"Zniewolona". W przyszłym tygodniu finał pierwszego sezonu. TVP zdecydowała, kiedy pokaże drugi

W przyszłym tygodniu koniec pierwszego sezonu serialu "Zniewolona". W piątek 2 sierpnia zobaczymy ostatni odcinek. A kiedy będzie emisja drugiego sezonu? TVP podjęła decyzję.

"Zniewolona" jest w ostatnich tygodniach jednym z najchętniej oglądanych seriali w TVP. Stacja zwiększyła wręcz liczbę emitowanych odcinków z trzech do sześciu w tygodniu. W piątek 2 sierpnia zobaczymy ostatni odcinek pierwszego sezonu. Co z drugim? TVP ma dla widzów dobrą wiadomość.

"Zniewolona": TVP pokaże drugi sezon

Ukraiński serial "Zniewolona" podbił serca widzów. Pierwszy sezon liczy sobie zaledwie 24 odcinki, a to oznacza, że w najbliższy piątek wyemitowany zostanie ostatni. TVP ma jednak prawa do emisji drugiego sezonu i - z czego na pewno ucieszą się widzowie - zamierza z nich skorzystać. I to od razu.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu "Zniewolonej" zobaczymy już w sobotę 3 sierpnia - nie będzie zatem zwyczajowej przerwy pomiędzy sezonami serialu. Początkowo "Zniewolona" miała wrócić na antenę dopiero jesienią, na szczęście TVP podjęła inną decyzję. Dzięki temu do końca wakacji zobaczymy wszystkie odcinki serialu.

O czym jest serial "Zniewolona"?

"Zniewolona" to bliska nam geograficznie historyczna opowieść o losach Kateriny, pańszczyźnianej chłopki wychowanej jak panna czystej krwi. Razem z Aleksiejem próbuje udowodnić, że jej los jest inny, niż ten napisany z racji niskiego urodzenia. Jednak jak wiadomo, mezalians nigdy nie kończy się dobrze i Katerina nie jest tu wyjątkiem. Jej losy przed telewizorami do wieczór gromadzą setki tysięcy widzów, ciekawych, jak jeszcze może zostać upodlona śliczna dziewczyna z rąk własnego pana, i czy koniec końców czeka ją jakikolwiek happy-end.

Ostrzegamy, po pierwszym odcinku "Zniewolona" wciąga jak żaden serial polski. To piękne kostiumowe "guilty pleasure".

A jeśli nie "Zniewolona", co to? Sprawdźcie, co jeszcze warto w lipcu obejrzeć:

Więcej o:
Komentarze (19)
"Zniewolona". W przyszłym tygodniu finał pierwszego sezonu. TVP zdecydowała, kiedy pokaże drugi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: basia

  Oceniono 9 razy 5

  Ja też się cieszę,że jest taki serial na letnie wieczory.

 • Gość: Agata

  Oceniono 4 razy 4

  Znakomity serial.

 • Gość: Y

  Oceniono 20 razy 4

  Ukraiński szajs.

 • Gość: Melisa

  Oceniono 3 razy 3

  Bardzo piękny film. Nie jakieś tam science fiction, mordobicie, strzelaniny . To film o pięknej miłości, do której mało ludzi jest teraz zdolnych. Teraz jest przecież homo niewiadomo, pedofile, zdrady, rozwody, rozwiązłość, geje itp. Ludzie niezdolni do takiego uczucia - będą pisać tutaj komentarze, że ten film to szajs, lipa. To z żalu, bezsilności i zazdrości, że nigdy pewnie nie dozitpą takiego uczucia

 • Gość: Uhall

  Oceniono 3 razy 3

  Realistyczna opowieść o dawnym życiu mieszkańców kresów wschodnich.

 • Gość: Urszula

  Oceniono 3 razy 3

  Serial przedstawia realistycznie wydarzenia z życia ludzi dawnego zaboru rosyjskiego. Nawet dwór i chałupy wiejskie są takie, jakie i dzisiaj można spotkać na Ukrainie, Zamojszczyźnie i miejscowościach nadbużańskich.

 • Gość: zossiennienka

  Oceniono 7 razy 3

  wspaniały serjal anie powtórki

 • Gość: zofiedka

  Oceniono 9 razy 3

  Bajka na dobranoc dla dorosłych. miło się ogląda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX