Monika Zamachowska zostaje w "Pytaniu na Śniadanie". Nie obyło się bez ironii pod adresem TVP. "Wciąż nie jestem szczególnie młoda"

Monika Zamachowska może odetchnąć z ulgą. Dziennikarka poinformowała fanów na Instagramie, że wciąż będzie prowadzić "Pytanie na Śniadanie".

Ostatnie dni były niezwykle nerwowe dla Moniki Zamachowskiej. Po zwolnieniu Michała Olszańskiego TVP zapowiedziała, że zamierza odmłodzić zespół prowadzących "Pytania na Śniadanie". Dziennikarka zapowiedziała na Instagramie, że będzie walczyć o swoją posadę. Najwyraźniej udało się jej przekonać szefostwo do tego, by dało jej kolejną szansę. Prezenterka ostatecznie utrzymała pracę w Telewizji Polskiej.

Monika Zamachowska zostaje w "Pytanie na śniadanie"

Niespodziewane zwolnienie Michała Olszańskiego z "Pytania na Śniadanie" odbiło się szerokim echem. Telewizja Polska swoją decyzję argumentowała koniecznością dotarcia do młodszych widzów. Nowa strategia TVP wyjątkowo zestresowała Monikę Zamachowską, która do tej pory współprowadziła "śniadaniówkę" w duecie z 64-letnim dziennikarzem.

Prezenterka zaczęła publikować na Instagramie enigmatyczne wpisy. Sugerowała w nich, że rozpoczęła walkę o zachowanie stanowiska. Działania przyniosły efekty. Zamachowska pochwaliła się na swoim profilu, że wkrótce znowu poprowadzi poranny program TVP2. Nie obyło się jednak bez złośliwości.

Drodzy, Szanowni, Kochani! Dzięki za kciuki i ogólne wsparcie. Widzimy się w przyszłym tygodniu w "Pytaniu na Śniadanie". Rozczarowanych przepraszam. Ciągle nie mam długich nóg i jak na złość, wciąż nie jestem szczególnie młoda. A dzisiaj urodziny ma @misiekolszanski. 65-te. Napiszecie do niego? Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam z przepastnych, woroniczowskich korytarzy. Wasza M.

Najprawdopodobniej nowym partnerem Zamachowskiej zostanie Aleksander Sikora, który właśnie dołączył do zespołu prowadzących "Pytania na śniadanie".

Jak myślicie, taki duet spodoba się widzom?

Zobacz też, co mówiła Anna Popek po głośnym wywiadzie Michała Olszańskiego. Skrytykował w nim rozmowę z Kaczyńskim

AD

Więcej o:
Komentarze (36)
Monika Zamachowska zostaje w "Pytaniu na Śniadanie". Nie obyło się bez ironii pod adresem TVP. "Wciąż nie jestem szczególnie młoda"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Anik

  Oceniono 12 razy 12

  Jaka ta młodzież jest arogancka i bezczelna, myśli, że będzie wiecznie młoda, przykro czytać, zero kultury i szacunku, ale czas zrobi swoje, i młody będzie stary i co wtedy? Położycie się i umrzecie?

 • Gość: Hania

  Oceniono 10 razy 8

  Ten program zaczęłam oglądać po przejściu na emeryturę . Bo kto z młodych ma czas na oglądanie telewizji rano ??? Szkoda bo to była moja ulubiona para . Mądry inteligentny pan i Pani Monika czarująca kobieca....Szkoda

 • Gość: Gosia

  Oceniono 9 razy 7

  Tu nie chodzi czy ktoś jest stary czy młody.Liczy się styl prowadzenia programu i sympatia widzów.A mnie tego brak Przykro mi.

 • Gość: x

  Oceniono 13 razy 7

  TVP chce odmłodzić załogę...Ma nadzieję, że młodzi oglądają ich wypociny? Zamachowska - z racji wieku właśnie - pasuje pewnie do tego programu oglądanego głównie przez określony elektorat

 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy 6

  Myślę ze to kwestia czasu, robią czystke stopniowo. Niech sie P Monika tak nie cieszy. A swoja droga wcale mlode pokolenie nie oglada sniadaniowki wiec krzywde zrobiono Panu Michalowi, to sympatyczna i kompetentna osoba, wiek tu nie ma znaczenia. Prezes Tv tez juz nie taki mlody, i niech tak nie czysci bo i na niego przyjdzie kolej

 • Gość: emi425

  Oceniono 5 razy 5

  Właśnie p. Michał Olszański, Monika Zamachowska, Marzena Rogalska i Kammel to świetne pary. Młodzi są do d. Wchodzą w słowo sobie i gościom, przerywają, nie wykazują się mądrością tylko golizną. Nie chcemy ich.

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 4

  Nie wiem po co? Myśli, że jest niezastąpiona.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX