"M jak Miłość". Kinga umrze podczas porodu? Zduńska poprosi Magdę, aby spełniła jej ostatnią wolę

"M jak Miłość". Kinga Zduńska umrze? Bohaterka poczuje się źle przed porodem i poprosi Magdę, aby po jej śmierci zaopiekowała się jej dziećmi.

Fanów "M jak Miłość" czekają emocjonujące chwile. Wszystko za sprawą porodu Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek), który zbliża się wielkimi krokami. Bohaterka i jej mąż (Marcin Mroczek) spodziewają się bliźniaków, jednak przyszła mama będzie miała mnóstwo obaw w związku ze zbliżającym się porodem.

"M jak Miłość". Kinga umrze?

W 1423 odcinku serialu Kinga nie będzie czuła się najlepiej. Jednocześnie będzie miała świadomość, że do porodu zostało raptem kilka dni. Lekarz powie Zduńskiej, że musi na siebie uważać, a ta będzie odczuwać coraz więcej niepokojących objawów.

W końcu poprosi o rozmowę Magdę (Anna Mucha). Ciężarna zdradzi przyjaciółce, że ma złe przeczucia i boi się, że w trakcie porodu umrze! Jednocześnie poprosi ją, aby po śmierci zaopiekowała się jej dziećmi.

Magda będzie wstrząśnięta słowami Kingi i opowie o lękach Zduńskiej Piotrkowi. Prawnik stanie na wysokości zadania i zaprosi żonę na randkę. Jednak bohaterka zacznie w trakcie kolacji rodzić!

Czy Kinga przeżyje poród? Dowiemy się już niebawem!

KS

Komentarze (9)
"M jak Miłość". Kinga umrze podczas porodu? Zduńska poprosi Magdę, aby zajęła się jej dziećmi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Lubię się śmiać

  Oceniono 15 razy 15

  Jakiś czas temu informowano o grających bliźniaki Kingi -oprócz niemowląt - lalkach. Pani Kasia vel Kinga była obecna przy nagrywaniu scen. Więc plotku poczytaj własne wcześniejsze plotki i dostosowuj tytuły. Owszem to co się w serialu dzieje( Kinga przed porodem) można oczywiście komentować i plotkować lecz fajnie by było zwracać uwagę na wcześniejsze informacje zwłaszcza jak dotyczą danego wątku i ( a przynajmniej próbować) łączyć je ze sobą. Pozdrawiam

 • Gość: babe

  Oceniono 13 razy 9

  Nie moga zbiorowo popelnic sepuku i zniknac z ekranow raz na zawsze?

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 5

  Ten serial daje jej dobry ,stabilny zarobek ,więc nie wymyślajcie głupot ,bo przeżyje i dalej będzie udawac wszystko wiedzącą Kingę.Nawiasem mówiąc ten serial robi się kryminalny ,wątek z byłym mężem Izy robi się żałosny(scenarzyści nie mają pomysłu jak go wreszcie zakończyć)??.

 • Gość: Stały widz

  0

  Już nic głupszego nie mogli wymyślić.To już w ogóle nie będzie na o patrzeć,Lepiej już to skończcie,bo starych aktorów coraz mniej a nowi nas nie interesują.

 • Gość: Oglądam non stop

  Oceniono 2 razy -2

  To straszne!! ból cały świat się zawali!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX