[TYLKO U NAS] Madzia już wie, że to Oleh chciał wyrzucić ją z programu. Łukasz nie zostawia na nim suchej nitki: Nigdy nie stanął w jej obronie

Finał "Big Brothera" już w najbliższą niedzielę. Emocje sięgają zenitu, tym bardziej, że uczestnicy, którzy powalczą o wygraną, właśnie dowiedzieli się, kto i dlaczego nominował ich do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Tym samym Madzia już wie, że w jej przypadku był to Oleh.

"Big Brother" okazał się strzałem w dziesiątkę. Finał już w tę niedzielę, a we wrześniu druga edycja show. Choć obecnie w domu Wielkiego Brata pozostali już tylko finaliści, to emocji i tak nie brakuje. Wczoraj Madzia, Bartek, Radek i Igor mieli okazję dowiedzieć się, kto z mieszkańców chciał, by opuścili program. Dla widzów zaskoczeń nie było, ale dla uczestników wręcz przeciwnie. Zwłaszcza Madzia była w głębokim szoku, gdyż okazało się, że kilkukrotnie nominował ją ukochany Oleh.

"Big Brother". Madzia dowiedziała się o nominacjach Oleha

Co więcej, Madzia była przekonana, że robił to, gdy byli już parą. W tym przekonaniu błędnie utwierdzał ją Bartek. Nietrudno było jednak dostrzec, że na nagraniach z pokoju zwierzeń Oleh ma jeszcze długie włosy, a przecież na łyso ogolił się dopiero, kiedy był już z Madzią. Chłopak nie kryje teraz oburzenia. Na swoim InstaStory przekonywał, że nominując Madzię, kompletnie jej jeszcze nie znał. A teraz nie ma możliwości, by wytłumaczyć jej swoje zachowanie. 

No ja jestem mega wkurzony. Wstrzymuję się, żeby się nie odpalić. Produkcja takie zagrania robi, że to w głowie się nie mieści. Tak, popełniłem błąd, ale to było kiedyś. Nawet wtedy kontaktu z Madzią nie mieliśmy. Ale potem, jak mi się spodobała i byliśmy razem, to Łukasza nawet nie nominowałem z myślą o Madzi, chociaż najmniej go lubiłem. A robić takie zagrania – jeszcze z taką delikatną dziewczyną – okropne to jest.

Jak dodał, ma jednak nadzieję, że gdy Madzia opuści program i zobaczy, jak to wyglądało z drugiej strony, to mu wybaczy. Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie Łukasza, który z dziewczyną także miał bardzo bliski kontakt w domu Wielkiego Brata, przez co niekoniecznie dobrze dogadywał się z Olehem, aczkolwiek po opuszczeniu programu ich relacje uległy już poprawie. Łukasz już na samym początku przyznał, że Madzia musiała znosić masę "ciosów ze strony kolegów". I choć niejedna osoba na jej miejscu załamałaby się, ona się nie poddała. 

Oceniali ją, krytykowali, ulepszali na każdym kroku. Mieli czelność sądzić, że wiedzą, jakie życie byłoby dla Magdy lepsze. Niestety, tym samym pokazując swoją pychę i zadufanie w sobie. Dziwiło mnie zachowanie Olka, bo nigdy nie stawał w obronie ukochanej, ale zawsze opowiadał się po stronie kumpli - mówi w rozmowie z Plotkiem Łukasz.

Łukasz twierdzi, że Oleh musi się w końcu zdecydować, czy chce mieć bliską relację z Radkiem i Igorem czy wybiera Madzię.

Wydaję mi się, że miłość polega na bezwarunkowej akceptacji drugiej osoby, z jej wadami i zaletami. Ja broniłem początkowo Magdy jak lew, bo Madzie też człowiek, ma swoją godność i uczucia, ale po piątym, dziesiątym razie zauważyłem, że do nich można sobie gadać, ale nic nie trafia, więc dałem sobie spokój.

My już nie możemy doczekać wielkiego finału, ale także tego, co wydarzy się po zakończeniu programu. Czy Madzia będzie z Olehem? Czy ta relacja ma w ogóle szansę przetrwać? Mamy nadzieję, że wszystkiego dowiemy się wkrótce.

DH

Więcej o:
Komentarze (92)
[TYLKO U NAS] "Big Brother" Madzia już wie, że to Oleh chciał wyrzucić ją z programu. Łukasz nie pozostawił na nim suchej nitki: Nigdy nie stanął w jej obronie
Zaloguj się
 • Gość: Doris

  Oceniono 43 razy 23

  Łukasz ma rację. Oleh nie dorósł do bycia z taka dziewczyną jak Madzia. Nie wyobrażam sobie, żeby mój partner/chłopak obgadywał mnie ze swoimi kolegami albo nie stanął w mojej obronie. Jeśli uważa, że mam wady, które trzeba koniecznie codziennie omawiać z kumplami, to znaczy że nie powinniśmy być razem i że powinien poszukać sobie innej doskonalszej partnerki. Proste.
  Nie wyobrażam sobie również związku, w którym mój chłopak prawie codziennie będzie strzelał focha i zarzucał d..pą. No przepraszam, książę udzielny z niego? Dodatkowo nie można z nim było porozmawiać na żaden normalny temat. Zgadzam się z Łukaszem, Madzia jest aniołem, miała anielska cierpliwość do Oleha.

 • Gość: Ja wiem

  Oceniono 27 razy 15

  Ta cała "miłość" Oleha to pic na wode, fotomontaż.

 • Gość: gienia

  Oceniono 26 razy 12

  Oleh to obłudny i fałszywy człowiek. Łukasz niestety ma rację, Oleh nigdy nie stanął w obronie Madzi, co więcej on się dobrze bawił słuchając jak "koledzy" ją obgadują... Początek znajomości a on już bredził o tym, co w niej będzie zmieniał i jak dużo pracy ma nad nią... Teraz po wyjściu z programu we wszystkich wywiadach opowiada o wspólnych planach i wspólnym mieszkaniu... A może tak z tymi opowieściami zaczekałby na nią? Mam nadzieję, że Madzia przejrzy na oczy i szybko da mu kopa tam, gdzie najbardziej boli...

 • Gość: ja....

  Oceniono 21 razy 9

  tylko dzieki temu romansowi tak długo utrzymał sie oleh...przecież on w tym programie to na początku wogóle się nie odzywał...nie było go widać...teraz sobie mysli że magda wygra program i na jej kasie pojedzie...

 • Gość: Rada

  Oceniono 25 razy 9

  Madziu, ten wisiorek od Oleha to po wyjściu z programu odeślij mu na Ukraine kurierem.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 22 razy 8

  Oleh jest interesowny, taki cicho-ciemny typ. Świadomie nominował. Jak by to było raz, to można by było wytłumaczyć że, zareagował emocjonalnie na odrzucenie i chciał ukarać Madzie, gdzie wcześniej do niej podbijał ale on sukcesywnie ja nominował do wywalenia. A potem stwierdził że ona taka dobra więc się zakręci i nawinie makaron na uszy, po 3 tygodniach kocham Cie i wielkie love story, really?? No i doszedł daleko w programie, strategia podziałała. A teraz wzburzony, że to się wszystko wydało zanim zdążył ją sam uprzedzić, czyli znów jej zawinać makoron na uszy. A przeciez planował sobie wspolny biznes i gniazdko razem po programie, może nawet za kasę Madzi. szkoda słów.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 15 razy 7

  Oleh jest wkurzony, bo produkcja programu mu plany teraz pokrzyżowała. A miał takie piękne sny o biznesie razem po programie, szło jak spłatka a tu nagle wszystko się wymyka. Tak kocha Magdę, że zapytany wprost, dlaczego? Nie potrafi nawet w jednym zdaniu tego uzasadnić. Odpowiada " bo kocham i już"? słabe coś to wszystko.

 • Gość: gosc

  Oceniono 15 razy 5

  Oleh to młody chłopak o trudnym,mocnym charakterze.Zaborczy,nie uznający kompromisow,zawsze stawiający na swoim.Magda delkatna,naiwna albo świetnie grająca swoją rolę inteligentna dziewczyna z zasadami,dobrze wychowana.Dziewczyna jest dla niego dobrą trampoliną na ustawienie się.Po wyjściu życie szybko tą miłość zweryfikuje i oby tak było bo są z zupełnie innej bajki.Magda wzbudza sympatię a Oleh raczej nie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX