"Big Brother". Byli uczestnicy wpadli na domówkę. Zabrakło kilku osób, ale nie obyło się bez dram. Łukasz manipulował Madzią, by oczernić Oleha?

W domu Wielkiego Brata pojawili się byli uczestnicy. Okazją do spotkania była ostatnia impreza! Działo się sporo, ale najwięcej z udziałem Łukasza i Madzi.

Finał "Big Brothera" już w tę niedzielę. W programie pozostali: Madzia, Igor, Bartek i Radek. Na mieszkańców czekała wczoraj niespodzianka od Wielkiego Brata. W domu pojawiła się część byłych uczestników, którzy wpadli na ostatnią już imprezę. Zabrakło Maćka, Karoliny, Natalii, Tomka, Kuby i Angeliki, ale nie obyło się oczywiście bez afery. Tym razem z Madzią, Łukaszem i Olehem w rolach głównych. 

"Big Brother". Byli uczestnicy na domówce u finalistów 

Madzia na widok Łukasz i Oleha była jednocześnie szczęśliwa, ale też i zdezorientowana. Wszystko za sprawą faktu, że kilka dni temu dowiedziała się, iż to właśnie jej ukochany Oleh chciał ją wyrzucić z programu. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że nominował ją na samym początku pobytu w domu Wielkiego Brata, gdy nie byli jeszcze parą. On natomiast nie mógł wytłumaczyć wczoraj swojego zachowania, ale z pewnością zrobi to już w tę niedzielę, gdy tylko Magda opuści program.

Widzowie są przede wszystkim zawiedzeni postawą Łukasza, który miał negatywnie mówić przy Madzi o Olehu. Twierdząc, że nie ma pewności, czy chłopak rzeczywiście ją kocha. Ponoć obgadywał go, a tym samym buntował swoją przyjaciółkę. Reakcja Magdy? Dziewczyna już chyba nie do końca wiedziała, komu ma wierzyć. 

Czy związek Oleha i Madzi przetrwa? Mamy taką nadzieję, gdyż wydaje się, że chłopak po opuszczeniu domu Wielkiego Brata zdążył już zakolegować się z przyjaciółmi Magdy, co dziewczyna z pewnością doceni. Czekamy teraz na nadzielę, by dowiedzieć się, kto wygra "Big Brothera". Jak myślicie, kto to będzie?

DH

Więcej o:
Komentarze (222)
"Big Brother". Byli uczestnicy wpadli na domówkę. Zabrakło kilku osób, ale nie zabrakło dram. Łukasz manipulował Madzią, by oczernić Oleha?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jola

  Oceniono 45 razy 27

  Lukasz manipuluje i ciągle kłamie raniąc tym ludzi . Karma wraca że zdwojoną siłą.

 • Gość: Mia

  Oceniono 31 razy 25

  Jaki związek, ludzie , o czym Wy mówicie.:) Poza tym tu Madzia taka słodka a w W-shore, jaka była ? Wy naprawdę się dajecie nabierać tak na poważnie na ten program? To się powinno oglądać dla rozrywki a nie serio. Na następną edycję te już jest wyselekcjonowana grupa. Proszę.miejcie swój rozum. Poza tym to że my nie wiemy kto wygra to produkcja już wie. Pozdrawiam:)

 • Gość: Gość kasa

  Oceniono 29 razy 21

  Magda nawet jak wygra a nie odklei manipulanta, kłamcy, brudasa, kombinatora, egoisty, materialisty, chciwca, kupczydła ect. Łukasza to ten ją wyssie z kasy i oszuka. Dziewczyno otwórz oczy i pogoń tego szczuja.
  Powiedz, że oddałaś kasę rodzicom, a on będzie Cię buntowałna Nich byś odebrała kasę... Nie dopuść go do Twojej kasy a zobaczysz jaki szczur.
  Bądź mądrą dziewczyną /rodzice nigdy Ci nie zrobią krzywdy.
  To nie jest dobry przyjaciel/człowiek. Uważaj na podła niby Cię chroni, broni a uszami strzyże czy ktoś Ci nie otwiera oczu. Uważaj na takiego podłego kalkulatora, Ty się nie liczysz bez kasy!!!
  Powodzenia :)

 • Gość: Gosc

  Oceniono 31 razy 21

  Ten gość Łukasz wykazuje osobowość psychopatyczną jak go obserwuję. Intrygant,manipulator,sprzeda za złotówkę. Kiedyś znałem geja który zachowywał się bardzo podobnie ...trilililili a za plecami sprzedawał za złotówkę a później znów trililili .... każdy ma wady ale ten gość Łukaszek podchodzi mi pod osobowość bardzo ale to bardzo podejrzaną. Zazdrosny a wiadomo osoby z osobowością psychopatyczną które są zazdrosne potrafią zrobić nie ciekawe rzeczy .....chyba wiadomo o czym mówię.... trzeba uważać. Ja do ludzi o innej orientacji seksualnej nic nie mam ale ten gość to masakra. Sorry ale nie da się go słuchać i jego intryg i podjudzania. Jest gość strasznie zazdrosny i trzeba na takich uważać bo zazdrość w jego przypadku może doprowadzić do nieciekawych sytuacji....

 • Gość: hier

  Oceniono 35 razy 19

  ten Lukasz to debilny manipulator - tzn chciałby nim być ale nawet tego nie potrafi

 • Gość: Edek

  Oceniono 18 razy 14

  Program wygra MADZIA babski samochód już przygotowany + 100 tyś w gotówce

 • Gość: jozek

  Oceniono 22 razy 14

  ten gej to straszna maciwoda tylko wszystkich skloca straszna SZUJA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX