"Na Wspólnej". Do obsady serialu dołączył syn Doroty Szelągowskiej. Wiadomo już, kogo zagra. Ale on wyrósł! Podobny do mamy? [ZDJĘCIA]

18-letni syn Doroty Szelągowskiej, Antoni, zagrał w "Na Wspólnej". Już teraz wiemy, w jaką postać się wcieli. Jego przygoda z serialem nie potrwa zbyt długo.

Utalentowana jest nie tylko Dorota Szelągowska, ale także i jej syn. 18-letni Antoni interesuje się aktorstwem, a już teraz dostał szansę, by sprawdzić swoje umiejętności. Chłopak dołączył do obsady serialu "Na Wspólnej". Jak dowiedziało się Party, syn Szelągowskiej pojawi się w 2902. odcinku, który widzowie zobaczą pod koniec czerwca.

Syn Doroty Szelągowskiej w "Na Wspólnej". Kogo zagra? 

Antoni ponoć pojawi się w tylko kilku odcinkach, a jego rola nie będzie zbyt duża. Trzeba jednak przyznać, że jak na debiut to i tak spory sukces. Jak dowiedziało się Party, w „Na Wspólnej” Antoni wcieli się w postać Krisa, kolegi z klasy Norberta (Michał Malinowski). Jak dowiedzieliśmy się od produkcji, Antek w serialu wystąpi bardziej w charakterze statysty. I choć jego przygoda z serialem potrwa krótko, to być może okaże się trampoliną do wielkiej kariery. Za to trzymamy mocno kciuki. 

Jeszcze niedawno przecież sama Dorota wypowiedziała się o umiejętnościach aktorskich swojego syna w bardzo pozytywnym tonie. 

Mój syn występuje. Chodzi do szkoły, która kształci go w różnych kierunkach, myśli poważnie o aktorstwie, natomiast uważam, że jest to ciężka praca i nie tędy droga. Najpierw trzeba coś osiągnąć, pochodzić na castingi, poczuć smak porażki. Pójście gdzieś, gdzie możesz być wyniesiony na pięć minut, może być krzywdą dla dziecka. Nie neguję programów dla dzieci. Idą tam pewnie dzieci, które są gotowe. Ja wybieram dla swojego dziecka zupełnie inną drogę (...) - mówiła w rozmowie z Pomponik.pl.

Będziecie oglądać "Na Wspólnej" z udziałem Antka? 

DH

Więcej o:
Komentarze (22)
"Na Wspólnej". Do obsady serialu dołączył syn Doroty Szelągowskiej. Wiadomo już, kogo zagra. Podobny do mamy? [ZDJĘCIA]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Betti

  Oceniono 34 razy 30

  Nepotyzm do kwadratu brak słów szkoda młodych którzy kończą szkoły filmowe i niemoga potem pracować w zawodzie

 • jakobhorner

  Oceniono 26 razy 24

  wszystko w rodzinie, tak wygląda cała Polska.

 • przyslowia.madroscia.narodow

  Oceniono 15 razy 13

  Na układy nie ma rady...

 • Gość: Asteri

  Oceniono 15 razy 13

  Naprawdę taki zdolny???? Następna zdębiala kukła dziecięca w serialu. No ale mamuśka znana i babcia tez znana, to przecież się należy.

 • Gość: hallo

  Oceniono 18 razy 12

  NASTĘPNY WYCIŚNIĘTY NA SIŁĘ ZDOLNY BEZ ZNAJOMOŚCI

 • Gość: grrr

  Oceniono 13 razy 11

  nie znam dzieciaka, ale tak tylko myślę, czy naprawdę jest bardziej zdolny, czy raczej ma bardziej matkę? i babkę?

 • Gość: Leyla

  Oceniono 9 razy 9

  Młodzi aktorzy po studiach nie mają takich możliwości. Ganiają po castingach, a tu proszę, taki zdolniacha i hyc, już ma rolkę w zaprzyjaźnionej stacyjce tv.

 • Gość: Mmagi

  Oceniono 8 razy 8

  No wielka ta trampolina,niech się nie wywali,słów brak

 • Gość: Opi

  Oceniono 7 razy 7

  Jeżeli myśli poważnie o takiej pracy,to może dobrze żeby to poczuł od środka Napewno powinien ukończyć studia Do „wielkiej kariery” daleka droga Jablczynska tez gdzieś zaczynała,ale skończyła prawo...i dorabia Na Wspólnej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX