Wiosenna ramówka TVN. "Milionerzy" i Hubert Urbański, Magda Gessler, "Agent - Gwiazdy" - co jeszcze zobaczymy?

TVN zaprezentował programy, które zobaczymy wiosną. Wiosenna ramówka to programy, które już znamy ("Milionerzy", "MasterChef"), ale też nowe show z gwiazdami. Jak wygląda wiosenna ramówka TVN na 2019 rok?

Trwa prezentacja wiosennej ramówki TVN w Warszawie. Gwiazdy przybyły tłumnie w najlepszych kreacjach, a my tymczasem spieszymy z informacją, co takiego zaprezentuje nam TVN na wiosnę.

Wiosenna ramówka TVN 2019 - Milionerzy

"Milionerzy" wracają już niebawem. Ta wiadomość bez wątpienia ucieszy wszystkich fanów teleturnieju prowadzonego przez Huberta Urbańskiego. Już 18 lutego, w poniedziałek, zobaczymy pierwszy odcinek nowej serii "Milionerów". Czy i tym razem ktoś wygra główną nagrodę w programie?

Przypomnijmy, że w 2018 roku w programie "Milionerzy" milion złotych wygrała pani Maria Romanek, emerytowana nauczycielka języka polskiego.

Wiosenna ramówka TVN 2019 - Agent Gwiazdy

Kinga Rusin ponownie poprowadzi program "Agent - Gwiazdy". Będzie to już czwarta edycja show. Więcej o programie i jego uczestnikach przeczytacie naturalnie na naszym serwisie > > >

"Agent - Gwiazdy" wróci na antenę TVN już 20 lutego o 21.30. Gwiazdy będą wykonywały zadania na Wyspach Kanaryjskich.

Wiosenna ramówka TVN 2019 - seriale

TVN zaprezentuje na wiosnę nowe sezony sprawdzonych seriali ("Diagnoza") oraz zupełnie nowe projekty - np. "Chyłka. Zaginięcie", "Szóstka" i "Odwróceni. Ojcowie i córki".

Na wiosnę zobaczymy też seriale, które są projektami flagowymi TVN: "Na Wspólnej", "Szkoła", "Szpital", "19+".

Wiosenna ramówka TVN 2019 - "MasterChef Junior" i "Kuchenne rewolucje"

Do TVN wraca też MasterChef Junior, w którym to najmłodsi będą walczyli o tytuł najlepszego młodego kucharza w kraju. Pierwszy odcinek zobaczymy w niedzielę, 24 lutego o godzinie 20.

W rolach jurorów: Mateusz Gessler, Anna Starmach i Michel Moran. Będzie to czwarta edycja show.

Nie mogło zabraknąć najważniejszego i najbardziej dochodowego programu TVN - "Kuchennych rewolucji" Magdy Gessler. Na wiosnę restauratorka przeprowadzi 250. (!) rewolucję. Będzie to już 19. edycja show, zacznie się 21 lutego tradycyjnie o godzinie 21.30.

Wiosenna ramówka TVN 2019 - "Starsza pani musi fiknąć"

Znani rodzice i ich dzieci lub odwrotnie - znane dzieci i nieznani rodzice będą musieli pokonywać przeszkody, które postawią przed nimi producenci show "Starsza pani musi fiknąć".

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery programu. Póki co wyznaczono ją na enigmatyczny kwiecień 2019.

Wiosenna ramówka TVN 2019 - pozostałe programy

Wraca "Efekt Domina" z Dominiką Kulczyk, podróżującą po najbiedniejszych zakątkach planety. Zobaczymy też "Ukrytą prawdę", "36,6 °C", "Dzień dobry TVN", show "Kuba Wojewódzki".

Więcej o:
Komentarze (8)
Wiosenna ramówka TVN. "Milionerzy" i Hubert Urbański, Magda Gessler, "Agent - Gwiazdy" - co jeszcze zobaczymy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • podkarpacie55

  Oceniono 7 razy 5

  Nie powinienem wypowiadać się na temat TVN-u gdyż ograniczyłem Jego oglądanie do informacji czyli,,Faktów'' .Byłem fanem TVN-u oglądałem wszystkie odcinki ,,Milionerów'' lecz zauważyłem że w kółko powtarzają te same odcinki więc zaprzestałem oglądać .Od czerwca 2018r trwają powtórki początkowo myślałem że to na okres wakacji lecz nic nie zmieniło się do wczoraj[tylko reklamy w nich są nowe???] Niech robią sobie dalej powtórki z powtórek w ramach wiosennych ,letnich,jesiennych ramówek ale bez nas!!!

 • Gość: ko

  Oceniono 9 razy 1

  Jak widać, Rusin plecy trzymają się mocno Szkoda, że za tym nie idzie talent, albo chociaz kultura.
  Jedynie talent do autopromocji rozwinety ponad miarę

 • Gość: Gość

  0

  I ta drewniana Kinia. Co to za kołek.

 • Gość: amp

  Oceniono 2 razy 0

  na razie gowno widac

 • Gość: Ala

  Oceniono 1 raz -1

  Super pasuje ten klip do TVN. Brawo

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 6 razy -2

  Pani Magdo tęsknimy! <3

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX