"Big Brother". Kasia dała popis swoich umiejętności wokalnych. Efekt? Nie wyszło. "Beznadziejny występ". Już się tłumaczy

Kasia Oleh, która tydzień temu opuściła dom Wielkiego Brata, wystąpiła wczoraj na scenie "Big Brother Arena" w trakcie odcinka na żywo. Zaśpiewała jedną z jazzowych piosenek, ale niestety, nie wszystko poszło po jej myśli.

Za nami "Big Brother Arena", czyli odcinek, w którym z domem Wielkiego Brata żegna się kolejny mieszkaniec. Na samym początku widzowie mieli okazję zobaczyć występ Kasi Oleh, uczestniczki, która z "Big Brotherem" pożegnała się w zeszłą niedzielę. Kasia jest początkującą jeszcze wokalistką, więc występ w telewizji i w dodatku na żywo był z pewnością dla niej sporym wyzwaniem. Czy sobie z nim poradziła? Niestety, nie do końca. 

"Big Brother". Kasia pomyliła się w trakcie występu na żywo

I choć wydawało się, że wszystko idzie zgodnie z planem, to w pewnym momencie Kasia przerwała występ i wyznała do mikrofonu: 

Sorry, to poszło za wcześnie, ten podkład...

Kasia kontynuowała swój występ, aczkolwiek pod koniec śpiewała już wyłącznie w rytm braw publiczności, a nie muzyki. Dała sobie radę i należą się jej za to owacje na stojąco. Ale nie wszyscy widzowie byli tego samego zdania. 

Co za beznadziejny występ. Gwiazda ze spalonego teatru.
Jeszcze musi dużo, dużo, ale to dużo się uczyć.
Kaśka, więcej pokory, bo tym razem wina publiczności, że nie wyszło Ci śpiewanie? Oj dziewczyno, piękny głos, ale charakter okropny - piszą widzowie.

Na szczęście Kasia ma też już spore grono fanów, którzy stanęli po jej stronie. 

Świetna! Jedyna, która odważyła się zaśpiewać tam "na żywo", głos cudowny!
Żadna pomyłka nie zmienia faktu, że śpiewa pięknie i rozumie jazz. No i jako jedyna zaśpiewała na żywo wreszcie na arenie, a nie słabe playbacki w poprzednich odcinkach. Kasiu, czekam na płytę, głos piękny - czytamy.

Kasia tłumaczy się z wpadki

Kasia tuż po wczorajszym odcinku odniosła się do swojej wpadki na Instagramie. Zamieściła serię filmów, które później postanowiła jednak usunąć. Tłumaczyła, że w trakcie prób wszystko poszło zgodnie z planem, a podczas wejścia na żywo przez brawa publiczności rozpoczęła śpiewać zbyt późno. Sprawiło to, że muzyka skończyła się, gdy Kasia miała do zaśpiewania jeszcze pół utworu. 

No cóż, wpadki zdarzają się każdemu. Najważniejsze jednak, że Kasia się nie poddała. Super!

DH

Więcej o:
Komentarze (11)
"Big Brother". Kasia dała popis swoich umiejętności wokalnych. Efekt? Nie wyszło. "Beznadziejny występ". Już się tłumaczy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gościk

  Oceniono 11 razy 7

  Szkoda, bo to Igor powinien odpaść zamiast Kasi!!!!! Kasię widzę w programie zamiast Igora!! Ona ma potencjał a Igor to zwykły seksista, typowy przedstawiciel starych, nietolerancyjnych chłopów ze wsi i nadaje się do tej Magdy od krów!!!! spadł z wersalki po przemianie Bartka, który zasługuje na wielkie uznanie za te rolę!!!!!

 • Gość: rena ta

  Oceniono 2 razy 2

  Igor wiecznie rozkraczony i polujący na dziewczyny , Oleh robiący Madzi wodę z mózgu, brodacz, Bartek i Iza zachowują się tak, aby tylko się prześliznąć na do następnego odcinka. Na tle wymienionych Łukasz, Magda której już nie ma i naiwna niestety Madzia są kimś wyrazistym, mającym coś do powiedzenia.

 • Gość: Moni@

  Oceniono 1 raz 1

  Beznadzieja....Gruba klucha. która chce być gwiazdą, tylko czego ...w zjedzeniu w największej
  ilości pączków?? Do tego tylko się nadaje, jeść, jeść i jeść.....

 • Gość: Renaya

  Oceniono 1 raz 1

  Ale była taka cudowna i urocza! Piękny głos..czarujacy wręcz. Gdyby nie ten techniczny poślizg dźwiękowcow byłoby magicznie. Pozdro

 • Gość: Heilig

  Oceniono 4 razy 0

  Za dużo zjadła pączków i oto efekt..

 • Gość: Lokutus borg

  Oceniono 2 razy 0

  Laska ma lub bedzie miec klopoty z tarczycą.patrz jej gardlo

 • Gość: zuza

  Oceniono 3 razy -1

  Czy ona w ogóle zna angielski?

 • Gość: bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  Oceniono 3 razy -1

  na wieś krowy paść bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX