"M jak miłość". Magda walczy o życie, a widzowie zastanawiają się, gdzie jest Maciek. Producenci zapomnieli o jego istnieniu?

Czyżby w "M jak miłość" zapomnieli, że Magda ma adoptowanego syna? W serialu jest go coraz mniej. Ale widzów najbardziej zaintrygował fakt, że Maciek nie przyszedł nawet do szpitala, gdy jego mama była w krytycznym stanie.

"M jak miłość" to od lat nieustające pasmo sukcesów, ale na kartach historii tego kultowego już serialu nie brakuje też wpadek. Czasem są to wpadki symboliczne, czasem wręcz szokujące. Teraz dość głośno zrobiło się na temat Maćka, czyli adoptowanego syna Magdy Marszałek oraz Olka Chodakowskiego. Ich małżeństwo nie przetrwało, więc chłopiec pozostał pod opieką mamy. Ale w serialu naprawdę trudno doszukiwać się informacji o nim. Zazwyczaj jest na wycieczce albo u dziadków. Tylko, jak zauważył także portal superseriale.se, Maciek nie odwiedził nawet Magdy w szpitalu, gdy ta walczyła o życie. 

"M jak miłość". Widzowie dopytują się o Maćka

Dodajmy w tym miejscu, że Magda już w 1442 odcinku wróci do domu zdrowa. Tam czekać będzie na nią Łukasz, a Maciek? Żadna to już niespodzianka, ale oczywiście go nie będzie. Fakt ciągłej nieobecności chłopca w życiu Magdy zaczął także zastanawiać widzów. 

A gdzie jest Maciek? Kto nim się zajmuje?
W dodatku Madzia bardzo chce zostać mamą, więc dlaczego tak mało czasu spędza z Maćkiem? Dlaczego nigdy go nie ma? - czytamy na facebookowym profilu serialu.

ZOBACZ TEŻ: "M jak miłość". Największa wpadka w historii serialu? Widzowie mogą być w małym szoku, gdy Marysia pomyli imię męża

To prawda, kwestia postaci Maćka jest naprawdę nietypowa. Jednak być może teraz producenci wezmą sobie uwagi widzów do serca. Też odczuliście w ostatnim czasie brak chłopca? 

DH

Więcej o:
Komentarze (27)
"M jak miłość". Magda walczy o życie, a widzowie zastanawiają się, gdzie jest Maciek. Producenci zapomnieli o jego istnieniu?
Zaloguj się
 • miszka_szyfman

  Oceniono 35 razy 33

  Skąd wiadomo że Maciek nie odwiedził Magdy ? On po prostu unika kamer i rozgłosu , zapewne był gdy nie kręcili.

 • Gość: Major

  Oceniono 12 razy 12

  Maciek jest w łazience która jest zamknięta, Andrzej nie znalazł śrubokręta ;)

 • sector23

  Oceniono 8 razy 8

  Gdzie jest Maciek?! W bidulu albo znalazł nową, fajniejsza mamę.

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 5

  Moze po prostu rodzice'Macka' negocjuja wyzsza stawke i skutecznie zniechecili producentow, ktorzy szukaja nowego aktora.

 • acoristis

  Oceniono 7 razy 5

  Maciek to nie zagadka. Nie oglądam co prawda każdego odcinka, ale i tak najbardziej mnie zastanawia Ula i ten jej więzienny facet (nie pamiętam imienia - brat tego Andrzejka, którego gra Oświecimski) - jakieś2-3 lata temu był wątek żony tego "więziennego" brata, którą (wraz z córeczką) potajemnie utrzymywał Andrzejek, a Marzenka z kimś to wykryła. Co się z nimi stało? Braciszek Andrzejka je ukatrupił czy co? Teraz w którymś odcinku widziałam, że Ula z nim chcą wziąć ślub i to wynikało, że kościelny. A o żonie i dziecku ani widu ani słychu. Chyba, że coś przegapiłam. Ktoś mi wyjaśni?

 • Gość: strajk naucz

  Oceniono 7 razy 3

  -Katecheci cywilni, czyli nie-księża , nie strajkowali – zdradzić wam dlaczego? Bo mają super pracę. Prawie każdy z nich pracuje w 2 szkołach, mają malutkie klasy, bo młodziez się wypisuje, w klasach niższych puszczają filmy i piosenki, w liceach i technikach i branżowych puszczają młodzież samopas, nie robią klasówek. I to ONI mają takie PIT-y po 6700 brutto. Bo z 2 szkół. Rozumiem, ze ksiądz katecheta nie strajkuje, bo on głosi wiarę bez przerwy.

 • Gość: ja

  Oceniono 10 razy 2

  Całe szczęście, że go nie pokazują. Wybór tego dzieciaka był nie trafiony. Może najpierw niech się nauczy wyraźnie mówić.

 • Gość: wew

  Oceniono 2 razy 2

  Pewnie nie w szkole ,bo nauczyciele strajkują

 • Gość: Gosc

  Oceniono 2 razy 2

  Z tego co pamietam to Maciek był gdzieś na wycieczce ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX