwalić

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX