Hubert Urbański prowadzącym "Dzień Dobry TVN"? Gospodarz programu "Milionerzy" z własnym pasmem "Postaw na Dzień Dobry!"

Hubert Urbański od poniedziałku pojawia się w porannym programie "Dzień Dobry TVN". Dołączył do prowadzących, ale w zupełnie innym charakterze. Prowadzi własne mikro-pasmo z loterią "Postaw na Dzień Dobry!".

Hubert Urbański prowadzi od poniedziałku już nie tylko program "Milionerzy", ale również "Postaw na Dzień Dobry!" w porannym programie "Dzień Dobry TVN".

Hubert Urbański w "Dzień Dobry TVN"

Hubert Urbański w "Dzień Dobry TVN" do tej pory pojawiał się sporadycznie jako gość. Opowiadał wtedy o niektórych odcinkach i gościach swojego programu "Milionerzy". Teraz jednak rolę gościa zamienia na jednego z prowadzących - choć w innym charakterze, niż chociażby Dorota Wellman czy Marcin Prokop.

Hubert Urbański w "Dzień Dobry TVN" poprowadzi własną loterię "Postaw na Dzień Dobry!". Może w niej wziąć udział każdy, kto wyśle SMS-a do programu. Hubert Urbański i jego loteria będą stałym punktem "Dzień Dobry TVN" aż do 28 kwietnia.

"Postaw na Dzień Dobry!" - co można wygrać?

Codziennie będzie można wygrać, cytując Huberta Urbańskiego, "coś". Tym "czymś" są sprzęty elektroniczne (np. w poniedziałek gracz wygrał tablet), sprzęty AGD, ale na szczęśliwców czekają również samochody. I co najbardziej istotne, jeśli już uda się wam wziąć udział w loterii i dodzwoni się do was TVN, to nie da się przegrać, bo każde pole loterii wygrywa. Oczywiście najpierw trzeba się doczekać na telefon z TVN.

Więcej o:
Komentarze (6)
Hubert Urbański prowadzącym "Dzień Dobry TVN"? Gospodarz programu "Milionerzy" z własnym pasmem "Postaw na Dzień Dobry!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: M

  Oceniono 3 razy 1

  Nawet ddtvn schodzi na psy. Oglądałam bo czasem można było posłuchać wypowiedzi mądrych ludzi. Ale jak wczoraj zobaczyłam ta loterie to mi się już odechcialo

 • Gość: Jola

  0

  Tracą widzów, to próbują ich kupić nagrodami. To jak przyznanie się do porażki. Dno.

 • Gość: ZZZZ

  0

  Z tym facetem nie oglądam żadnego programu. Szkoda mojego cennego czasu.

 • Gość: Zonk

  0

  Na Dzień Dobry to można ptaszka postawić!

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 1 raz -1

  Super, lubie ten program :)

 • lucifer

  Oceniono 4 razy -2

  Glownym problemem polskiej tv sniadaniowej jest ta otyla kobieta,
  wyraznie chora, ktora powoduje natychmiastowe obrzydzenie, do jedzenia, do tv i w ogole.

  Sorry, taka prawda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX