Kolejna wpadka w "Big Brotherze"? Nowa uczestniczka zdradziła, że odpadnie Klaudia, zanim dowiedzieli się o tym widzowie

Wpadka goni kolejną wpadkę - to idealna definicja nowej edycji "Big Brothera". Tym razem wygadała się Angelika, nowa uczestniczka show.

"Big Brother" nie przestaje nas zaskakiwać. Niestety, zaskoczenia mają raczej negatywny wydźwięk. A wszystkiemu winne są wpadki.Ostatnio głośno zrobiło się na temat rzekomego spotkania Izy ze swoją rodziną, a teraz nadszedł czas na kolejną gafę producentów. Już tłumaczymy, o co chodzi. Otóż, do domu Wielkiego Brata w minioną niedzielę dołączyło dwóch uczestników - Angelika oraz Jakub. W tej chwili mieszkają w tajnym pokoju, z którego komentują zachowanie pozostałych mieszkańców. Gdy tylko tam weszli, rozpoczęli dyskusję na ich temat, dywagując, kto z nominowanych wówczas osób, może opuścić program. Przypomnijmy, nominowani byli Radek oraz Klaudia. Ostatecznie wczoraj z show pożegnała się Klaudia, ale wiele może wskazywać na to, że Angelika wiedziała o tym już wcześniej. 

"Big Brother". Angelika wygadała się, kto opuści program? 

Angelika w trakcie rozmowy z Kubą wyznała, że ostatnia przemowa Klaudii bardzo ją poruszyła. Przypomnijmy, że dziewczyna samotnie wychowuje swojego młodszego brata, ma za sobą też trudne dzieciństwo. Chłopak nie do końca był pewien, o kim mówi Angelika, więc dopytywał się, która to z dziewczyn. Odpowiedź nowej uczestniczki była zaskakująca, bowiem jasno wytłumaczyła mu, że Klaudia to ta, która dziś odpadnie...

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother". Angelika i Jakub nowymi mieszkańcami domu Wielkiego Brata. Choć nie minął jeszcze dzień, widzowie już mają ich dość

Zaznaczmy w tym miejscu, że słowa te padły, gdy transmisja była relacjonowana na żywo. Nie umknęło to więc uwadze telewidzów. Na Instagramie "Big Brothera" pojawiło się w tej sprawie sporo komentarzy. 

Nowa uczestniczka powiedziała "Klaudia (...) no ta, co odchodzi". Przejęzyczenie czy może wynik przesądzony?
Czy tylko ja słyszałem, jak nowa Angelika powiedziała, że "Klaudia to ta, co odchodzi"? Na 15 minut przed zakończeniem głosowania? O co tu chodzi? - piszą internauci.

Oczywiście, nie zabrakło też głosów, że było to ze strony Angeliki po prostu przejęzyczenie. My sami nie wiemy do końca, co o tym myśleć, a jest to spowodowane głównie tą niekończącą się liczbą wpadek.

DH

Więcej o:
Komentarze (13)
Kolejna wpadka w "Big Brotherze"? Nowa uczestniczka zdradziła, że odpadnie Klaudia, zanim dowiedzieli się o tym widzowie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Widz

  Oceniono 13 razy 9

  Chodziło jej o to, że to ta co nominiwana.. Taki skrót myślowy, a wy od razu szukacie dziury w całym...

 • Gość: irma

  Oceniono 10 razy 6

  cały program idzie według SZCZEGÓŁOWEGO SCENARIUSZA !!!! bez niego prezesowa nie potrafiła by powiedzieć poprawnie ANI JEDNEGO ZDANIA !!! wszystko, tylko nie na żywioł!!!!

 • Gość: Pan i władca

  Oceniono 4 razy 4

  Widać widzowie BB nie są zbyt inteligentni. W poszukiwaniu wpadek już nawet głupie określenie biorą za ustawkę. Ale dla wszystkich głąbów/autorów portalu plotek wyjaśnię. Rozmawiała z kolesiem o tym, kogo chcieliby poznać Radka/Klaudię. On chciał Brodę, ona Klaudię. Nagle ten facet wypalił coś w stylu: "a kto to Klaudia", a ona mu tłumaczy, że ta co jest nominowana, użyła słowa odchodzi. Oczywiście, "dziennikarze" plotek.pl co chwila wyłapują bzdety pisane przez kretynów na fb i bezmyślnie hejtują program. Ofc, nie jest on wysokich lotów, jak i ten portal, ale na miłość boską, jeśli już o czymś piszecie to przynajmniej pofatygujcie się o jakieś sensowne źródło.

 • Gość: Koza

  Oceniono 3 razy 3

  Zabrzmiało to dość dziwnie ale chodziło raczej o to że Klaudia jest nominowana.

 • Gość: luki

  Oceniono 2 razy 0

  Oboje rozmawiali kto ich zdaniem odpadnie z programu i oboje stwierdzili, że Klaudia. Powiedziała tak bo byli przekonani, że odpadnie nie wiem gdzie tu wpadka? Takie głupoty piszecie a potem, że ustawione. Tak jak film z okularami, że raz miała założone a raz nie miała. Trzeba było oglądać na żywo, żeby zobaczyć, że w pewnym momencie ściągnęła okulary i położyła na lustrze. Ale już afera bo w tv trochę wycięli i wyglądało jakby zły montaż. Takie szukanie dziury na siłę.

 • Gość: ewa

  Oceniono 2 razy 0

  Upadla jacy program was cie go z antenna to jak dla czubow

 • Gość: Wolland

  Oceniono 2 razy 0

  Czepiacie się

 • Gość: Zniesmaczony

  Oceniono 4 razy 0

  Cały program to jedna sciema !!
  Przecież niektóre sytuacje są wyreżyserowane i to tylko ślepy nie zauważy!!
  Wszystko chodzi o oglądalność...żeby słupki leciały w górę...
  To naprawdę jest policzek dla inteligentnych osób!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX