"Agent - Gwiazdy". Konflikt pomiędzy Kołakowską i Wołejnio zaostrza się. To właśnie jedna z nich opuściła dziś program

"Agent-Gwiazdy". Im bliżej finału, tym rywalizacja pomiędzy uczestnikami jest coraz zacieklejsza. Zagęszcza się także atmosfera.

Za nami kolejny już odcinek programu "Agent - Gwiazdy". Tym razem z programem pożegnała się Katarzyna Wołejnio , a w grze zostało już tylko 5 osób. Atmosfera pomiędzy uczestnikami jest coraz gęstsza, zwłaszcza na linii Viola Kołakowska i Katarzyna Wołejnio.

Już na początku odcinka uczestnicy zaczęli komentować sojusz pomiędzy Marysią Sadowską, a Katarzyną Wołejnio. Kołakowska uznała, że najlepiej byłoby je rozdzielić, dlatego też przy pierwszym zadaniu piosenkarka i celebrytka były w dwóch różnych zespołach. "Żona Hollywood" nie była zachwycona takim obrotem sytuacji i jak zwykle wygłosiła przemowę o hejcie wśród Polaków.

Kasia sama sobie wiąże pętle i w końcu sama się wyeliminuje - skomentowała jej postawę Kołakowska.

"Agent - Gwiazdy". Finał coraz bliżej

Kolejne zadanie przyniosło jeszcze więcej emocji. Wszyscy uczestnicy z wyjątkiem przyjaciółki Tomasza Karolaka brali udział w wyścigach. Na każdym kolejnym punkcie czekały na nich samochody. Ich liczba stopniowa malała, przez co najwolniejsi byli eliminowani.

Nie mam siły. Chcę już koniec tej konkurencji - narzekała Angelika Mucha.

Najszybszy, zgodnie z przewidywaniami Kołakowskiej, okazał się być Damian Kordas. W nagrodę otrzymał dwa jokery.

Pod koniec odcinka cała szóstka znalazła się na środku oceanu. Tam stanęli przed trudnym zadaniem - mieli 15 minut, żeby wskazać, kto powinien dostać immunitet. Misiek Koterski jako jedyny nie wykazał chęci walki o przywilej. To wzbudziło podejrzenia celebrytów.

Wiadomo, kto chce immunitet. Przecież nie święty Mikołaj - zauważyła Kołakowska.

Gdy sytuacja się zaogniła, głos zabrała Wołejnio. To nie spodobało się Kordasowi.

Kasia, cicho - uciszył ją.

Ostatecznie to właśnie on otrzymał przywilej.

Kto pożegnał się z programem?

Kluczowe, jak co tydzień, było rozwiązywanie testów. Uczestnicy odpowiadają w nich na pytania dotyczące tego, kto jest tytułowym agentem. Najpierw Kinga Rusin sprawdziła test Katarzyny Wołejnio.

Ona jest odklejona od rzeczywistości - komentował koleżankę Koterski.
Izoluje się od grupy - dodał Kordas.

Jak się szybko okazało, dzisiejszy odcinek był ostatnim dla "żony Hollywood". Po ogłoszeniu wyników, grupa wydawała się być zrelaksowana. Werdykt zasmucił jedynie Sadowską, która do tej pory była z Wołjenio w sojuszu.

Komu kibicujecie?

Więcej o:
Komentarze (25)
"Agent - Gwiazdy". Konflikt pomiędzy Kołakowską i Wołejnio zaostrza się. To właśnie jedna z nich pożegnała się dziś z programem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Bukowska

  Oceniono 28 razy 22

  Kolakowska to wredna kobieta. Jak można być fałszywym człowiekiem. Wstyd

 • Gość: Tsk w

  Oceniono 22 razy 16

  Kołakowska jest i paskudna i niezdrowo złym człowiekiem . Zazdrościła Kasi jej urody , figury i sytuacji od poczatku programu

 • Tomasz Kownacki

  Oceniono 16 razy 12

  Kołakowska jest okropna. Wredna konfliktowa zawistna .... nic dziwnego że Karolak z nią nie jest to potwór nie kobieta . Szkoda tylko tych jego dzieci wychowanych przez taka zołze

 • Gość: Bioki

  Oceniono 6 razy 6

  Viola jest okropna, zawistna, nie wiem jakim cudem jeszcze nie odpadla. Slabo robi zadania, dla grupy nie robi nic, chyba dzięki podsluchwaniu innych przechodzi.

 • Gość: Hgd

  Oceniono 5 razy 5

  Nie dziwie sie Karolakowi że nie wytrzymal z ta babka, straszna z charakteru

 • Gość: Góral

  Oceniono 7 razy 5

  Ten program jest tyle warty co wasze"" gwiazdy""!!!! Z Kołakowska na czele.... gwiazda na ha ha ha ...))))

 • Gość: Ildefons

  Oceniono 7 razy 3

  Kołakowska jest złośliwa i stara a Kaśka jest szczupła , zgrabna jędrne ciało . Wydaje mi się że jest mało inteligentna a pretenduje jednak do bycia lepszą i to jej nie wyszło

 • Gość: Emma

  Oceniono 2 razy 2

  Nie lubiłam tej nawet w Żorach Hollywood a w agencie mnie irytowała cieszę się że odpadła. Wioli też nie trawie mam nadzieję że wyleci następna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX