"Agent - Gwiazdy". Uczestników odwiedzili niespodziewani goście i polały się łzy wzruszenia. Z programu odpadła faworytka

Za nami kolejny odcinek programu "Agent - Gwiazdy". W tym tygodniu test wiedzy o Agencie najgorzej rozwiązała Angelika Mucha i tym samym to ona musiała pożegnać się z show. W grze zostały już tylko 4 osoby.

To był już 11. odcinek programu "Agent - Gwiazdy". Wielkich emocji nie zabrakło, bo długo wyczekiwany finał zbliża się wielkimi krokami. Dziś wiemy, że o wygraną na pewno nie zawalczy Angelika Mucha, która musiała pożegnać się z programem. 

"Agent - Gwiazdy". Walka o immunitet i spotkanie z rodziną

Na początek - walka o immunitet. Naprawdę wyczerpujące zadanie wygrał Michał Koterski. Jednak to, co wydarzyło się już chwilę później, zaskoczyło nie tylko uczestników, ale i nas samych. Na miejscu zjawili się bliscy gwiazd, rodzina oraz przyjaciele. Ich zadanie było proste. Musieli przygotować posiłki, natomiast uczestnicy mieli za zadanie odgadnąć, kto jest autorem tych potraw. I prawie wszystkim, bo z wyjątkiem Angeliki Muchy, rzeczywiście to się udało, dzięki czemu grupa zdobyła aż 4 tysiące złotych. Ale to nie było najważniejsze, bowiem uczestnicy w końcu mogli spędzić czas z ukochaną rodziną czy z przyjaciółmi. Polały się łzy. Marysia Sadowska mogła przytulić swoje dzieci, Michał Koterski rzucił się w ramiona Marceli Leszczak. I były to chyba najprzyjemniej zarobione pieniądze we wszystkich edycjach "Agenta".

Agent - GwiazdyAgent - Gwiazdy screen tvn

Po upragnionych przyjemnościach przyszedł czas na kolejne zadanie i oczywiście test wiedzy o Agencie. Tym razem najgorzej poradziła sobie z nim Angelika Mucha, przez co odpadła z programu. A już za tydzień kolejne wielkie emocje. Pamiętniki uczestników będą mogły zmienić swoich właścicieli. Jedno jest pewne - będzie się działo.

DH

Więcej o:
Komentarze (10)
"Agent - Gwiazdy". Uczestników odwiedzili niespodziewani goście i polały się łzy wzruszenia. Z programu odpadła faworytka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ellie

  Oceniono 20 razy 18

  Viola Kołek jest dnem chodzącym. Damian zrozumiały i fałszywy (poza tym nie mam pojęcia co to za "gwiazda", nie kojarzę goscia) Marysia i Kaśka fajne babki - solidarnie z innymi kobietami!

 • Gość: Ja

  Oceniono 14 razy 10

  Góvna nie oglądam! Szkoda prądu!

 • Gość: ninia

  Oceniono 13 razy 9

  Angelika faworytka? Przy każdym zadaniu marudziła, że już nie ma siły. Po co się tam pchała? Wiedziała na czym to polega... Już dawno powinna odpaść.
  Strasznie irytująca.

 • sloncenadnami

  Oceniono 2 razy 2

  młody jest agentem na bank - młody, inteligentny, bystry, nie wzbudzający podejrzeń, bo grzeczny, do tego ambitny :)

 • Gość: mmagacha

  Oceniono 1 raz 1

  Albo Misiek albo Kordas jest agentem:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 1

  Bardzo fajny program. Z Miśka niezły agent ;-)

 • Gość: K.R

  Oceniono 6 razy 0

  Violka jest agentem,a wygra Misiek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX