"Agent-Gwiazdy". Edyta Górniak zaskoczyła uczestników, którzy nie kryli wzruszenia. Z programem pożegnała się też pierwsza osoba

"Agent-Gwiazdy". Wystartowała 4. edycja programu. W 1. odcinku nie zabrakło wielkich emocji, a Edyta Górniak udowodniła, że potrafi pokonać swoje słabości. Z show pożegnała się Kasia Wołejnio.

Fani programu "Agent-Gwiazdy" wreszcie doczekali się kolejnej edycji. Tym razem uczestnicy zostali wysłani na hiszpańskie wyspy. Zostali podzieleni na trzy grupy, a każda z nich znalazła się na innej. Maria Sadowska, Misiek Koterski, Damian Kordas, Agata Nizińska i Katarzyna Wołejnio trafili na Teneryfę, Krystyna Czubówna, Viola Kołakowska, Edyta Górniak i Wiktor Mrozik na Lanzarote, a pozostali, czyli Mariola Gołota, Angelika Mucha (Little Monster), Aleksander Doba, Andrzej Gołota i Rafał Jonkisz na Fuerteventura. Wszyscy jednak po wykonaniu pierwszego zadania spotkali się na wyspie Gran Canaria.

'Agent-Gwiazdy 4''Agent-Gwiazdy 4' Screen z TVN/ Agent-Gwiazdy

"Agent-Gwiazdy 4". Edyta Górniak pokonała swoje słabości

Niewątpliwie największym zaskoczeniem w nowej edycji jest udział Edyta Górniak. Już na samym początku wyznała, że zastanawia się, po co jej ten program.

Wiedziałam, że będę musiała się odsłonić, i że wszyscy zobaczą, że ja wcale nie wyglądam tak, jak myślą - mówiła z uśmiechem.
Nie biorę udziału w takich programach, więc znalazłam się w zupełnie innej dla mnie rzeczywistości - dodała. 

Jednak piosenkarka poważnie podeszła do programu. Podczas zadania, w którym uczestnicy mieli zeskoczyć z klifów, pokonała swoje lęki. Początkowo była przekonana, że tego nie zrobi.

I can't do it - powtarzała.

'Agent-Gwiazdy 4''Agent-Gwiazdy 4' Screen z TVN/ 'Agent-Gwiazdy 4'

Wytłumaczmy może, na czym polegało to zadanie. Andrzej Gołota i jego żona Mariola obstawiali, kto skoczy, a kto nie da rady. Byli pewni, że Górniak się na to nie odważy. I wszystko wskazywało, że właśnie tak się stanie. Piosenkarka już nawet kucnęła i była bliska zrezygnowania. Wtedy jednak zrobiła coś, czego chyba nikt się po niej spodziewał - zebrała się w sobie i skoczyła. Jej zachowanie mocno wzruszyło pozostałych uczestników, którzy przez cały czas namawiali ją, żeby wykonała zadanie.

'Agent-Gwiazdy 4''Agent-Gwiazdy 4' Screen z TVN/ 'Agent-Gwiazdy 4'

Oczywiście nie bez znaczenia był fakt, że chodziło też o pieniądze. Za każdy dobry typ grupa dostawała 1500 zł. Skoczyli wszyscy, przez co Gołotowie stracili szansę na otrzymanie immunitetu, a na konto uczestników wpłynęło 7500 zł.

To, co czułam spadając w tę otchłań, było wrażeniem jakbym zatrzymała zegar świata. Zrobiła coś, co jest niezgodne z tym co znamy i z prawem świata. To była naprawdę jedna z najtrudniejszych decyzji w moim życiu. Pokonałam siebie samą - mówiła poruszona.

'Agent-Gwiazdy 4''Agent-Gwiazdy 4' Screen z TVN/ 'Agent-Gwiazdy 4'

Pod koniec odcinka uczestnicy rozwiązywali test. Z programem pożegnała się Katarzyna Wołejnio, znana z programu "Żony Hollywood" i była partnerka Rinke Rooyensa.

Niewątpliwie Edyta Górniak pokazała się z dobrej strony i nie było widać, żeby gwiazdorzyła. Domyślacie się już, kto może być Agentem?

AW

Więcej o:
Komentarze (9)
"Agent-Gwiazdy". Edyta Górniak zaskoczyła uczestników. Nie kryli oni wzruszenia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: rocky

  Oceniono 13 razy 9

  edzia jak zawsze odstawiła szopke ale za to Pani Czubówna klasa

 • Gość: Sandra

  Oceniono 6 razy 4

  Gratuluję odwagi. :)

 • Gość: Goska

  Oceniono 5 razy 3

  Kiedyś chciałam skoczyć Dziś jestem po operacji kręgosłupa szyjnego i każdy ruch głowa to bol i problem z oddechem Podziwiam wszystkich za odwagę

 • Gość: E.G

  Oceniono 3 razy 1

  Wiola jest...;)

 • Gość: Lea

  Oceniono 4 razy 0

  Górniaczka jest agentem, inaczej by się nie zgodziła na udział w programie

 • Gość: Gosia

  Oceniono 10 razy 0

  Promowanie na sile E.G. slabo

 • Gość: Dama

  Oceniono 7 razy -1

  Zęby zrobiła sobie jak królik.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX