"Taniec z Gwiazdami". Kto zastąpi Michała Malitowskiego? Polsat wydał oświadczenie

Michał Malitowski zrezygnował z zasiadania w jury "Tańca z gwiazdami". Długo spekulowano, kto go zastąpi. Polsat wydał oświadczenie, które rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Michał Malitowski nie wróci już do sędziowania w "Tańcu z gwiazdami". Decyzję tę podjął po tym, jak zmuszony był do opuszczenia dwóch kolejnych odcinków nowej serii z powodu kontuzji.

"Taniec z Gwiazdami". Michał Malitowski odchodzi z jury

Szybko padły pytania o to, kto go zastąpi - mówiono, że będzie to Edyta Herbuś. Sam Michał Malitowski nie odniósł się do tych plotek. Sprawę skomentowała za to przedstawicielka Polsatu.

Nie mamy w planach zapraszania do programu czwartego jurora na miejsce Michała Malitowskiego - oświadczyła portalowi WirtualneMedia.pl Ewa Wojciechowska, szefowa działu PR Telewizji Polsat.

Wszystko wskazuje na to, że uczestnictwo Edyty Herbuś w "Tańcu z Gwiazdami" było tylko plotką i życzeniem niektórych widzów, którzy chętnie zobaczyliby tancerkę wśród jurorów.

Taniec z Gwiazdami - jury

Michał Malitowski zasiadał w jury "Tańca z Gwiazdami" od 2014 roku. Do momentu rezygnacji opuścił zaledwie dwa odcinki programu. Przy stole sędziów pozostają niezmiennie: Andrzej Grabowski, Ola Jordan i Iwona Pavlović.

MAW

Więcej o:
Komentarze (7)
Taniec z Gwiazdami. Kto zastąpi Michała Malitowskiego? Polsat wydał oświadczenie
Zaloguj się
 • Gość: aaa

  Oceniono 4 razy 4

  jury do dpy.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 6 razy 4

  I ten znawca tańca, poeta-rymokleciarz, grabarczyk czy jak mu tam, potrzebny jak dziura w moście. Piotr Galiński to był juror!

 • Gość: The Rolling Stones 2

  Oceniono 2 razy 2

  No jak to Kto zastąpi?? Aktualnie na topie Zenek lub Sławomir

 • Gość: gość

  0

  Zlikwidujcie ten badziew

 • Gość: Luna

  Oceniono 2 razy 0

  Wielka szkoda , że nie będzie pana Michała w TzG!!Ale zdrowie jest najważniejsze!!!Życzę panu Michałowi szybkiego powrotu do zdrowia i mam nadzieję, że jeszcze wróci do TzG może nie do obecnej edycji ale do następnej!!! Panie Michale życzę panu szybkiego powrotu do zdrowia i trzymam kciuki żeby jak najszybciej pan wrócił do nas i do Tańca!! Powodzenia!!!

 • Gość: Jagoda

  Oceniono 3 razy -1

  Pavlowitz czy jak tam się nazywa przegina na całej linii. Kim ważnym jest żeby tak obrażać. Zachowanie jak prymitywa ,słoma z butów ,Grabowski to samo .Niech się ogarną nie są pęmpkiem tego świata Mamba to mambada a Grabowski wczuł się w rolę Kiepskiego.Brzydko jurorzy, nie powinno tam Was być. CZY KTOŚ WIDZIAŁ JAK GRABOWSKI TAŃCZY? JA NIE .

 • Gość: Sasza58

  Oceniono 6 razy -2

  Szkoda ze P. Michal już nie będzie w jury..... Jak dla mnie mogłaby zastąpić P. Michała Edyta Herbuś, ale to już stacja zadecyduje.... Natomiast P. Iwona powinna sama odejść z jury, ostatnio zrobiła się stara sfrustrowana kobieta mająca jakieś problemy życiowe które nie wiedziec czemu odbijają sie na uczestnikach TzG.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX