"Big Brother" już w marcu w telewizji. Kiedy pierwszy odcinek? Znamy szczegóły

"Big Brother" - hit stacji TVN sprzed lat - wraca do telewzji. Tym razem zobaczymy show w TVN7. Wiemy, kiedy będzie premiera!

"Big Brother" wraca na ekrany telewizorów po 11 latach przerwy. Show pokaże stacja TVN7 - i to pięć razy dziennie.

Big Brother TVN7. Kiedy premiera?

Od kiedy tylko TVN poinformował, że zamierza wskrzesić program "Big Brother", mówiło się o "wiośnie 2019". Termin ten potwierdza serwis WirtualneMedia.pl.

Premiera programu "Big Brother" odbędzie się 17 marca, w niedzielę, o godzinie 20. Od tego dnia, codziennie, aż do połowy czerwca, będzie można podglądać życie 15 uczestników programu. TVN7 każdego dnia będzie bowiem pokazywać dom Wielkiego Brata w godzinnych odcinkach, a do tego trzy razy dziennie stacja będzie się łączyła również z domem i pokazywała widzom, co się tam dzieje w danym momencie ("Big Brother - Pobudka", "Big Brother - Popołudnie" i "Big Brother - Podwieczorek").

Big Brother TVN7 - szczegóły programu

Do "Big Brothera" zgłosiło się kilkanaście tysięcy chętnych, z których producenci wybrali 15 śmiałków. Dokładnie tak samo, jak w pierwszej edycji show, uczestnicy będą wykonywali różne zadania, zaś raz na tydzień widzowie wybiorą w głosowaniu nieszczęśnika, który odpadnie z show.

Wedle informacji WirtualnychMediów.pl, show ma być jak najbardziej interaktywny dla widzów - to oni będą decydowali o wielu sprawach, które dzieją się w domu Wielkiego Brata.

Big Brother TVN7 - prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak

Prowadzącą program "Big Brother" została Agnieszka Woźniak-Starak. Jak mówiła w rozmowie z Plotek.pl, sama zgłosiła się na prowadzącą:

Chciałam go prowadzić, bo jest kontrowersyjny, bo ciekawe jest zmierzenie się z tym tematem w kompletnie innej rzeczywistości, niż ta 18 lat temu. Jestem bardzo ciekawa, co z tego wyjdzie - mówiła Agnieszka Woźniak-Starak po ogłoszeniu wiosennej ramówki TVN.

"Big Brother" w Polsce

Po latach nieobecności "Big Brother" wraca do Polski. Minęło dokładnie 18 lat od pierwszej edycji programu, z której wszyscy bez wątpienia pamiętają Janusza Dzięcioła. W kolejnych edycjach próbowano urozmaicić formułę, wprowadzając coraz to bardziej kontrowersyjnych uczestników (Jolanta Rutowicz), a w końcu gwiazdy - tzw. VIP. Ostatnia edycja emitowana była w 2008 roku, program nie doczekał się w kolejnych latach kontynuacji - aż do teraz.

Będziecie oglądać?

MAW

Więcej o:
Komentarze (9)
"Big Brother" już w marcu w telewizji. Kiedy pierwszy odcinek? Znamy szczegóły
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jgc

  Oceniono 3 razy 3

  To będzie słabe. Pierwsza edycja była jeszcze ciekawa, ale teraz w czasach Internetu i wiecznego hejtu, nie widzę tego

 • ps11111ps

  Oceniono 1 raz 1

  Gazeto! Czekamy na nowy odcinek "Big Brother Nowogrodzka". Jak cos jeszcze macie na naszego Mini Brothera to dawajcie

 • Gość: Olo

  0

  Ciekawe jakie i gdzie będą mieli tatuaże

 • supermarjan

  0

  pod twoją obronę uciekamy się....

 • shago0

  0

  Ciekawe która pierwsza da sie wygrzmocic bez koldry pod prysznicem. Juz w I czy ii odcinku.

 • Gość: Mika

  0

  Nie.

 • Gość: Wścibska myszka z lasku Bielańskiego

  Oceniono 2 razy 0

  Pamiętam oglądałem jeden tak zwany pełny turnus w Big Brothera w przeszłości było dosyć ciekawe natomiast drugi turnus do połowy był fajny potem flaki z olejem a kolejne to już żenada, teraz przydałby się jakiś uczestnik na przykład ksiądz do tego mogliby zaprosić jakiegoś nielata byłoby wesoło!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX