Justyna Żyła w "TZG" zarobiła krocie. Traktowano ją jak prawdziwą gwiazdę. Luksusowy apartament to nie wszystko

Justyna Żyła budziła największe kontrowersje w "Tańcu z Gwiazdami". Choć celebrytka pożegnała się już z programem, udział w tanecznym show może uznać za udany - przynajmniej pod względem finansowym.

Justyna Żyła była najbardziej kontrowersyjną uczestniczką dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami". Celebrytka w każdym odcinku była ostro krytykowana przez jurorów, którzy przyznawali jej rekordowo niskie noty. Była żona Piotra Żyły cieszyła się jednak sympatią widzów, którzy umożliwili jej wytrwanie aż do piątego odcinka. Czy udział w programie był dla niej porażką? Jak dowiedział się Pomponik, gwiazda zarobiła krocie.

Justyna Żyła największą wygraną "Tańca z gwiazdami"?

Celebrytka nie potrafiła się przełamać w programach na żywo. Kiedy wychodziła na parkiet, paraliżował ją stres. Regularnie myliła kroki i w opinii wielu osób była najgorszym uczestnikiem w historii "Tańca z Gwiazdami". Na szczęście przed udziałem w programie Justyna Żyła zadbała o dobrą umowę.

Mieszkając w Wiśle, nie znała stawek rynkowych dla gwiazd. Historia z jej wynagrodzeniem była dość skomplikowana. Na pierwszym spotkaniu z przedstawicielami stacji zgodziła się na wszystko - na wiele gorsze warunki od ostatecznych. Po tygodniu poprosiła o ponowne spotkanie, mając już reprezentantkę. To ona wynegocjowała dla niej aż 12,5 tys. złotych za odcinek. Dodatkowo najlepszy apartament na czas pobytu w Warszawie oraz luksusowy catering - zdradził informator Pomponika.

Co ciekawe, w trakcie trwania programu Justyna starała się o zwiększenie gaży. Produkcja jednak zabezpieczyła się i zakontraktowała wszystkim uczestnikom stałe kwoty za odcinek. Żyła przez pięć tygodni zarobiła 62,5 tysięcy złotych.

AD

Więcej o:
Komentarze (92)
Justyna Żyła w "TZG" zarobiła krocie. Traktowano ją jak największą gwiazdę. Luksusowy apartament to nie wszystko
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: asik

  Oceniono 47 razy 39

  Na tej pani dalej zarabiają wszystkie media, dzień w dzień ona - o żadnym innym uczestniku tyle nie piszą. Ją lansują, ludzie krytykują, hejtują...Za wystawianie się na takie pośmiewisko to zarobiła stanowczo za mało! Dobrze, że nie jest lotna i tego nie ogarnia!

 • Gość: hej

  Oceniono 32 razy 24

  rozumiem, robi z siebie publicznie kretynkę, chce za to kupę kasy,
  ale już wystarczy, mam nadzieję, że media wkrótce będą miały jej dość, bo oprócz obciachu nie wnosi NIC

 • jaroli

  Oceniono 34 razy 20

  Ku... , ludzie komu? i za co? Największa łamaga świata, bez rozumu i jakichkolwiek umiejętności. Ludzie w Afryce ciagle nie maja co jeść , a tu takiej dziewuszce bez urody i czegokolwiek takie pieniądze płaca . Za co, pytam, za co?

 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy 11

  im wiecej krytyki,pomyj wylewamy na te niby gwiazdy tym bardziej staja sie one interesujace,to kolo sie kreci i dopoki nic mu nie przeszkodzi poleci dalej,to biznez,wymagajac ,zeby o niej nie pisac sami o to prosimy

 • Gość: komentująca1

  Oceniono 14 razy 10

  No co Wy. Nie wierze żeby tyle zarobiła, skoro znanej piosenkarce płacili 10 tys za odcinek, a na pseudo-gwiazdce nie dorobili się nie wiadomo jakiej oglądalności. Ta edycja to dno

 • lubicz56

  Oceniono 10 razy 8

  Jak widze, wielu komentatorów nie moze pogodzić sie z myśla, ze prosta kobieta bez wyksztalcenia, znalazla sposób na zycie i kosi kase. Waszym zdaniem powinna dom (ktory sama wybudowala na dzialce rodziców) zostawić bylemu mezowi a sama z dziecmi pójść na zasilek.

 • Gość: Lidia

  Oceniono 12 razy 8

  Przecież o to jej chodziło, żeby znaleźć się na pierwszych stronach. Niedługo zobaczymy ją w jakiejś reklamie, może będzie to smar do nart?

 • Gość: A.

  Oceniono 10 razy 8

  Pewnie tej wysokiej kwocie „zawdzięczamy”, ze jednak po piątym odcinku, jak już jej nieporadne pląsy przyciągnęły publikę, a przede wszytskim reklamodawców, Polsat powiedział bye, bye!

 • lubicz56

  Oceniono 7 razy 7

  ... Dodatkowo najlepszy apartament ...
  "Najlepszy" to znaczy jaki? Lepszy niz pozostali uczestnicy czy moze najlepszy w Warszawie, Polsce, Europie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX