"Big Brother". Łukasz dokonał coming outu przed domownikami. "Nie chcę dalej iść w to kłamstwo"

"Big Brother". Emocje w domu Wielkiego Brata sięgają zenitu. Każdego dnia docierają do nas zaskakujące wieści. Co wydarzyło się tym razem? Łukasz, który jeszcze dwa dni temu jasno przyznał, że nie jest gejem, teraz postanowił wyznać domownikom prawdę.

Program "Big Brother" powoli się rozkręca. Widzowie coraz bliżej poznają wszystkich uczestników, a atmosfera w domu Wielkiego Brata staje się napięta. Nie każdy chce bowiem już na samym początku zdradzać o sobie zbyt wiele. I tak też było w przypadku Łukasza, który zaledwie kilka dni po rozpoczęciu programu został wprost zapytany przez domowników o to, czy jest gejem. Ten wówczas jasno odparł, że nie, jednak chwilę później, gdy został wezwany do pokoju zwierzeń, wyznał, że rzeczywiście jest "biseksualny ze skierowaniem na geja". Zaznaczył przy tym, że "nie chce się jeszcze otwierać, bo jest za wcześnie". Dziś już wiemy, że chłopak postanowił jednak wyznać prawdę uczestnikom. Wczoraj dokonał przed nimi coming outu. 

"Big Brother". Łukasz wyznał, że jest osobą homoseksualną 

Na samym początku Łukasz poinformował o swojej orientacji Igora, gdyż to właśnie on jako pierwszy próbował uzyskać od niego tę jakże intymną informację. 

Myślę, że jestem biseksualny ze skierowaniem na homo. Nie chcę iść w to kłamstwo dalej, bo się nie czuję z tym komfortowo - powiedział Łukasz.

Reakcja Igora na to wyznanie była dość stanowcza. 

Dopóki nie powiesz, że jesteś moim chłopakiem, to ja nie mam z tym problemu - mówił.

Gdy natomiast Igor poszedł do pokoju zwierzeń, w rozmowie z Wielkim Bratem odparł: 

Pokazał jaja, że się przyznał. Ale ja od początku wiedziałem, co jest grane.

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother". Jeden z uczestników chce odejść z programu. Wyznał, że się dusi i nie jest do końca sobą

Co ciekawe, orientacja seksualna Łukasza stała się w pewnym momencie tematem nr. 1 w domu. Chłopak podczas dyskusji z pozostałymi uczestnikami zdradził między innymi, że już w gimnazjum poczuł, że jest osobą homoseksualną, jednakże do niedawna spotykał się również i z dziewczynami. To wówczas Igor zaproponował mu, by spróbował także seksu z kobietą, nie namawiając go tym samym do zmiany orientacji. 

Ja nie mówię tego dlatego, że chcę żebyś zmienił orientację, bo jak sobie jesteś gejem, to bądź, tylko będziesz miał większe porównanie - wyznał Igor.

Jedyną osobą, która nie do końca potrafiła zrozumieć Łukasza był Daniel. On jako zagorzały katolik jasno wyjaśnił mu, że takie osoby są niestety potępione przez Boga. 

Jak widać, choć żyjemy w XXI wieku to nadal są tematy, które budzą ogromne poruszenie i kontrowersje. To przykre, że takim tematem jest właśnie orientacja seksualna. 

DH

Więcej o:
Komentarze (40)
"Big Brother". Łukasz dokonał coming outu przed domownikami. "Nie chcę dalej iść w to kłamstwo"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: pinia

  Oceniono 24 razy 16

  To wydanie Big brothera to dno...Nikogo tam ciekawego, powinni ich wszystkich naraz wypierd.....
  Są jak jedna wielka kupa

 • Gość: Aleeks

  Oceniono 22 razy 10

  Jakie emocje i jakiego zenitu... be jaj. Cmokał go największy oblech i zbok Witkowski więc po co ta dyskusja. Po za tym tego durnego programu się nie da oglądać. " Amen".

 • Gość: Rex

  Oceniono 13 razy 9

  Bzdury totalne, żadna sensacja. I tak tego nie oglądam. Szk0da czasu. Wolę pooglądać starożytnych kosmitów. O

 • Gość: gość

  Oceniono 14 razy 8

  Rola w 19+ nie była przypadkiem :o

 • Gość: Misia

  Oceniono 6 razy 6

  Każdy ma prawo do swej orientacji seksualnej. Oglądam w tv . I oglądałam poprzednie edycje . Ty tak jakoś inaczej . Niektórzy ok A niektórzy to sztuczne lalki i keny . Mogli wybrać normalnych prostych ludzi jak w poprzednich edycjach

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 5

  Ludzie, już niedobrze się robi czytając takie newsy. Przecież nie trzeba być jakimś superIQ żeby wiedzieć, że nie chodzi tu o jakieś relacje z BB tylko o podprogowe nasączanie społeczeństwa jednym i tym samym tematem. Poprzeczka w dół, poprzeczka w dół.

 • Gość: Ola

  Oceniono 10 razy 4

  Sam nakręca temat zupełnie niepotrzebnie, chociaż jego kobiece ruchy i wrażliwość i tak go zdradziły, ale jak się zdecydował o tym powiedzieć, to już jego sprawa, tylko niech się nie zdziwił, że w pewnym momencie będzie mu to wypomniane i to w nieelegancki sposób

 • Gość: kkkk

  Oceniono 5 razy 3

  Synonimy do słowa przeorać
  1. zorać , zaorać , rozorać , poorać , spulchnić , zruszyć , wzruszyć , pobruździć , rozryć , poryć , zryć , przeciąć , poprzecinać , pociąć , rozciąć , porżnąć , rozbić , przebić , rozjeździć , porozjeżdżać , zjeździć

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX