"Big Brother". Z programu odpadła Kasia. Po opuszczeniu domu zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem. "Wyszłam i teraz wybuchnę"

"Big Brother". Kasia pożegnała się z domem Wielkiego Brata. W rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak wyznała, że chce zrobić karierę.

Za nami kolejny tydzień programu "Big Brother". Od jakiegoś czasu w reality-show sporo się dzieje. Dom opuścili Justyna i Paweł, powrócił Łukasz, a między Madzią i Olehem rozwinęło się głębokie uczucie i padło poważne wyznanie "Kocham cię". W odcinku na żywo "Big Brother Arena" dowiedzieliśmy się, kto głosami widzów musiał opuścić reality-show.

"Big Brother". Kto odpadł?

Tym razem aż pięć osób było nominowanych do opuszczenia domu Wielkiego Brata: Madzia Wójcik, Magda Zając, Iza, Bartek i Radek. Najwięcej głosów od widzów otrzymała Kasia i to właśnie ona musiała odejść z "Big Brothera".

Kasia w "BB" dała się poznać jako osoba, która świetnie potrafi śpiewać, uwielbia jeść i lubi plotkować. Jednak przez ostatnich kilka tygodni cały czas była smutna, wycofana i odstawała od grupy. Dlatego dużym szokiem dla widzów był moment, kiedy Kasia po opuszczeniu domu zaczęła uśmiechać się od ucha do ucha i żartować. W rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak bez skrupułów wyznała:

Chciałabym być gwiazdą!

Natomiast w momencie, gdy zobaczyła filmik z podsumowaniem swojego pobytu w programie powiedziała z zachwytem:

Ładnie nawet wyglądałam i chyba serio trochę schudłam.

Małgorzata Ohme skomentowała nagłą przemianę Kasi:

Kasia w programie straciła tę wielką charyzmę, którą nas zachwyciła. To nas bardzo zszokowało, że będąc w programie zgasła. Siła grupy była zbyt wielka... Teraz znów się uśmiecha.

Kasia w rozmowie z Bartkiem Jędrzejakiem skomentowała, co wpłynęło na jej szybką metamorfozę:

No bo ja myślałam, że wygram, już Ci to mówiłam. Ale w domu przygasłam. Tam jest ciągła walka o głos. Nie chciałam być taka nachalna. Wyszłam i teraz wybuchnę.

"Big Brother". Kto jest nominowany?

Można było się tego spodziewać. Najwięcej głosów otrzymał Łukasz. Nominowało go aż pięć osób, ale wśród nich nie znalazł się Oleh. A jak wiadomo, to właśnie on jest najbardziej zazdrosny o Łukasza, który przyjaźni się z Madzią Wójcik. Drugą osobą, która w przyszłym tygodniu może odejść z programu jest Magda Zając.

Big BrotherBig Brother screen 'Big Brother Arena'

Jak myślicie, kto teraz odejdzie z "BB"?

JP

Więcej o:
Komentarze (79)
"Big Brother". Z programu odpadła Kasia. Po opuszczeniu domu zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem. "Wyszłam i teraz wybuchnę"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Anka37

  Oceniono 44 razy 24

  Niech Łukasz odpadnie. A swoją drogą mogliby w końcu zrobić tydz bez nominacji i nominować wszystkich. Strasznie mnie irytuje że wciąż Igor, Iza i Oleh się ślizgają. Może widzowie nie mają ochoty już ich oglądać.

 • Gość: Gilda

  Oceniono 53 razy 23

  A ten fałszywy Radzio i krzykliwa Magda zostali. Masakra.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 46 razy 22

  Czemu ten faryzeusz Radek został? Kasia bardzo fajna dziewczyna, nieszkodliwa, ciekawa osobowość, ehhh

 • Gość: ups

  Oceniono 37 razy 17

  Sądziłam, że odpadnie Radek, on jest przesadnie pewny siebie, jego twarz zdradza wszystko.

 • Gość: ty6

  Oceniono 36 razy 14

  Fajna szczera dziewczyna, najlepsze wyjście z BB zrobiła niemal show . W domu była zła atmosfera i widać ciezko to znosiła, mam nadzieje teraz jej sie poszczęści

 • Gość: Ola

  Oceniono 27 razy 13

  Normalne osoby wylatują a dno zostaje.Wcale mnie nie dziwi że wygasła przy takim towarzystwie.Dziś popierany jest debilizm a nie naturalność.

 • Gość: gosc

  Oceniono 14 razy 10

  Program w którym wszyscy grają,udają i każde z nich ma swoją taktykę.O to tu chodzi bo kazdy chce wygrać.Madzia nominuje ciągle Izę choć dobrze sie dogadują,Oleg opuści program z Madzią bo potem może jej nie znależć a na takim romansie dlużej posiedzi. No ale takie wartości promuje ten program

 • Gość: gosc

  Oceniono 22 razy 8

  Dobrze, ze te cieple kluchy odpaly, ta cala Kasia nic nie wniosla do programu, tylko uprawiala lezing na kanapach albo jadla, mloda dziewczyna a taka rozlazla, po wyjsciu oznajmila, ze bedzie gwiazda, no jak takie mamy miec gwiazdy, teraz po wyjsciu udaje ze taka wesolutka, grala caly czas i nadal gra,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX