Monika Brodka u Wojewódzkiego opowiedziała o relacjach z Zalewskim i Podsiadło. "Przyjaźnimy się, jesteśmy sąsiadami"

Monika Brodka w programie 'Kuba Wojewódzki'

Monika Brodka w programie 'Kuba Wojewódzki' (Fot.tvnpl/Youtube)

"Kuba Wojewódzki". Tym razem gwiazdą programu była Monika Brodka. Piosenkarka na kanapie showmana nie tylko odpowiedziała na trudne pytania, ale też zaśpiewała.

Monika Brodka była gościem 2. odcinka najnowszego sezonu programu "Kuba Wojewódzki". Samozwańczy król TVN nazwał piosenkarkę jego "ulubionym dzieckiem". 

Monika Brodka u Kuby Wojewódzkiego 

Monika Brodka na prośbę Kuby Wojewódzkiego zaśpiewała też jeden z najpopularniejszych hitów lat 90. Mowa o piosence Space girls - "If you wanna be my lover". Wszytko dlatego, że przyznała się, że jest fanką tego zespołu. 

 

Monika Brodka o prywatności 

O prywatnym życiu Brodki trudno wyczytać z tabloidów czy portali społecznościowych. Piosenkarka mocno zaakcentowała to w programie. 

Bardzo mocno rozdzielam moje życie prywatne od zawodowego. Tu jestem Monika Brodką, a jak zaśpiewam to już Brodką. (...) Tę granice wyznaczyłam, żeby ludzie skupili się na mojej działalności artystycznej. Prowadzę nudne życie prywatne. 

Gwiazda opowiedziała też o swoim koncie na Instagramie, na którym pokazuje, jak gotować tylko z resztek jedzenia. 

Nie obeszło się też bez odniesień do coveru piosenki Izabeli Trojanowskiej "Wszytko, czego dziś chce", który został wykorzystany w serialu "Rojst".

To było duże wyzwanie. Podchodzę ostrożnie do wykonywaniu coverów. Na początku powiedziałam nie. Nie miałam pomysłu na aranż, na interpretację. Zależało mi, żeby stworzyć taką wersję, która nie będzie porównywana do oryginału - wyznała. 
Wiesz, że śpiewałaś o orgazmie? - dopytywał prowadzący. 
Tak słyszałam. Nie pierwszy raz śpiewam o orgazmie. 
 

Wojewódzki zapytał Brodkę również o jej najnowszą płytę, "MTV Unplugged: Brodka", na której pojawiły się też numery, które Brodka zagrała razem z Krzysztofem Zalewskim i Dawidem Podsiadło. 

Krzysiek Zalewski grał w moim zespole 5 lat. Przyjaźnimy się, jesteśmy prawie sąsiadami. Dawida też lubię, bardzo go cenię. Jest tak zajęty, że to był jedyny pretekst, żeby się z nim spotkać - przyznała.

Na koniec Brodka zaśpiewała jeden z kawałków z płyty. Musimy przyznać, że ten moment był najciekawszą częścią wieczoru z Kubą Wojewódzkim. 

AG 

Znasz lepiej historię niż 12-latkowie? To musisz mieć co najmniej 13/15
1/15Która z tych postaci była bogiem olimpijskim?
Zobacz także
 • Kuba Wojewódzki, Sara Boruc Kuba Wojewódzki chamsko odpowiedział na pochwałę Sary Boruc. "Ja komplementuję, a ty mi na męża najeżdżasz"
 • Kuba Wojewódzki, Anja Rubik Anja Rubik zapytała Kubę Wojewódzkiego o to, czy jest gejem. Wyraźnie unikał odpowiedzi
 • Kuba Wojewódzki, Misiek Koterski Misiek Koterski u Wojewódzkiego. "Jestem abstynentem od czterech lat". Trudnych wyznań było więcej
Komentarze (18)
Monika Brodka u Wojewódzkiego opowiedziała o relacjach z Zalewskim i Podsiadło. "Przyjaźnimy się, jesteśmy sąsiadami"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Fanka

  Oceniono 13 razy 13

  Spice Girls a tytuł piosenki to Wannabe!

 • topiramax

  Oceniono 7 razy 5

  Pierwszy artykuł dziś przeczytałam, który jest w tonie pozytywnym , o przyjaźni, ludzie uśmiechnięci. Więcej!

 • Gość: Kosmicznie

  Oceniono 2 razy 2

  SPACE girls XD XD XD no moooocne !!!!!

 • Gość: 888

  Oceniono 5 razy 1

  to powiatowy ma jeszcze ten program?

 • Gość: Ivo

  Oceniono 2 razy -2

  Poszukiwania swojego alternatywnego stylu nie wychodzą Brodce najlepiej. Z każdym publicznym wystąpieniem wygląda gorzej.

 • Gość: Emmi

  Oceniono 5 razy -3

  Potrzebuje normalnego fryzjera, bo wygląda jak niedorozwinięte i nie uczesane stworzenie pozostawione w samopas, ciotka klotka po pięćdziesiątce niestety

 • darius112

  Oceniono 13 razy -5

  Starzenie się jest naturalnym procesem ale gdy patrzymy na ludzi którzy jeszcze kilka lat temu emanowały młodością a dzisiaj wyglądają jak ciotki po 4 ciążach to jest mały zonk.

 • yabadabadou

  Oceniono 13 razy -9

  Czy ta Pani ma w repertuarze jakiś własny utwór? Czy wszystko leci z publishingu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX