"Big Brother". Powód rezygnacji Uli Chincz. Zastąpił ją Filip Chajzer. "Rezygnuję z oglądania"

"Big Brother" wystartował. Nie obyło się jednak bez niespodzianek. W ostatniej chwili Ula Chincz zrezygnowała z prowadzenia nocnego wydania programu. Jej miejsce zajął Filip Chajzer.

"Big Brother" wrócił na antenę TVN7 po 17 latach przerwy. Przez kolejne trzy miesiące dom Wielkiego Brata będzie miejscem rywalizacji kilkunastu skrajnie innych osobowości. W każdą niedzielę w programie na żywo dowiemy się, kto odpadł z show. Nowością jest nocne studio, którego gospodarzem miała być Ula Chincz. Dziennikarka zrezygnowała kilka godzin przed startem programu - zastąpił ją Filip Chajzer.

Ula Chincz zrezygnowała z prowadzenia "Big Brothera"

"Big Brother Nocą" jest emitowany codziennie o godzinie 23 na antenie TVN7. Prowadzący rozmawiają z uczestnikami na temat ich problemów i emocji towarzyszących odseparowaniu od świata. Pierwotnie rozmowy miała prowadzić Ula Chincz i Małgorzata Ohme. Niestety, ta pierwsza zrezygnowała kilka godzin przed startem programu. Dlaczego?

Z Ulą Chincz nie dogadaliśmy się co do szczegółów kontraktu - powiedziała w rozmowie z "Party" osoba zajmująca się PR-em programu.

Miejsce dziennikarki zajął Filip Chajzer. Jak poradził sobie w roli prowadzącego? Zdania są podzielone.

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd TVN. Niezbyt mądra decyzja.
No to przez pana rezygnuję z oglądania. Żegnam.
Boże jest tylu super prowadzących, czemu ten Pan? No czemu?? Zapowiadał się tak super program, ze 100 proc. spada na 50 proc. (to nie jest hejt) to moja opinia. Nie mam obowiązku kogoś lubić. Szanuję Pana, ale po ludzku mam dość oglądania tej samej twarzy - pisali przeciwnicy.

Jednak nie brakowało też pozytywnych komentarzy.

Doskonała decyzja, błyskotliwość, poczucie humoru i luz. Pasuje tam idealnie.
Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu już się nie mogę doczekać.

A jakie jest wasze zdanie?

AD

Więcej o:
Komentarze (20)
"Big Brother". Powód rezygnacji Uli Chincz. Zastąpił ją Filip Chajzer. "Rezygnuję z oglądania"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ola

  Oceniono 26 razy 12

  nie oglądam z powodu Chajzera iwielkiej siostry to dwie pomyłki

 • mmagi

  Oceniono 22 razy 10

  I brawo dla Pani Uli,ze zrezygnowała z tego badziewia,Chajzer to porazka TVNu,ostatnio coś go na TVN nie widać,chyba go ukryli w TVN7:),no i ta prowadząca Agnieszka Szulim o twarzy nie Agnieszki Szulim tez porazka,co do Chajzera to prosiła bym,zeby ktoś mu zwrócił uwagę,ze jak siada to niech nie rozwala nóg,prostackie to i chamskie,jak go cisną jaja to moze ciut szersze spodnie?

 • Gość: kłamsTVa

  Oceniono 3 razy 3

  TVPis to telewizja dla ciemniakow, same debilne programy, nie to co TVN, to oferta skierowana do inteligentnych! i odpalaja bigbradera chwalac sie rekordowa ogladalnoscia. Swietna ta inteligencja co sie pasjonuje takim chłamem :D:DD:

 • Gość: Gosia

  Oceniono 5 razy 3

  Po wczorajszym występie Chajzera rezygnujemy z oglądania na pewno o 23 tego bezsensu komentowania!!! Uczestników chcieliśmy pooglądać, a nie Chajzera z problemami emocjonalnymi, Pani psycholog niestety też za wiele nie ma do powiedzenia. Głos Brata kobieta. DNO.

 • Gość: MD

  Oceniono 3 razy 3

  Co to za program??..
  Nie ma już co pokazywać w TV????

 • Gość: G i T

  Oceniono 2 razy 2

  Szkoda, że organizatorzy wszystko zepsuli. Głos i Pan komentujący o 23 wraz z Panią psycholog. Nie da się tego słuchać. Rezygnujemy

 • Gość: vulgaris

  Oceniono 2 razy 2

  Nie ktoś w tym programie, ale ten program w jakiejś TV... mający widzów, emocjonujących się tym, kto go "prowadzi"... to jest dopiero POMYŁKA.
  Znaczy - nawet TVN rozumiem, kupili kiedyś licencję, odgrzewają kotleta, trochę na zasadzie "może ciemny lud to kupi" - i lud kupuje.
  Powiedzmy, że to taka misja "odebrać target ku...zji": zamiast słuchać gadzinówki, niech się emocjonują garstką zamkniętych i podglądanych, będących na pozór nikim, jak oni.

 • mason_i_cyklista

  Oceniono 2 razy 2

  nie oglądam bo nie mam telewizora. Czy mogę liczyć na codzienne relacje z każdej godziny, bym był na bieżąco bez oglądania?

 • Gość: Bartek719

  Oceniono 5 razy 1

  Ta edycja to wielka pomyłka i cios dla TVN.Poczynając od wytypowania uczestników,płatny live, który nie jest na żywo, zmiana wielkiego brata na kobietę,edycja bb nocą odbiegająca od innych edycji-nie mam zamiaru po 23 oglądać Hajzera tylko jakieś ostre kąski z domu.Wydaje się być reality show z ustawionym scenariuszem co mnie osobiście się nie podoba jak i cała otoczka programu.Jedynka była najlepsza i w pełni realna-żałować można tylko braku powtórki tamtego sukcesu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX