Ostatni odcinek serialu "Zniewolona"? TVP zastanawia się na trzecim sezonem

Serial "Zniewolona" właśnie dobiega końca. W piątek na antenie TVP pokazany zostanie ostatni odcinek drugiego sezonu produkcji, która okazała się hitem tegorocznych wakacji. Fani mogą jednak wstrzymać się z rozpaczą. Jak dowiedział się "Fakt", w planach jest trzeci sezon.

Serial "Zniewolona" w piątek 30 sierpnia dobiega końca. Losy pięknej i delikatnej Kateriny Wierbickajej do tego stopnia rozpaliły wyobraźnię widzów, że w te wakacje serial nie miał właściwie żadnego konkurenta w wieczornym paśmie telewizyjnym. Jednak wszystko co dobre kiedyś się kończy.

"Zniewolona": Czy będzie trzeci sezon?

"Zniewolona" od początku wakacji cieszyła się ogromną popularnością wśród polskich widzów. Dość powiedzieć, że bardzo szybko zwiększono liczbę emitowanych odcinków z trzech do sześciu tygodniowo. Otrzymały one najbardziej atrakcyjne wieczorne pasmo emisji (pomiędzy godziną 20 a 22).

Jeszcze zanim zakończył się pierwszy sezon ukraińskiego serialu, TVP już zdecydowała, że pokaże drugi - i to przed Ukrainą. Nasz sąsiad i twórca tej produkcji pokaże swoim widzom drugi sezon "Zniewolonej" dopiero we wrześniu. A skoro my już jesteśmy niemalże po, to pora zadać pytanie o kolejny sezon.

Ukraińskie media w tej kwestii milczą. Co innego polskie. "Fakt" dotarł do informatora na Woronicza, który stwierdził, że TVP chciałoby zająć się "współprodukcją kolejnego sezonu". Część zdjęć mogłaby być nakręcona w Polsce, trwają też rozmowy w sprawie kontynuacji ze stroną ukraińską.

Nic jeszcze nie jest naturalnie pewne, bo rozmowy wciąż trwają. Ale na Ukrainie polski zachwyt został dostrzeżony. Szanse, że "Zniewolona" dostanie trzeci sezon, wcale nie są zatem takie małe.

I jest z tym tylko jeden problem. Fabuła "Zniewolonej" naprawdę kończy się na drugim sezonie. Co scenarzyści mogliby jeszcze wymyślić dla Kateriny Kowalczuk, głównej aktorki? Wszystkie najgorsze tragedie, jakie mogły spotkać graną przez nią bohaterkę, pojawiły się już w produkcji. Tam naprawdę nie ma wątków do pociągnięcia.

"Zniewolona" ZNOWU w TVP

Zanim usłyszymy jakiekolwiek potwierdzenie co do trzeciego sezonu, Jacek Kurski ma dla Polaków specjalną niespodziankę. Już trzeciego września na antenie TVP o godzinie 21:00 wyemitowana zostanie powtórka pierwszego odcinka. Tym razem "Zniewolona" w TVP gościć będzie raz w tygodniu.

A co obejrzeć, skoro "Zniewolona" będzie pokazywana jako powtórki? Sprawdźcie propozycje serialowe na wrzesień:

MAW

Więcej o:
Komentarze (98)
Ostatni odcinek serialu "Zniewolona"? TVP zastanawia się na trzecim sezonem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: fgh

  Oceniono 34 razy 30

  Ile może wycierpieć jedna dziewczynka? Dalej to będzie tylko naciąganie fabuły, szkoda że dali tak głupie zakończenie!

 • Gość: Aga

  Oceniono 26 razy 24

  Też uważam że 3 sezon spali ten piękny film. Już koniec był nie za bardzo fajny

 • Gość: XXXX

  Oceniono 23 razy 23

  Beznadziejne zakończenie. Film powinien nosić tytuł "NIESZCZĘŚNICA"...ile nieszczęść można wymyśleć dla jednego bohatera serialu...

 • Gość: Marta

  Oceniono 28 razy 22

  Masakra. Wieczna dziewica po mimo dwóch małżeństw. Totalna lipa!!!

 • Gość: Aska

  Oceniono 20 razy 20

  kurczę, co za zakończenie. Gdy nakręcą 3 sezon nie będę oglądać, bo się wk...

 • Gość: Anna

  Oceniono 22 razy 20

  Po co takie zakończenie, aż serce boli. Myślę, że dalsze kręcenie nie ma sensu straszny żal.

 • Gość: Paaaaram

  Oceniono 18 razy 18

  Ja się pytam dlaczego mi to reżyseria zrobiła i takie zakończenie napisała?

 • Gość: Edek

  Oceniono 17 razy 17

  Beznadziejne zakończenie. Aż, żal serce ściska. Teraz to już się robi jakaś chora baśń.

 • Gość: Zniesmaczona

  Oceniono 14 razy 14

  Na pewno nie bede dziadostwa oglądać choćby powstał 3 i 20 sezon, bo ileż można oglądać nieszczęść i tragizmu... Gorszego zakończenia nie mogli wymyśleć, już by wystarczył powrót starego Czerwinskiego pod kolejny sezon ale nie, musieli uśmiercić najlepszego bohatera.... Niech sobie sami Ukraincy oglądają takie rzezie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX