"Dance, Dance, Dance". Wiktoria Gąsiewska przeżyła załamanie na treningach, ale to nie jej para pożegnała się z programem

"Dance, Dance, Dance". Tydzień temu z programem nie pożegnał się nikt. W dzisiejszym odcinku jedna z par zatańczyła po raz ostatni.

"Dance, Dance, Dance". W dzisiejszym odcinku jako pierwsi zatańczyli Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Młodym gwiazdom "Rodzinki.pl" przypadła energetyczna choreografia z teledysku Nicki Minaj i Davida Guetty do przeboju "Hey Mama". Dziewczyna nie ukrywała, że treningi zaczynają ją męczyć. W trakcie przygotowań do tego odcinka przeżywała kryzys.

Nie spodziewałam się, że to będzie takie czasochłonne - wyznała do kamery.

Podczas występu nie było jednak mowy o kryzysie. Jurorzy obsypali Gąsiewską komplementami.

Jesteś o wiele lepsza, niż Nicki Minaj. Kochana, przebudziłaś się i to jak - zachwycała się Ida Nowakowska.
Widać było tę siłę przebicia. Miażdżycie scenę - dodała Ewa Chodakowska.

Ich występ został oceniony na 28,5 punktów.

"Dance, Dance, Dance". Finał coraz bliżej

Jeszcze lepiej poradziły sobie siostry Kazadi. Dziewczyny zatańczyły do piosenki Chrisa Browna "Turn Up The Music". Duet otrzymał aż 29 punktów.

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski tydzień temu zatańczyli najsłabiej ze wszystkich par. Tym razem poszło im nieco lepiej. Choreografia do kawałka "It's Like That" okazałą się być dla nich szczęśliwszą.

Jesteście piękną parą, pięknie pracujecie - podsumowała ich Chodakowska.
Troszeczkę się czasami gubisz - zwróciła się do Gankowskiego Chodakowska.

W obronie ukochanego stanęła Kasia Dziurska. Trenerka przypomniała jurorom, że jej partner nigdy wcześniej nie tańczył i przed udziałem w programie nie miał wyczucia rytmu. To jednak nie udobruchało jurorów. Duet został oceniony na zaledwie 24.5. Jak na "Dance, Dance, Dance" to dość niski wynik.

Jako ostatni zatańczyli Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak. Ich taniec do utworu "Naughty Girl" w wykonaniu Beyonce (w teledysku towarzyszył jej Usher) nie przypadł jednak do gustu jurorom.

Ostatnio dałam wam kredyt zaufania. Uważam, że spóźniacie się z zapłatą - surowo zaczęła Nowakowska.

Wtórowała jej Ewa Chodakowska, a to rzadkość.

Oczekiwałem, że będzie hot, a dla mnie była kreskówka - dodał na koniec Robert Kupisz.

Para otrzymała jeszcze mniej punktów, niż ich poprzednicy - 21.

"Dance, Dance, Dance". Solówki

Solówki zatańczyli: Patricia Kazadi, Wiktoria Gąsiewska, Kasia Dziurska i Rafał Maślak. Był to szczególnie stresujący etap dla trenerki i modela - ich pary były zagrożone odpadnięciem z programu. Po zsumowaniu punktów z tego oraz poprzednika odcinka okazało się, że najmniej otrzymali ich Rafał Maślak i Marcelina Zawadzka. To właśnie oni pożegnali się dziś z programem.

Jaki myślicie, kto wygra "Dance, Dance, Dance"?

Więcej o:
Komentarze (22)
"Dance, Dance, Dance". Wiktoria Gąsiewska przeżyła załamanie na treningach, ale to nie jej para pożegnała się z programem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Karol

  Oceniono 14 razy 12

  Czemu Kazadi nie tańczy innych gatunków? Czemu nie jazz czy nowoczesny? Faworyzuja! W życiu by nie dała rady zrobić tego co dzisiaj K. Dziurska

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 7 razy 7

  Nie wiem czego tak faworyzowane są Kazati i ta jej siostrunia mlode dziwuchy a figury makabryczne

 • Gość: Mm

  Oceniono 7 razy 7

  "Po zsumowaniu punktów z tego oraz poprzednika odcinka okazało się, że najmniej otrzymali ich Kasia Dziurska i Emilian Gankowski. To właśnie oni pożegnali się dziś z programem...... " chyba jednak Rafał i Marcelina.

 • Gość: js

  Oceniono 9 razy 5

  Marcelina nie powinna odpasc jej i Rafala taniec dawal przyjemnosc i tego oczekuje od tanca Natomiast taniec Kasi mnie meczyl i raczej bylo to na zasadzie kiedy skonczy i to kazdy taniec ktory zaprezentowala Widac bylo ze Kasia ciezko pracowala ale niech zajmie sie sportem taniec nie

 • Gość: Hejka

  Oceniono 4 razy 4

  Słuchaj Plotek.pl-nie podawajcie bzdurnych informacji bo to wstyd! W tym tyg odeszli z programu Marcelina z Rafałem

 • Gość: Emilia

  Oceniono 4 razy 2

  Czemu kłamiecie ?! Opadła Marcelina i Rafał a nie Kasia z Emilem !!! Podawanie słuch informacji to żenada dziennikarska !

 • Gość: xxx

  Oceniono 2 razy 2

  ktoś nie oglądał do końca. Odpadła Marcelina i Rafał.

 • Gość: Pazdziochowa

  Oceniono 1 raz 1

  Młoda Gosiewska iAdam nie Adaś na litość Boską,skończcie te zdrobnienia byli tak hołubieni że aż mdliło.No i potem foch.Kasia super,tyle pracy i potu.Marcelina odpadła ale ludzie to nie koniec świata,pewnie chciałaby potańczyć ale swoje zrobiła.Kasi życzę wygranej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX