"Rolnik szuka żony". Poznaliśmy nowych uczestników. Działo się. "Ziemniaczany baron", najmłodszy bohater w historii programu i łzy Marty Manowskiej

"Rolnik szuka żony" znów pojawił się na antenie TVP1. W Wielkanocny Poniedziałek poznaliśmy bohaterów, którzy chcą szukać miłości w 6. edycji. Program bez zmian prowadzi ulubienica widzów, czyli Marta Manowska.

Za nami zerowy odcinek nowej edycji programu "Rolnik szuka żony". Zaprezentowano wizytówki dziewięciu mężczyzn, których wybrano z setek zgłoszeń. Tych, którzy zdobędą najwięcej listów, zobaczymy na antenie jesienią. Poznajcie nowych bohaterów.

"Rolnik szuka żony". Uczestnicy 6. edycji programu

1. Robert

Ma 23 lata i studiuje w Warszawie. Niedługo kończy naukę i planuje wrócić do gospodarstwa, gdyż nie przekonało go życie w mieście. Przez kolegów jest nazywany "ziemniaczanym baronem", bo skupia się głównie na produkcji tych warzyw. Ma za sobą dwa związki, w które mocno się zaangażował, a które nie wyszły.

'Rolnik szuka żony'. Nowa edycja'Rolnik szuka żony'. Nowa edycja Screen z TVP1/ 'Rolnik szuka żony'

Nie ukrywa, że bardziej podobają mu się starsze kobiety. Szuka panny, bez dziecka, starszej najwyżej o pięć lat. Musi być prawdomówna i szczera. Preferuje osoby szczupłe. Boi się jednak, że listy napiszą kobiety, które szukają sławy.

2. Jakub

Prowadzi duże i nowoczesne gospodarstwo. Zgłosił się do programu, gdyż uznał, że wreszcie nadszedł czas dla niego, a nie dla pracy. Ma 42 lata i pochodzi z woj. wielkopolskiego. Kobiecie chce dać poczucie bezpieczeństwa. Mógłby przenieść się ze swojej miejscowości, a jego żona nie musi pracować na gospodarstwie. Nie przeszkadza mu pani z dzieckiem. 

Każdy z nas ma coś, nie ma ideałów - uważa.

'Rolnik szuka żony'. Nowa edycja'Rolnik szuka żony'. Nowa edycja Screen z TVP1/ 'Rolnik szuka żony'

3. Paweł

Ma 5-letniego syna i długo leczył rany po nieudanym związku. Jednak teraz jest gotowy, by znaleźć nową miłość. Ceni sobie porządek i ład. Szuka mądrej kobiety, która zaakceptuje jego i dziecko. Opowiadają Marcie Manowskiej o rodzicielstwie wywołał u niej łzy.

'Rolnik szuka żony''Rolnik szuka żony' Screen z TVP1/ 'Rolnik szuka żony'

Na razie ubiega się o unieważnienie ślubu kościelnego. W przyszłości po raz kolejny chce stanąć na ślubnym kobiercu.

Może dojrzy mnie dziewczyna, która marzy o małżeństwie - mówił.

4. Sławomir

Sławomir także ma sobą nieudany związek. Przez to przestał szukać. Nie ma zamiaru opuszczać swojej wsi. Jest pracowity i potrzebuje kobiety obrotnej, która dorówna mu kroku. Oprócz prowadzenia gospodarstwa, pracuje także jako strażak w OSP. 

Jest bardzo ogarnięty, inteligenty, uczuciowy. Dziewczyna przy nim biedy nie zazna - zachwalał go tata.

Szuka kobiety bez dziecka.

'Rolnik szuka żony''Rolnik szuka żony' Screen z TVP1/ 'Rolnik szuka żony'

5. Waldemar

Jest organistą i przedstawicielem finansowym. Uwielbia podróżować. Ma 46 lat, wychowuje dwoje dzieci. Jego była żona nie kontaktuje się z nimi, ma unieważnienie ślubu kościelnego. Chciałby poznać kobietę, dla której on zrobi wszystko, a ona dla niego. Wierzy, że dopomoże mu Opatrzność.

'Rolnik szuka żony'. Nowa edycja'Rolnik szuka żony'. Nowa edycja Screen z TVP1/ 'Rolnik szuka żony'

6. Adrian

28-letni Adrian nigdy nie planował zostać w gospodarstwie. Pracował jako geodeta, jednak zrozumiał, że woli uprawiać kwiaty. Wzrusza go przyroda, uwielbia góry. Jego wybranka nie może być zazdrosna, gdyż pracuje głównie z kobietami. Marzy o ślubie kościelnym:

Chciałbym stanąć w kościele. Ta cała otoczka jest fajna - mówił Marcie Manowskiej.

'Rolnik szuka żony''Rolnik szuka żony' Screen z TVP1/ 'Rolnik szuka żony'

Czeka na dzieci. Ma nadzieję, że niedługo zostanie ojcem i stworzy szczęśliwą rodzinę.

7. Sebastian

W okolicy słynie z dobroczynności, gdyż nie odmawia nikomu pomocy. Uważa, że ma szczęście w życiu. Wygrał kiedyś samochód, potem dostał się do programu. Teraz ma nadzieję na to, że znajdzie ukochaną. Szuka szczerości i kobiety ze swoim zdaniem. Nie planuje wyprowadzać się z domu rodzinnego i do końca chce się opiekować rodzicami.

'Rolnik szuka żony'. Nowa edycja'Rolnik szuka żony'. Nowa edycja Screen z TVP1/ 'Rolnik szuka żony'

Nie ma zobowiązań, choć jego wybranka może być po przejściach. Marzy o ślubie kościelnym, ale nie wyklucza wyłącznie cywilnego.

8. Seweryn

28-letni Seweryn prowadzi agroturystykę w jednej z miejscowości w woj. wielkopolskim. Do programu zgłosił się, by spełnić marzenie o pełnym domu. Jego rodzice już nie żyją i odczuwa pustkę. Liczy na to, że jego wybranka pomoże mu prowadzić biznes i zostanie jego przyjacielem. Ma nadzieję, że udział w programie będzie dla niego nowym początkiem.

'Rolnik szuka żony''Rolnik szuka żony' Screen z TVP1/ 'Rolnik szuka żony'

9. Marek

Marek jest rozwodnikiem, który jakiś czas temu kupił posiadłość na wsi. Jeszcze w tym roku zbuduje kolejny dom. 57-latek od dwóch lat jest sam, ma za sobą 25-letnie małżeństwo. Kobiecie może dać siebie. Dla niego najważniejsza jest rodzina.

Jeśli ma pisać z powodu majątku, to do widzenia - zapowiedział.

'Rolnik szuka żony''Rolnik szuka żony' Screen z TVP1/ 'Rolnik szuka żony'

Raczej nie chce już więcej dzieci, nie chce wracać w pieluchy. Ale nie ukrywa, że kobieta może być młodsza. Z jego ostatnią partnerką dzieliły go 22 lata.

Jak myślicie, kogo zobaczymy we wrześniu? Jakie macie odczucia?

AW

Więcej o:
Komentarze (56)
"Rolnik szuka żony". Poznaliśmy nowych uczestników. Zobaczcie, kto teraz szuka miłości
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Lisa

  Oceniono 16 razy 12

  Ten Jakub trzyma z Manowską prosiaczka przeznaczonego na rzez, a w tle leży jego matka na betonowej posadzce, nie może się podnieść, obrócić, z każdej strony metalowe pręty, tragedia hodowli przemysłowej i niewyobrażalnego okrucieństwa, locha non stop zapładniana przez weterynarza aż do totalnego wycieńczenia, a pózniej pod nóż, hodowla przemysłowa, businessmann od okrucieństwa, jak tv może coś takiego pokazywać, w mniejszych gospodarstwach wygląda to inaczej, są chlewiki i siano, lochy chodzą z młodymi w zagrodzie.

 • Gość: Tryk

  Oceniono 16 razy 12

  A Julia Wieniawa? Żadnych artykułów od tak dawna. Jak ja mam żyć, człowiek uzależniony od czytania o niej niusów?

 • Gość: czytelnik

  Oceniono 12 razy 10

  Ja jako kobieta nie mogłabym być żoną rolnika zajmującego się chowem zwierząt- patrząc na zwierzątka od urodzenia i człowiek się do nich przyzwyczaja i one do człowieka również traktując go jako swojego opiekuna (wystarczy popatrzeć na zachowanie tych małych cielaczków czy prosiaczków podbiegających z radością do człowieka na jego widok). A później tych własnych wychowanków odstawić do rzeźni?!!!!! No nie dałabym rady jako kobieta.

 • Gość: xxx

  Oceniono 11 razy 9

  Nie ma żadnej kobiety...szkoda

 • Gość: Lala

  Oceniono 8 razy 8

  Patrzeć jak teraz bez problemu unieważnia ją śluby kościelne wszystko za pieniądze

 • Gość: Ona

  Oceniono 7 razy 5

  Temu Markowi coś się pomerdało. 57 lat i marzy mu się młódka. Niech spojrzy w lustro i jeszcze raz sprecyzuje oczekiwania.

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 4

  kiedys bylo biuro matrymonialne dzis takie cos

 • Gość: Babcia54

  Oceniono 3 razy 3

  Z całym szacunkiem do wszystkich uczestników ...ale mając niespełna 30 lat i poprzez program w tv szukać drugiej połowy to dla mnie jest "parciem na szkło " nie mam nic do uczestników po rozwodzie bo wiem,że życie różnie się układa ..ale czy każdy z tych uczestników nie powinien tak sobie gdzieś kącie usiąść i przemyślec czego właściwie szuka bo tu też wygląda mi to ...tylko na reklamę swojej osoby...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX