"Dance, dance, dance": za moment wielki finał! Czy będzie druga edycja?

"Dance, dance, dance" TVP okazał się świetną propozycją dla widzów znudzonych "Tańcem z Gwiazdami". TVP już szykuje się do drugiej edycji show. Ale najpierw - wielki finał.

"Dance, dance, dance" zmierza ku końcowi, ale TVP już może szykować się na drugą edycję programu. Choć przed telewizory przyciąga mniej widzów, niż "Taniec z Gwiazdami", wciąż jest to jeden z najlepszych programów w sobotnie wieczory. Jak informują Wirtualne Media, odcinki ogląda średnio niemalże 2 miliony osób.

"Dance, dance, dance": czy będzie druga edycja?

Sukces "Dance, dance, dance" sprawił, że TVP na poważnie myśli już o drugiej edycji show. "Party" ustaliło, że z TVP już kontaktują się gwiazdy zainteresowane wystąpieniem w kolejnej serii programu.

Sukces "Dance, dance, dance", przeszedł najśmielsze oczekiwania producentów. Już teraz produkcja odbiera mnóstwo telefonów od samych gwiazd, które są zainteresowane udziałem w show. To naprawdę mocne nazwiska - mówi informator "Party".

Jakie to nazwiska? Tego TVP nie zdradza, nie potwierdza również oficjalnie, że będzie druga edycja. Można się jednak spodziewać, że sukces pierwszej serii programu jest gwarancją powstania kolejnej odsłony.

"Dance, dance, dance": kiedy będzie finał programu?

W "Dance, dance, dance" trzy pary zawalczą o nagrodę pieniężną. Zostanie ona później przekazana na cele charytatywne. Finał pierwszej edycji programu odbędzie się wyjątkowo 21 kwietnia w niedzielę wielkanocną o godzinie 20:55, a nie jak zwykle w sobotę.

O główną nagrodę zawalczą następujące pary: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Katarzyna Dziurska i Emilian Gankowski, Victoria i Patricia Kazadi. Kto wygra?

MAW

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
Komentarze (5)
"Dance, dance, dance": za moment wielki finał! Czy będzie druga edycja? Gwiazdy już się zgłaszają
Zaloguj się
 • Gość: Emila

  Oceniono 6 razy 4

  Mam nadzieję że jakby była druga edycja to już bez Chodakowskiej, której nie da się słuchać :/

 • Gość: Gosia

  Oceniono 2 razy 2

  Ida to najmocniejsza strona tego programu... Jestem zafascynowana wdziękiem i klasą jurorki..

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 4 razy 2

  Oby jurry zmienili

 • Gość: ola

  Oceniono 7 razy -3

  bardzo fajne jury chętnie oglądnę drugą edycje

 • Gość: Malina

  Oceniono 6 razy -4

  Fajnie ogląda się i słucha Idę superowa babka coś nie mogę strawić Dziurskiej z jej pakerem taki Johny Brawo z Wadowic

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX