"The Voice Kids". Za nami finał. Wiemy, kto wygrał show

"The Voice Kids". Druga edycja talent show dla dzieci dobiegła końca. W finale poznaliśmy zwycięzcę. To Ania Dąbrowska.

"The Voice Kids". Dziś wieczorem TVP wyemitowała finał programu. Wydarzenie uświetniły występu aktualnych idoli dzieci i nastolatków. Na scenie pojawili się: HRVY - 20-letni wokalista z Wielkiej Brytanii, Paulina Przybysz i dzieci z Instytutu Głuchoniemych, Amelia oraz Roksana Węgiel.

"The Voice Kids". Finał

W finałowym odcinku "The Voice Kids" wystąpiło po trzech uczestników z każdej drużyny. Trenerzy stanęli przed trudnym zadaniem - musieli wybrać po jednej osobie ze swojego teamu, która przejdzie dalej. Nie obyło się bez wzruszeń. Po podjęciu decyzji, Dawid Kwiatkowski zalał się łzami. Ostatecznie w ścisłym finale zmierzyli się ze sobą: Wiktoria Gabor, Ania Dąbrowska i Paweł Szymański.

Finaliści wystąpili wspólnie ze swoimi trenerami w duetach. Wiktoria, Tomson i Baron wykonali utwór "Human" Rag'n'Bone Man, Ania i Cleo zaśpiewały z kolei "Hero" - przebój Mariah Carey. Ten etap zakończył występ Dawida Kwiatkowskiego i jego podopiecznego Pawła z kawałkiem Justina Timberlake'a "Mirrors".

Zanim finałowa trójka zaprezentowała swoje autorskie utwory, dowiedzieliśmy się, że "Ulubieńcem publiczności" został Adam Kubera. Chłopak otrzymał voucher, dzięki któremu może teraz nagrać singiel oraz teledysk.

Drugą edycję "The Voice Kids" wygrała Ania Dąbrowska. Nagroda to kontrakt płytowy z wytwórnią Universal Music oraz 50 tysięcy złotych.

Więcej o:
Komentarze (36)
"The Voice Kids". Za nami finał. Wiemy, kto wygrał show
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kriss

  Oceniono 18 razy 14

  Ania była świetna - podobnie jak przed rokiem Roksana. Obie dziewczyny z Podkarpacia! Brawo !

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 6

  duzy błąd Kwiatkowskiego ze nie wybrał jedynej dziewczyny do finału moim zdaniem była najlepsza nic nie ujmując zwyciężczyni Ani. Bo trojka tych dziewcząt była na wysokim poziomie.

 • Gość: Ola

  Oceniono 6 razy 6

  Gratulacje dla Ani i Cleo! Słuszny wybór. Była najlepsza.

 • Gość: Ola

  Oceniono 19 razy 5

  Głosowaliśmy na Pawełka, jest super !!!!

 • Gość: bogdan

  Oceniono 3 razy 3

  Z finalistow to cala trojka Cleo powinna wejsc do finalu,a Kwiatkowi palma odbila i sam wyeliminowal przed finalem najlepsza piosenkarke

 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 2

  Powinnien wygrać Pawel

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Moim zdaniem z drużyny Dawida powinna przejść Carla

 • Gość: Roma

  Oceniono 2 razy 2

  Tutaj komentarze na temat finału Voice Kids czy poradnik na kogo głosować. Paranoja. A na temat to Ania najlepsza. Gratulacje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX