"Big Brother". Kolejny uczestnik opuścił dom Wielkiego Brata. Nie ukrywa, że liczy na przywrócenie go do programu. Wiemy, kto został nominowany

"Big Brother". Za nami drugi tydzień trwania nowej edycji show. Z programem do tej pory pożegnali się Daniel i Marlena, którzy odeszli na własne życzenie, oraz nominowana Natalia. Do nich dołączył Tomek. Nominowani w tym tygodniu są Karolina i Maciek.

W tym tygodniu zagrożeni byli Tomek, Łukasz i Justyna, która otrzymała karną nominację. Dziewczyna złamała regulamin i zakrywała mikrofon podczas rozmowy z Marleną. Jej chłopak nie ukrywał, że był zdziwiony jej zachowaniem, gdyż jest ona osobą daleką od nieprzestrzegania wszelkich zasad. Widzowie zdecydowali, że w tym tygodniu dom Wielkiego Brata powinien opuścić Tomek. Zdobył 53 proc. głosów.

"Big Brother". Tomek opuścił dom Wielkiego Brata

Jesteście niesamowici. Cieszę się, naprawdę - mówił na pożegnanie do uczestników.

Jednak nie ukrywa, że chętnie powróciłby do programu, gdyby tylko otrzymał taką szansę. Prowadzący Bartek Jędrzejak przyznał się mu, że uważał, że to on będzie najmocniejszym ogniwem.

Powiedział, że niczego nie żałuje i niczego by nie zmienił. Uważa, że gdyby zrobił coś inaczej, nie byłby autentyczny. Wchodząc do domu Wielkiego Brata, miał założenie, że musi być sobą przede wszystkim. Jednak będzie czuł niedosyt i do końca ma nadzieję, że zostanie przywrócony do programu. Pozostali nominowani uczestnicy nie ukrywają, że są szczęśliwi.

Bardzo się cieszę - mówił Łukasz.
Dobrze się czuję, ale odejście Tomka sprawiło mi przykrość - dodała Justyna.

"Big Brother". Nominacje

Tak jak i w zeszłą niedzielę odbyły się nominacje. Łukasz wskazał Maćka, "którego nie znosi". Drugą osobą był Radek, bo "zbyt mocno dominuje w kuchni". Justyna wskazała Radka i Karolinę, "którym odbiło na punkcie gotowania i sprzątania". Izie nie spodobało się zachowanie Justyny, bo "złamała regulamin i naraziła całą grupę" oraz podpadła jej Karolina, która "zamiast się integrować, skupia się na sprzątaniu i gotowaniu". Radek wskazał Łukasza, bo "ma z nim najmniejszy kontakt", oraz Justynę, która "za dużo filozofuje". Karolinie w tym tygodniu podpadli Łukasz, bo "ją drażni swoim zachowaniem" oraz Klaudia, która "nie odnajduje się w grupie". Magdzie bardzo ciężko było nominować, jednak wskazała Radka, bo "wprowadza nerwową atmosferę w kuchni" oraz Karolinę, również ze względu na jej poświęcenie się obowiązkom domowym, zamiast na integracji. Oleh nominował Łukasza i Justynę, a Klaudia  - Karolinę, bo "denerwuje ją jej zachowanie i wywyższanie się" i Maćka, który "ciągle narzeka, że wszystko mu przeszkadza". Kasia w tym tygodniu wskazała Karolinę, bo "nie ma swojej opinii" oraz Maćka, na którym "się zawiodła, bo okazał się osobą arogancką". Zdaniem Igora powinna odejść Justyna, z którą nie może złapać kontaktu i męczy go swoim stylem życia, oraz Maciek, bo marudzi. Jako kolejny nominuje Bartek. Jego zdaniem powinni odejść "matka nadgorliwa", czyli Karolina oraz Maciek, który jest szydercą. Maciek uznał, że powinien odejść Łukasz oraz Kasia, która "nie potrafi się dostosować do zasad panujących w kuchni". Nominowani w tym tygodniu są Karolina (6 nominacji) i Maciek (5 nominacji).

Okazuje się też, że do domu Wielkiego Brata dołączą nowi uczestnicy. Kto to będzie? Czy Tomek słusznie ma nadzieję, że to on znowu pojawi się w programie? Wszystkiego dowiemy się prawdopodobnie w poniedziałek.

AW

Więcej o:
Komentarze (64)
"Big Brother". Kolejny uczestnik opuścił dom Wielkiego Brata. Nie ukrywa, że liczy na przywrócenie go do programu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gil

  Oceniono 18 razy 14

  Maciek już powinien odpaść w poprzednim tygodniu - arogancki cwaniaczek a jaki pewny siebie

 • Gość: Pellaśka

  Oceniono 23 razy 9

  To nawet nie jest żenada,ani dno dna.To jest brak słów i refleksja "Quo vadis homine" ?

 • Gość: __A

  Oceniono 8 razy 8

  Nieprzyjemny typ. Nic dziwnego że odpadł

 • Gość: Deg

  Oceniono 7 razy 7

  Mam nadzieje, ze maciek bedzie nastepny, traktuje kobiety z wyzszoscia, tego nie da sie sluchac

 • Gość: Iga

  Oceniono 15 razy 7

  A ja oglądam..
  I dziwię się dlaczego komentują ci którzy nie oglądają

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 7

  gdzie on chciałby chcieć wracać ????
  dziekujemy narcyzowi serdecznie i pozdrawiamy narcyza,
  filipka kajzerka trza nominować

 • Gość: Bigmama

  Oceniono 15 razy 7

  Dno,kicz i nikt nie ogląda....a wszyscy wiedza krojem kim, co robi i kiedy został nominowany. To jak z disco polo ...tyle w temacie 😊😃

 • Gość: Obserwator

  Oceniono 5 razy 5

  Maciek to zwykły cham i prostak. Zarozumiały alkoholik bez żadnych zahamowań. Dno

 • jeak

  Oceniono 5 razy 5

  "liczy na przywrócenie go do programu"

  Skąd takie głupie myśli? Przecież nie po to został nominowany i usunięty ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX