"Big Brother". Magda spędziła kolejną noc z Igorem. Widzowie oburzeni. "Jezu, jej dziecko to ogląda"

W programie narodził się nowy romans? Igor i Magda już kolejną noc spędzili razem w łóżku. Kamery w domu Wielkiego Brata zarejestrowały ten moment, a widzowie nie kryją oburzenia zachowaniem 27-latki.

Dopiero co rozpisywaliśmy się na temat pocałunków Madzi i Oleha, a teraz okazuje się, że w domu Wielkiego Brata rodzi się kolejny romans. Chodzi o Igora i Magdę. Po zachowaniu 27-latki już od dłuższego czasu można było wywnioskować, że bokser wpadł jej w oko. Igor natomiast nigdy nie ukrywał, że lubi, gdy otaczają go kobiety. Wiele wskazuje na to, że dobrali się idealnie.

"Big Brother". Magda i Igor razem w łóżku

Ostatniej nocy kamery w domu Wielkiego Brata wychwyciły moment, w którym Magda i Igora trafili do jednego łóżka. Co istotne, była to już druga noc, którą spędzili razem. 

Magda z wielką przyjemnością głaskała Igora po całym ciele, a widzowie twierdzą nawet, że między nimi doszło do seksu. Zachowanie 27-latki jednak bardzo im się nie spodobało. Powodem jest fakt, że Magda wychowuje 9-letnią córkę.

Ona go nawet po plecach macała i mówiła, że miała piękny sen. Jezu, jej dziecko to ogląda, a ona takie rzeczy w programie.
Magda ma córkę i nie wstydzi się swoich ekscesów w telewizji, jak widać. A myślałam, że to kwestia złego towarzystwa, a w głębi człowiek dobry i rozsądny...
Igor się bawi praktycznie każdą tam, a Magda leci na niego od samego początku, jest nim zafascynowana jak małe dziecko lizakiem.

 Myślicie, że coś z tego będzie? 

DH 

Więcej o:
Komentarze (143)
"Big Brother". Magda spędziła kolejną noc z Igorem. Widzowie oburzeni. "Jezu, jej dziecko to ogląda"
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 82 razy 68

  bo do tych idiotycznych programów zgłaszają się tylko takie ku...szony

 • Gość: Iga

  Oceniono 51 razy 41

  Ona ma 27 lat? Myślałam że jest dużo starsza, naprawdę bez żadnych zlosliwosci

 • domektomek

  Oceniono 44 razy 40

  Ja tu tylko przypadkiem, bowiem programu nie oglądam i streszczeń Gazety też nie czytam.
  Ale rzucił mi się w oko tytuł.
  Proponuję zmianę tytułu programu na " Życie seksualne dzikich "
  Przynajmniej nie będzie niedomówień.

 • gesipipek65

  Oceniono 42 razy 34

  Spójrzcie na tą nieskalaną żadną myślą twarz idiotki i wszystko jasne

 • Gość: Gosc

  Oceniono 40 razy 32

  Ale poziom

 • xynat

  Oceniono 32 razy 30

  Widzowie sms-ami decydują kto odpadnie więc trzeba się widzom przypodobać. A jak można trafić do gustów widowni BB? Prostactwem, seksem i wulgarnością. Bo widownia BB składa się z niskopoziomowców intelektualnych. A zatem co dziwnego w tym, że baba puszcza się w TV z facetem nawet ryzykując to, że zobaczy ją własne dziecko? Jaki 'target' takie metody zaskarbienia sobie jego przychylności. Czego tutaj nie rozumiecie?

 • Gość: gosc

  Oceniono 32 razy 26

  jaka szkarada ... okropna baba

 • Gość: Yera

  Oceniono 25 razy 25

  Wsadzili do programu prymitywa Igora- ogoniarza a ten myśli że wszystkie na niego lecą - a prawda jest taka że on tam nie ma konkurencji albo zonaci albo kochający inaczej. Facet pokazuje dupsko wprost do kalamery rozkracza się w szpagacie jest obleśny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX