"Big Brother". Tajne akta ujawniły prawdziwą orientację seksualną Madzi. U Łukasza jest równie ciekawie. Pozostali uczestnicy są w szoku

"Big Brother". Uczestnicy dowiedzieli się nieznanych dotąd faktów o Madzi, Łukaszu i Igorze. Wszyscy byli w szoku, gdy dowiedzieli się, że Magda miała dwie partnerki seksualne i zakochuje się w gejach.

Program "Big Brother" powoli zbliża się ku końcowi, jednak jeszcze na kilkanaście dni przed finałem Wielki Brat zaskakuje widzów. Obecnie trwa tydzień tajnych agentów, a uczestnicy podzieleni na dwie drużyny, które muszą spiskować i knuć intrygi przeciwko sobie. Radek, Bartek i Oleh wygrali jedno z zadań, dzięki czemu mogli poznać nieznane dotąd informacje o Madzi, Łukaszu i Igorze. Doniesienia te zszokowały domowników.

ZOBACZ: "Big Brother". Łukasz wpadł w szał i zaczął demolować dom. Wielki Brat musiał interweniować. "Po raz kolejny Cię ostrzegam"

Madzia miała dwie partnerki seksualne

Wyciek tajnych informacji z akt uczestników "Big Brothera" wprowadził sporo zamieszania. Bartek, Oleh i Radek dowiedzieli się, że Igor miał dwadzieścia partnerek seksualnych oraz uprawiał seks z dziennikarką radiową podczas wywiadu. Jednak akurat to wcale nie zszokowało uczestników, ponieważ Igor zawsze otwarcie opowiada o sprawach łóżkowych. Bardziej bulwersujące były doniesienia o Madzi i Łukaszu. Okazało się, że Magda miała dwie partnerki seksualne i czterech partnerów, a jej życiową tragedią jest to, że zawsze zakochuje się w gejach. Oleh, gdy to przeczytał, bardzo się zdenerwował, ponieważ od dawna jest zazdrosny o bliską relację jego dziewczyny z Łukaszem. Teraz wyszło na jaw, że prawdopodobnie jego zazdrość nie była bezpodstawna, skoro Madzię pociągają homoseksualiści, a ona jest biseksualna. 

Big BrotherBig Brother screen Big Brother

A czego domownicy dowiedzieli się o Łukaszu? Otóż najbardziej kontrowersyjną informacją był fakt, iż dwukrotnie stracił dziewictwo (?) w wieku 17 i 20 lat.

Jesteśmy pod wrażeniem kreatywności Wielkiego Brata. Podawanie tak intymnych informacji o uczestnikach na chwilę przed finałem, jest gwarancją dużej oglądalności.

JP

Więcej o:
Komentarze (139)
"Big Brother". Tajne akta ujawniły prawdziwą orientację seksualną Madzi. U Łukasza jest równie ciekawie. Mieszkańcy w szoku
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pan.szklanka

  Oceniono 58 razy 58

  3,5 miliarda lat ewolucji i ślepy zaułek.

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 53 razy 29

  Ja uważam że ujawnianie życia osobistego na forum ogólne bez zgody uczestników jest niesmaczne wsprost niezgodne z etyką ludzką

 • Gość: Gość

  Oceniono 38 razy 28

  Od pierwszej chwili gdy ją zobaczyłam to mówiłam że ta laska wygląda mi na transa.
  Implanty w dupe,męskie rysy twarzy,ochrypnięty głos i 7 godzin przed lustrem plus grono przyjaciół- dziwologów w którym czuje się cudownie.
  Ponadto żadna normalna kobieta w wieku 31 lat nie może być takim pustostanem.

 • Gość: Alka 90

  Oceniono 28 razy 22

  Wejdźcie sobie na jej insta, zobaczycie jaka z niej grzeczna dziewczynka , która udaje w programie. Poza tym jak ten cały oleh do niej mówi to jakby czytał a nie mówił. Nie wiem kto może wierzyć w ten program, który jest totalną klapą i jeszcze wysyłać SMS-y na które nie ma wpływu. Gorszego szajsu dawno nie widzialam.

 • Gość: Fewa

  Oceniono 39 razy 19

  Mówiła, ze rodzina nie pozwala jej nawet na tatuaż, ze to w jej rodzinie jest zabronione. A na bycie bi ma zgodę rodziny? Ha, ha, ha.

 • starszy-65

  Oceniono 17 razy 17

  A kiedy i le razy stracił rozum???

 • Gość: MisiaBe

  Oceniono 27 razy 17

  Ta baba jest koszmarna. 30 na karku a zachowanie jak u przygłupiej gimnazjalistki. Te patologiczne foty na insta...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX