"Big Brother". Za nami finał! Wiemy, kto wygrał program

Po wielu przebojach w domu Wielkiego Brata zwycięzca wreszcie został wyłoniony. Oj, sporo się działo!

Po ostatnich eliminacjach w domu Wielkiego Brata zostały tylko cztery osoby: Magda, Bartek, Igor i Radek. To właśnie pomiędzy nimi rozegrała się walka o główną nagrodę, czyli 100 000 zł i samochód. Przypomnijmy, że poprzednich edycjach zwycięzca otrzymał pięć razy tyle.

"Big Brother". Wielki finał

Podczas finału w studiu obecni byli nie tylko najbliżsi finalistów, lecz także uczestnicy, którzy opuścili program wcześniej, w tym Agnieszka, Maciek i typowany swego czasu na faworyta Oleh. Po raz pierwszy "Big Brother. Arena" został też poprowadzony przez czterech prowadzących: Agnieszkę Woźniak-Starak, Bartka Jędrzejaka, Filipa Chajzera i Małgorzatę Ohme.

Jak on mi powiedział, że się zgłosił do "Big Brothera", to powiedziałam "po co ci to?" - wspomina babcia Igora.

Jego mama z kolei nie kryła wzruszenia.

Jestem dumna - mówiła ze łzami w oczach.

Magda Wójcik była najbarwniejszą postacią tej edycji. Co ciekawe, dziewczyna już wcześniej miała znajomych z show-biznesu.

Madzia jest zupełnie z innej planety. Jest przesłodka, to najlepsze słowo, żeby ją określić - powiedział Kamil Kuroczko znany z "Tańca z gwiazdami"

Jej przyjaciele nie kryli jednak, że nie są zwolennikami jej związku z Olehem.

Radek nie zawsze był święty w programie. W pewnym momencie Wielki Brat zagroził nawet, że zadzwoni do jego żony. Ta jednak na spokojnie zapewniła, że jej mąż w życiu prywatnym jest taki sam, jak w show.

Bartek, żeby wziąć udział w "Big Brotherze", porzucił swoje życie w Irlandii. Jego małżonka początkowo nie była zadowolona z decyzji lubego.

Były ciche dni - przyznała w finale.

"Big Brother". Kto wygrał?

Najmniej głosów otrzymał Radek i to właśnie on jako pierwszy z finalistów opuścił dom Wielkiego Brata. Od razu po wejściu do studia podbiegł do żony, a następnie ucałował ją i wręczył kwiaty.

To były bardzo długie trzy miesiące - podsumował swój udział w programie.

Dodał też, że najlepszymi momentami w programie były jego wspólne żarty z Igorem.

Trzecie miejsce w finale zajął Igor właśnie. Mężczyzna nie krył, że cieszy się wolnością.

Cieszę się, że wyszedłem. Jest kozak - powiedział zaraz po wyjściu z domu Wielkiego Brata.

Emocje sięgnęły zenitu, gdy w programie zostały już tylko dwie osoby: Bartek i Magda, która w ostatnich tygodniach wyrosła na faworytkę widzów. Dzięki ich głosom to ona wygrała program.

Jestem w takim szoku, że nie wiem, co się dzieje - wyznała szczerze zwyciężczyni programu.

Magdę od razu powitał Oleh. Chłopak przytulił ją i wręczył kwiaty.

Gratulacje! Komu kibicowaliście?

Więcej o:
Komentarze (285)
"Big Brother". Za nami finał! Wiemy, kto wygrał program
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ryszard

  Oceniono 97 razy 43

  Moim zdaniem Ustawka jakich wiele wygrał ,,pustak,, który kreta widział w ZOO,Jeśli rzeczywiscie ludziska tak głosowały to żal mi takiego społeczeństwa,z niepokojem patrzę w przyszłość

 • jeak

  Oceniono 48 razy 38

  Nie angażujcie już więcej tego błazna z parciem na szkło - Chajzera, nie można go słuchać i na niego patrzeć, totalny przygłup.

 • Gość: Ja

  Oceniono 75 razy 35

  Szkoda że nie Bartek..wygrało 3 godziny dziennie przed lusterkiem..Szkoda..

 • Gość: Kamil

  Oceniono 66 razy 28

  O matko....jak to...no co ty.....ameba umysłowa wygrała...niech tą kasę przeznaczy na psychiatrę dobrego....blondynka z ilorazem iq debila

 • Gość: Kaja

  Oceniono 52 razy 20

  Ludzie co z wami nie tak wybieracie dziewuchę ktora nie ma pojęcia o normalnym życiu!!!Maluje się 3 godz , kreta widzi w ZOO, nawet po polsku już momentami nie umiała mówić tylko wtrącała słowa po angielsku . Kwiczała i ryczałt na każdym kroku , nie umiala rozroznic normalnego zycia od fikcji ja nie mogę I do tego wygląda jak trans !!!Masakra jakaś.

 • Gość: Beata

  Oceniono 62 razy 20

  Jestem zdegustowana. Bardzo kibicowałam Bartkowi i do końca miałam nadzieję, że wygra. Ale niestety ludzie lubią nijakość i bylejakość i niestety tak się stało - wygrała Madzia :(

 • Gość: Gość

  Oceniono 55 razy 19

  Żenada. Jak takie pustogłowie mogło wygrać program . Nie wierzę w to że że większość naszego społeczeństwa głosowało na nią bo jeśli tak to ci co na nią głosowali to takie same prostaki i pustaki jak ona bez żadnej wizji na przyszłość. Albo program jest po prostu ustawiony .

 • Gość: Michał

  Oceniono 26 razy 16

  hmm... albo gimnazjalistki dorwały się do głosowania o równie małych móżdżkach albo ustawione wyniki, stawiam na to drugie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX