"Agent Gwiazdy 4". Widzowie nie mają wątpliwości, Sadowska nie sprawdziła się jako agent. "Bardzo mało z siebie dała"

Program "Agent Gwiazdy 4" zakończył się. Wiemy, kto jest agentem, a kto wygrał show. Okazuje się, że agent, czyli Maria Sadowska, nie przechytrzyła wszystkich widzów. Wielu udało się ją zdemaskować znacznie wcześniej.

"Agent Gwiazdy 4" dobiegł końca a widzowie dowiedzieli się, kto jest agentem i kto zwyciężył. Agent - Maria Sadowska - do ostatniej chwili próbowała uprzykrzyć życie zwycięzcy. Damian Kordas, bo to on wygrał program, najlepiej typował agenta przez wszystkie odcinki. Jednak nie tylko on poradził sobie z tym problemem. Okazuje się, że widzowie również dość łatwo ją rozpoznali.

Agent Gwiazdy 4. Kto jest Agentem? Widzowie nie mają wątpliwości

Kiedy już okazało się, że agentem jest Maria Sadowska, widzowie ruszyli do komentowania. Wychodzi na to, że wielu z nich dużo wcześniej zauważyło, że to właśnie ona stara się psuć uczestnikom wykonywanie zadań. Dość często wystarczyło, że nie robiła nic:

Szczerze to nie musiała wiele mieszać. Inni robili za nią :D
Nie miała wiele do roboty, bo prawie wszyscy sfokusowali się na fanty, a nie na hajs.
Może Maria Sadowska nie wiedziała, że jest agentem i co jakiś odcinek sobie o tym przypominała, bo sorry, ale słabo jej poszło. Wiele innych uczestników odwalało za nią brudną robotę.
Marysia bardzo mało z siebie dała w roli agenta.

Maria Sadowska przyjęła taktykę drobnych kroków, żeby utrudnić życie pozostałym gwiazdom. Jednak jak się okazuje, że widzowie zauważyli jej starania i wręcz myśleli, że to NIE MOŻE być ona, bo przecież Maria Sadowska jako agent byłaby zbyt łatwa do zdemaskowania. A jednak!

Obstawiałam Miśka, bo Maria wydawała się zbyt oczywista. A może o to chodziło, żeby było zbyt oczywiste, żeby myśleć, że to nie ona ;)

I są też teorie spiskowe, jak ta, że agenta zdradzono już w czołówce programu:

Od początku wiadomo, na kogo trzeba było zwrócić uwagę. TVN sam podpowiedział. Na samym początku programu przy przedstawianiu osób biorących udział w programie tylko Marysi świeciły się oczy. Reszcie uczestników tylko jedno oko się świeciło. Ot, taka wskazówka.

Brzmi groźnie. Niestety, komentujący pewni są, że w poprzednich edycjach agenci byli kreatywniejsi i zwyczajnie lepsi. A zwłaszcza jeden z nich przypadł widzom do gustu:

Najlepszy agent to Hubert!
Hubert najlepszy i złoto, które chował w buzi

Pozostaje nam tylko trzymać kciuki, że w następnej edycji agent będzie bardziej brawurowy.

Więcej o:
Komentarze (12)
"Agent Gwiazdy 4". Widzowie nie mają wątpliwości, Sadowska nie sprawdziła się jako agent. "Bardzo mało z siebie dała"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ps11111ps

  Oceniono 15 razy 15

  Proponuje dac jakiegos biskupa na agenta. Ci to potrafia klamac w zywe oczy jak malo kto. Taki Głódź byłby najlepszy. Albo ten drugi z Krakowa, jak on sie nazywa? O! Juz wiem. Jędraszewski

 • scierplaminoga

  Oceniono 3 razy 3

  Problem z agentem z celebrytami jest taki, że im ta kasa zwisa i sporo z nich gra swojego prywatnego agenta psując zadania bez żalu.

 • Gość: Paweł

  Oceniono 3 razy 3

  Rany, co za bzdura. Teraz każdy mądry, że ona była słabym Agentem. A przecież odcinki montowane są w taki sposób, żeby widz się nie zorientował. Produkcja pokazuje nam to, co chce żebyśmy oglądali. Fakt, że uczestnicy strasznie walczyli ze sobą i o informacje, a nie o kasę, co ułatwiło pracę Agentowi. Ale pamiętajcie że w każdym odcinku odpada ten kto źle typuje Agenta. I taktyka Marysi się bardzo sprawdziła, bo zamiast przeszkadzać, po prostu walczyła z innymi, żeby źle obstawiali na teście :)

 • Gość: GF

  Oceniono 7 razy 3

  Kto to ogląda????

 • Gość: Bardota

  Oceniono 1 raz 1

  To ta artystka, która pojechała do Brukseli głosować za wprowadzeniem Acta 2. Brawo !!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Stokrotka

  0

  Jest coś w niej strasznego .boje się jej

 • Gość: Zbiku

  0

  Kurczę moim zdaniem naprawdę dobrze wypadła jako agent. Co prawda też ja typowalam ale tylko dlatego że nie pasowała mi do reszty celebrytów -jakby zupełnie inna branża/polka. Dlatego stwierdzialam że skoro weszła do tego programu to pewnie tylko jako agent.

 • Gość: zafaszczynowany

  0

  To fasssscynujące. Zaiste, powiadam wam: to było fasssssssscynujące

 • Gość: mniam

  Oceniono 1 raz -1

  gwiazdy... dobre sobie oni obok gwiazd nawet nie stali i to jest w tym wszystkim najlepsze...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX