"Big Brother". Produkcja tłumaczy się z nagrania, na którym Iza spotkała się z rodziną. Internauci bezlitośni. "Robicie z widzów idiotów"

"Big Brother" znowu w ogniu krytyki. Wszystko przez wpadkę, z której wynika, że program może być ustawiony. TVN tłumaczy się, a widzowie zarzucają manipulację.

"Big Brother" ma jasno określone zasady. Wynika z nich, że mieszkańcy domu Wielkiego Brata są odcięci od świata. Czy aby na pewno? Widzowie programu mają poważne wątpliwości, czy uczestnicy nie kontaktują się ze swoimi rodzinami. Do sieci trafiło niepokojące nagranie z relacji live. TVN próbował się tłumaczyć z wpadki, jednak w internecie zawrzało.

"Big Brother". Produkcja komentuje wpadkę, internauci bezlitośni

Widzowie zauważyli, że Iza wyszła z domu, aby udać się do lekarza. Jednak nie miała wyciszonego mikroportu. Chwilę później na nagraniu słychać szept i dziecięcy głos. W sieci wybuchł skandal. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ

Producent odniósł się do zamieszania w programie "Big Brother Nocą". Filip Chajzer rozwścieczył widzów, kiedy żartował z krytycznych komentarzy internautów. Prezenter powiedział m.in., że stacja nie może wyjawić, co tak naprawdę stało się w programie, bo obowiązuje ją... tajemnica lekarska.

Lekarza obowiązuje tajemnica lekarska. Iza odbyła wizytę u lekarza, z pewnością otrzymała diagnozę, ale ze względu na tajemnicę lekarską nie możemy zdradzić, co działo się w programie - powiedział na wizji.

Na oficjalnym facebookowym profilu "Big Brothera" rozpętało się piekło. Internauci nie uwierzyli w zasłanie się tajemnicą lekarską.

Ja zawsze też, jak idę do lekarza, którego widziałam raz w życiu, mówię: "czeeeeeść kochanie" i daję mu buziaka, a później dodaję, że mam "to" na sobie, bo dostałam głupie zadanie.
TVN, pamiętajcie, że robiąc idiotów z oglądających, tylko odwracacie ich od siebie!
Nie pokazaliście całego nagrania, a głos tej niby lekarki jest dograny. Zrobiliście z siebie idiotów, nic więcej.

Oglądaliście program? Jakie jest wasze zdanie?

AD

Więcej o:
Komentarze (57)
"Big Brother". Produkcja tłumaczy się z wycieku nagrania, na którym Iza spotkała się z rodziną. Internauci zarzucają manipulację
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Dariusz

  Oceniono 44 razy 42

  Masakra jaka ściema.ludzie nie wysyłajcie SMS.. jawne oszustwo

 • Gość: :)

  Oceniono 38 razy 36

  Dlatego właśnie nie oglądam tego gniota.:)

 • Gość: gośc

  Oceniono 36 razy 34

  Chajzer się składał jak scyzoryk jak wczoraj w nocnym programie kłamał!Pajac i tyle!!A program debilstwo do zdjęcia z anteny!

 • Gość: Sebastan

  Oceniono 32 razy 30

  W tle było słychać glos dziecka które mówi "mamuś". Sami sobie strzelili w kolano ponieważ puścili to wczoraj w live

 • Gość: xyz

  Oceniono 24 razy 24

  Właśnie obejrzałam jak chajzer się tłumaczył i wyśmiewał z widzów, że głos dziecka słyszeli a on
  próbuje wmówić że to takie heheszki jak kogoś boli gardło, tak jak z reguły stawałam po jego stronie tak w tym momencie stracił wszystkie notowania. TV jednak kłamie.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 27 razy 23

  Kto to właściwie ogląda:/ strata czasu

 • Gość: gość

  Oceniono 26 razy 22

  Nie powinni iść w zaparte...mogli jakąś bajeczkę wymyślić, że np. córka Izy miała jakiś atak paniki i Wielki Brat w drodze absolutnego wyjątku pozwolił na spotkanie, ale za to Iza będzie w niedzielę automatycznie nominowana, że niby musiała wybrać.Czasami jak mleko się wyleje, to już totalnie bez sensu brnąć w kłamstwo...lepiej by to wyszło niz idiotyczne kłamstwa o wizycie dwóch lekarek do "bolącego gardła" :/i głupia minka chajzera!

 • Gość: gość

  Oceniono 19 razy 19

  wczorajszy BB Nocą i pseudo wyjaśnienia Chajzera to totalne przegięcie i dno, robienie z widzów wariatów i półmózgów!To tak jakby politycy nagrani w Sowie i Przyjaciele się wypierali tego co mówili, np. pani Bieńkowska mówiąca za 6 000 zł to pracuje albo złodziej albo idiota.Poszło w eter i koniec, kropka - trzeba to wziąć na klatę!

 • Gość: rer

  Oceniono 14 razy 14

  Przecież ta Iza pracuje zawodowo w firmie podległej TVN-owi. Resztę sobie dopowiedzcie :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX